Kawasaki Supercharged Tourer?

kad se jednom naviknes na snagu tesko se odviknut...neki manji i slabiji motorino poslije ti izgleda smijesno i dosadno :mrgreen:..ovaj su napravili ko da su mene pitali sta i kako..jedino mozda  jos vizir da se podesava po visini i da je koju kilu laksi..mene svi zezaju da vozim setru..zx12 kao tezak a ustvari dosta motora je teze od stare dvaneske..iduce godine joj 18g znaci mozes je jebat :mrgreen:
 
iviccaa said:
Nisi pratio na satu... ;)

Nova informacija za
H2 SX SE  22.000,00 €

:mrgreen:

prava sitnica  :LOL: :LOL:

singlica said:
Znaci kod nas cc 25 000.  :wink:

minimalno  :misli:

gastajbarter said:
kad se jednom naviknes na snagu tesko se odviknut...neki manji i slabiji motorino poslije ti izgleda smijesno i dosadno :mrgreen:..ovaj su napravili ko da su mene pitali sta i kako..jedino mozda  jos vizir da se podesava po visini i da je koju kilu laksi..mene svi zezaju da vozim setru..zx12 kao tezak a ustvari dosta motora je teze od stare dvaneske..iduce godine joj 18g znaci mozes je jebat :mrgreen:

Meni baš ovaj izgleda odlično i čini mi se da je dobra zaštita od vjetra. Ovaj pomični na SX-u mi glupo izgleda i još ništa ne štiti od vjetra odnosno neko čudno strujanje zraka u kacigu :?

 
156205 kn za H2 SX i 185122 kn za SE :(..i onda jos doplata za kofere..cijena ocekivana ni premalo ni previse..za nekog ..za mene valja cekat ili 10g ili dobitak na lutriji :mrgreen:
 
Koliko sam skuzio SE dolazi sa kuferima. :misli:

Ugl lijepa cifra.
 
https://youtu.be/iLajTDUEjEA

Sent from my MI 5 using Tapatalk

 
Ne znam sto da to kazem. Meni za toliku lovu vise igra neki GT model od Bmw-a . Duke GT ima sve od opreme sto i SE model a opet je dosta jeftiniji.  Da je samo vise Touring manje sport bio bi idealan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
malo gledam ovaj video, koji je već bio u temi i mora se
priznati kako Kawasaki zaista snima  8) promotivne spotove,
u lijepom krajoliku  (y)


https://www.youtube.com/watch?v=OH7_ujvFE34
 
Danas sam malo više  vremena odvojio čitanju Motorevije iz travnja gdje je predstavljen ovaj stroj . Mogu samo reći da sami podaci o mogućnostima koje ovaj bajk pruža ,jednostavno ostavljaju jako malo prostora za bilo kakav komentar pokude . Po podacima iz tablice kad se uspoređuje čak i s bratskim zzrom1400 ispada superioran iako ima 400ccm manje ,a usporedba s desetgodišnjim bajkovima te klase je skoro nemoguća ,kao da su iz kamenog doba.Ali tu kvalitetu izrade sad prati i cijena ,stoga mislim da će kod nas biti jako rijedak gost na cestama ,čast rijetkima koji će ga kupiti. Mnogima će biti nedostižan i za deset godina kad mu vrijednost padne na četvrtinu ove sada od 190 tkn.  8) :021:
 
Kawah said:
Danas sam malo više  vremena odvojio čitanju Motorevije iz travnja gdje je predstavljen ovaj stroj . Mogu samo reći da sami podaci o mogućnostima koje ovaj bajk pruža ,jednostavno ostavljaju jako malo prostora za bilo kakav komentar pokude . Po podacima iz tablice kad se uspoređuje čak i s bratskim zzrom1400 ispada superioran iako ima 400ccm manje ,a usporedba s desetgodišnjim bajkovima te klase je skoro nemoguća ,kao da su iz kamenog doba.Ali tu kvalitetu izrade sad prati i cijena ,stoga mislim da će kod nas biti jako rijedak gost na cestama ,čast rijetkima koji će ga kupiti. Mnogima će biti nedostižan i za deset godina kad mu vrijednost padne na četvrtinu ove sada od 190 tkn.  8) :021:

