Kawasaki Supercharged Tourer?

23376358_1510946582293532_3885358328010224271_n.jpg
 
O mama...

https://youtu.be/kHxJL3bD4og
 
osim užasnog auspuha, odlično izgleda, pogotovo crni :0648:
 
Tek sam sam skuzil da su zadnju jednoruku vilicu zadrzali. Motor je  :0648: :0648:

Zanima me kakva bude sad politika sa Z1000SX i ZZR 1400  :misli:
 
error said:
Tek sam sam skuzil da su zadnju jednoruku vilicu zadrzali. Motor je  :0648: :0648:

Zanima me kakva bude sad politika sa Z1000SX i ZZR 1400  :misli:

buducnost je u turbu i kompresorima..nije ovo jos gotova prica bice jos modela..GTR nema u cjeniku za 2018..to valjda nesto govori..nisam ocekivo ovaj SX H2..valja razbit kasicu prasicu :mrgreen:
 
Dobar, posve!!!!!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Citajuci ovaj topic rijesio sam veliku misteriju, kako to da se grdne zenske uspiju udat  :LOL:
 
Ne znam treba pricekati testove ali razocaran sam jer sam ocekivao vise touring a manje sport motor. :undecided:

Ovo je vise H2 sa podignutim ruckama i vecim sicom za suvozaca. Ok i motor je vise ispeglan ali 19 litara rezervar i nije bas nesto:palacdolje:
 
error said:
Tek sam sam skuzil da su zadnju jednoruku vilicu zadrzali. Motor je  :0648: :0648:

Zanima me kakva bude sad politika sa Z1000SX i ZZR 1400  :misli:

SX se dobro prodaje i sigurno ostaje u lineupu. U svom segmentu praktički nema neke konkurencije. Ovo čudo je ipak 6-7K skuplje i cilja na neke druge ljude.
 
Sama njuška mi se baš i ne sviđa ali motor kao kompletan izgleda moćno. E sad ona najbitnija stvar kaj se tiče prodaje a to je koliko bude to sve koštalo :misli: :misli:
 
iviccaa said:
Cijena u DE cca 19k €.
Bojan said:
Sama njuška mi se baš i ne sviđa ali motor kao kompletan izgleda moćno. E sad ona najbitnija stvar kaj se tiče prodaje a to je koliko bude to sve koštalo :misli: :misli:
Nisi pratio na satu... ;)

Nova informacija za
H2 SX SE  22.000,00 €
 
wet 256-260 kg / ram air 206,5 ks
http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/kawasaki-ninja-h2-sx-revealed

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/kawasaki/Kawasaki_H2_SX_Ninja.htm

Sve 5, ali gdje ćeš krstariti na autoputu sa 206 ks, kamera na svakom km,ograničenje 130 km/h  :misli:
 
Smislenost motora po tom pitanju bi onda bila upitna za bilo koji motor iznad 80 ks. A i ti su čak sposobni za debele kazne....
 
error said:
Smislenost motora po tom pitanju bi onda bila upitna za bilo koji motor iznad 80 ks. A i ti su čak sposobni za debele kazne....

Smislenost motora u ovoj Tourer klasi je i možda najbitnija stvar, pošto je za očekivati da navedeni motori prolaze više kilometara od drugih,a sigurni koncept za uspjeh je velika kubikaža,manja snaga, to sve ovaj kawac baš i nema, 100 ks i dobar Nm su dovoljni za tourer klasu,a budući vlasnici ovog kawca 95% vremena budu na 40/50% potencijala istog, a sve stroži zakoni i oni koji nadgledaju to, od kamera/radara/sačekuša itd... još će više dovesti do zaključka da je to nepotrebno,no da se razumijemo,da imam mogućnost voziti isti,naravno da bi riskirao koju kaznu  tj. (ako se ima za taj motor,onda se ima i za koju kaznu )  :mrgreen: