Kawasaki GTR 1400

Vidim da ču se morati "švercati" po tuđim topic-ima  :mrgreen:
 
Vidm da si vlasnik GTR-a, pa te molim za utiske vezano za duže vožnje (ergonomija, turbulencije ako ima, potrošnju, doseg, troškovi servisa,...). Često radim po 600-700 km u danu, pa mi je udobnost bitnija od performansi a la ZZR.
 
tomo3 said:
Jel točno da policija ima četiri?
Imaju dva civilna, jedan ko i bivsi moj samo nema zadnji kofer (ordinirali i po Zadru ovo ljeto, susretao se sa njima), a drugi crni
No imaju valjda desetak ili vise  u pandurskim bojama ..
 
garfield1974 said:
Vidim da ču se morati "švercati" po tuđim topic-ima  :mrgreen:

Eto, sada znas kak je meni bilo tu voditi monologe
i onda dojde genije od moda i pobrise pol teme
a sta ces, nemre on shvatiti to .. :jesus:
 
garfield1974 said:
Vidim da ču se morati "švercati" po tuđim topic-ima  :mrgreen:

slobodno se ti vrati u temu ER6n  :mrgreen:
 
A tko more staviti cijenu na ovakve guste  :D

2012-12-20124030_zpse4639ae9.jpg
 
zvijer nema šta kawasaki!!!!

Ma da nemojte me popljuvat što se tiće ovakvih big bike za putovanja BMW GTL1600 mi je jednostavno  :0648:
 
Pozz svima , a vidim i novih ponosnih vlasnika GTR-a , sve čestitke!!!!
Jedna mala zamolba , imam malih problema kad se vozim po kiši moju dragu suputnicu jako zalijeva stražnja guma, DALI IMA KAKAV BLATOBRAN ZA ZADNJI KOTAČ???
želim Vam svima sretnu i uspješnu sa puuuunoo kilometara NOVU 2013 GODINU!!!!!! 
:012: :012: :012: :012: :012: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: :banana: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva:  :021: :021: :021: :021: :021:
 
Bojnik said:
Pozz svima , a vidim i novih ponosnih vlasnika GTR-a , sve čestitke!!!!
Jedna mala zamolba , imam malih problema kad se vozim po kiši moju dragu suputnicu jako zalijeva stražnja guma, DALI IMA KAKAV BLATOBRAN ZA ZADNJI KOTAČ???
želim Vam svima sretnu i uspješnu sa puuuunoo kilometara NOVU 2013 GODINU!!!!!! 
:012: :012: :012: :012: :012: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: :banana: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva:  :021: :021: :021: :021: :021:
Ako imaš kufer ne može te ništa štrapat. I pogledaj koliko je tablica iza kola.
 
Sinna said:
Ako imaš kufer ne može te ništa štrapat. I pogledaj koliko je tablica iza kola.
Ja sam do sad napravil sa motorom 46000 km , a od toga sigurno cca 13000 km po kiši. Koferi štite u jedno manjoj mjeri, ali kod prave kiše guma ti baca ispod kofera na čizme i potkoljenice. Imam ja dobro kišno odijelo i nemam primjedbe , ali kad stanem imam nanose prljavštine ko u prići. Prvo idem ja pod minivoš a onda motor.  :021:
 
Bojnik said:
Ja sam do sad napravil sa motorom 46000 km , a od toga sigurno cca 13000 km po kiši. Koferi štite u jedno manjoj mjeri, ali kod prave kiše guma ti baca ispod kofera na čizme i potkoljenice. Imam ja dobro kišno odijelo i nemam primjedbe , ali kad stanem imam nanose prljavštine ko u prići. Prvo idem ja pod minivoš a onda motor.  :021:
Mijenjaj gume ili motor. :jesus: :jesus:
 
Bojnik said:
Ja sam do sad napravil sa motorom 46000 km , a od toga sigurno cca 13000 km po kiši. Koferi štite u jedno manjoj mjeri, ali kod prave kiše guma ti baca ispod kofera na čizme i potkoljenice. Imam ja dobro kišno odijelo i nemam primjedbe , ali kad stanem imam nanose prljavštine ko u prići. Prvo idem ja pod minivoš a onda motor.  :021:

A ja sam mislil da si ti motorista a ne maneken  :LOL:
 
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
:rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :0204: :0204: :0204: :0204: :0204: :0204: :0204:
 
Bojnik said:
Ja sam do sad napravil sa motorom 46000 km , a od toga sigurno cca 13000 km po kiši. Koferi štite u jedno manjoj mjeri, ali kod prave kiše guma ti baca ispod kofera na čizme i potkoljenice. Imam ja dobro kišno odijelo i nemam primjedbe , ali kad stanem imam nanose prljavštine ko u prići. Prvo idem ja pod minivoš a onda motor.  :021:

:peace:
 
Bio kod Vlade i malo obnovio sic.
Izgleda dobro, malo tvrđi dok se ne razgazi  :mrgreen:
Na žalost će najvjerovatnije morati pričekati lito da ga isprobam na malo duže staze  :(
Najveći "zahvati" su bili na suvozačevom dijelu

2013-01-16105259_zps1b15d818.jpg


2013-01-16105245_zps6067a0cc.jpg