tablica je jedno a praksa drugo//ZZR ga pojede za dorucak :mrgreen:.......dobar je al skup tj preskup..sad trenutno zzr 2017 na akciji i skoro duplo jeftiniji,a definitivno nije jos za penzije..e da i jos jedna..zx12 iz 2000g na tocku ima tacno 3KS manje a laksi je od ove svemirske krstarice..tako da i ono iz kamenog doba ne drzi vodu jer ima nas koji se znamo vozit bez abs, bez amortizera volana, bez traction controla, bez mapa, bez cudesa i cak i bez ttf ekrana u boji min 5inca :mrgreen:
 
:misli: pa kad nema novi  :?

ali ovaj ima ljepše kofere  :D  :mrgreen:


a da: preskup je - definitivno  (y) :LOL:
 
gastajbarter said:
tablica je jedno a praksa drugo//ZZR ga pojede za dorucak :mrgreen:.......dobar je al skup tj preskup..sad trenutno zzr 2017 na akciji i skoro duplo jeftiniji,a definitivno nije jos za penzije..e da i jos jedna..zx12 iz 2000g na tocku ima tacno 3KS manje a laksi je od ove svemirske krstarice..tako da i ono iz kamenog doba ne drzi vodu jer ima nas koji se znamo vozit bez abs, bez amortizera volana, bez traction controla, bez mapa, bez cudesa i cak i bez ttf ekrana u boji min 5inca :mrgreen:
              Gast,ne bih htio polemizirati o tome ,ali to kak se ko od nas vozi .,bez svih ovih điđamiđa tehnikalija,to je sekundarna stvar .Sve ovo kaj ovaj H2sx nudi je sf za dvanaesticu staru osamnaest godina ,osim monoque okvira koji zx12ima već tada . To da ga zzr1400 pojede za doručak je isto diskutabilno ako pogledaš dijagram snage i momenta koji je začuđujuće linearan za agregat od tisuću kuna s kompresorom.,tako da ipak mislim da je H2sx smjestio zzr1400 u kameno doba a dvanaesticu u daleku prošlost .  (y) :021:
 
  • Like
Reactions: e39
ima na jubito snimci kako ga zzr ostavlja u daljini :mrgreen:..jest dobar sve je to ok al nije to tolika razlika cak i naspram moje rage,a kamoli zzr..zzr nece bit u kamenom dobu nikad..a za cijenu novog h2 kupim nov zzr..ostane mi 12ka i jos se 10g vozam gratis :mrgreen:..ili za par tisuc ojra nabacim na 12ku naprijed bolji ovjes i kocnice, neku dobru suplju cijev i eto mi i jaceg i lakseg motora od h2sx :mrgreen:..uostalom dzabe mlatimo praznu slamu..nece ga niko jos dugo vidit i provozat a kamoli kupit :mrgreen:
 
A i to što veliš stoji ,međutim uz modifikacije na dvanaestici to više nije tvornički isporučen agregat ,ispuh isto. Što se tiće zzr1400,malo sam se slikovitije izrazio,naravno da je to moćan stroj u svakom pogledu,ali iz tih 400 ccm viška u odnosu na 1000 koliko ima H2sx ne  daje puno više . Uostalom,kako protumačiti ubrzanje od 0-200km/h ispod 7,5 sekundi i bolju elastičnost od 140 do180 ,nego od 60 do 100 .Ipak mislim da je H2sx superioran u svakom pogledu ,nov ,s novom tehnologijom izrade i komponentama koje ne nude previše kompromisa .  (y)  :021:
 
Stara germanska mudrost kaze:

Hubraum ist durch nichts zu ersetzen...




Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx
 
Reci lijepo u orginalu nemoj tu neke germanske fore prodavat.

NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT!!


Kao bivsi vlasnik ZZR mozda sam malo pristran ali prije bi uzeo Performace edition od ZZR-a nego H2Sx. :cool: