Kawasaki Z 750R 2012godina

Bok
Nisam ni ja imao ralicu i stavit je mislim ako naletim na nesto povoljno jer su skupe
A visir mislim da cu stavit pa ako ce bit kara cu ga maknut...mislim da nesmije bit lose sa njime...
Auspuh kalkuliram nesto ali pomalo vidit cu....
Rep onaj kolac za registraciju to micem 10000posto....ruzno mi to....
Kako da stavim slike ovdje....pa sad kad dodwm doma da ga poslikam i stavim tu...
Ko da iz tvornice izasao....
To je puig ili ovaj mrs?  Inace su u tim bojama crvena narancasta nesto jeftiniji
pa sam i ja mislio ako necu nac crn cu da ga spricam...
 
Kalevra said:
Bok
Nisam ni ja imao ralicu i stavit je mislim ako naletim na nesto povoljno jer su skupe
A visir mislim da cu stavit pa ako ce bit kara cu ga maknut...mislim da nesmije bit lose sa njime...
Auspuh kalkuliram nesto ali pomalo vidit cu....
Rep onaj kolac za registraciju to micem 10000posto....ruzno mi to....
Kako da stavim slike ovdje....pa sad kad dodwm doma da ga poslikam i stavim tu...
Ko da iz tvornice izasao....
To je puig ili ovaj mrs?  Inace su u tim bojama crvena narancasta nesto jeftiniji
pa sam i ja mislio ako necu nac crn cu da ga spricam...

taj Puig koji si stavio opis
 
Orginal je crven inace....i reko pospricam ga....a viddim da ima i negativnih misljenja za visir
Kako ga ti vidis kad vozis jel se osjeti razlika....trese ili ....
Ja isto nisam bas sitan...  😁
 
Shigo said:
moj je isto samo na 4 vijka ali je već bilo 8 rupa za različita Z1000 godišta a onda sam na to sve još ja pripasivao rupe za svoj
dobio na poklon, inace su oko 900kn

@ BlindBird

jesi imao ralicu ili si naknadno stavio?
to je jedina stvar koju želim extra na bajku.. čak sam micao tail tidy i vratio OEM rep, žmige.. ne namjeravam auspuh micati zbog EXUP-a

https://ibb.co/eeotLp

Evo slika pa vidi.. Ralica, akrap, žmigavci drugi, vizir drugi, retrovizori, ručke, ručice kočnice i kvačila, nosač tablice, crash protektori i tak malo  :mrgreen:
 
Kalevra said:
Orginal je crven inace....i reko pospricam ga....a viddim da ima i negativnih misljenja za visir
Kako ga ti vidis kad vozis jel se osjeti razlika....trese ili ....
Ja isto nisam bas sitan...  😁
prije do 130kmh kaos od udara u prsa.. preko toga bi bilo samo forsiranje sebe
sada odn nakon instalacije vizira voznja ugodnija 3 puta a i dalje je biciklić, znaći ne mijenjaš motor već samo makneš udar na prsa

Kalevra said:
E i za sta su ti ovi spicasti nosaci? Jeu li to uopce nosaci!?

ne kuzim..?

BlindBird said:
https://ibb.co/eeotLp

Evo slika pa vidi.. Ralica, akrap, žmigavci drugi, vizir drugi, retrovizori, ručke, ručice kočnice i kvačila, nosač tablice, crash protektori i tak malo  :mrgreen:
i str.blatobran :) fino
 
Kalevra said:
......pa mislio sam na ova dvije spicaste izbocine kod zadnjih nogara?
jel ti mislis na ovo?

20190620-213107.jpg
 
Ne to su nogare...to sam vidio sa desne strane plasticno izgleda....
U kurc kad neznam sliku poslat....daj pogledaj
 
Kalevra said:
Ne to su nogare...to sam vidio sa desne strane plasticno izgleda....
U kurc kad neznam sliku poslat....daj pogledaj
vec sam mislio da si lutt ALI ako mislis na OVO onda si totalno lutt


20190828-194110.jpg



30000003409CC30AA5.jpg
 
Ajd sad pretjeruješ, nije toliko glup da mu trebaš objasniti šta je to i čemu služi
 
....aaaaaajjjjj lud sam ma izgledalo je ko da je montiran neki kurac....
Sad vidim....sry...gledao sam onako letimicno i na slici djeluje ko dodan dio ko nosac...
Al vidim....sry...
A kiperi ako vam se kipa idite na sudranu a komunikacija i pomoc uvijek dobrodosla...moj je idmdentican ovom samo nemam ralice...vidit cu sta s njom
 
U svabiji sam i dosta toga sam vec prekopao i skupe su u pm....gledao i tutu neku stavit ali preskupo...
Svakako frende hocu....i kad stavim visir saljem sliku....
Da i to kako naljepim sliku ovdje pokusao neda mi...
 
odi na:
https://postimages.org/

NAPOMENA: (ovo dole "CTRL+V može biti i DESNI klik miša pa PASTE (en) ili ZALIJEPI (hr))

pa onda ovako:









NAPOMENA: CTRL+V







 
Malo su mutne upute ali na ovaj post lijepo povuce sliku budem pokusao prokljuvit...jer tu
Se ne vidi bas.....neznam dal se moram registrirat na taj post ili mogu samo
gruvat...ti s Zg?