Kawasaki Versys 1000

je, triba bi pohvalit i motoexperta... znam ja antu dugo, uzima sam dodate opreme i to, al ovo je prvi motor.
sve po dogovoru, bez famoznih dodatnih stavki, zamki, iznenađenja... našli smo motor u D, priko mobile de, on rekao cijenu koliko i šta, rezervacija 50%, motor za 3 dana došao u ST... odradio sve potrebne ateste i tako... po mojim kriterijima (zadan buđet i maksimalna kilometraža) našli smo 2 motora. jedan bijele boje otpao je odma i ovaj.
 
  • Like
Reactions: roberto
je, triba bi pohvalit i motoexperta... znam ja antu dugo, uzima sam dodate opreme i to, al ovo je prvi motor.
sve po dogovoru, bez famoznih dodatnih stavki, zamki, iznenađenja... našli smo motor u D, priko mobile de, on rekao cijenu koliko i šta, rezervacija 50%, motor za 3 dana došao u ST... odradio sve potrebne ateste i tako... po mojim kriterijima (zadan buđet i maksimalna kilometraža) našli smo 2 motora. jedan bijele boje otpao je odma i ovaj.
Grd motor, a bogami i ti😂
 

Attachments

  • FB_IMG_1715169487526.jpg
    FB_IMG_1715169487526.jpg
    150.9 KB · Views: 0
Napravija mali đirić prije putovanja...
Jos ga drzim na LOW POWER modu i po autoputu drzi nas dvoje 140kmh bez drame. Odusevila me 6. brzina, usaltam ju na 80kmh i oatalo samo gas, pristizanje bez problema po magistrali, samo odvrni gas, nista tuć nižu... Udoban za popizdit. Eto, jos da se malo naviknem na 4cilindra, pa cemo onda lagano na full power mod...
 
Evo prvi veći đir, ST-Umag, pa gori po Istri, Sloveniji, gori i doli po D8 Rovanjska-Rijeka, ostalo malo AC malo lokalne, u 3 dana nekih 1400km, nas 2, 3 kufera sve super, udobno i komodno... Potrosnja 5,4 po BC.