KAWASAKI Z750 pomoc

Tnx svima, znaci 4tvorka svima favorit,
Bemu ima ih po oglasu jako puno! godina ova ona, km se tolko razlikuju da ne mogu vjerovat! fakat komplicirano!

U pravilu trazim neki 2008 i mladji (jer vidim da su tak cijene oko 40000kn) ak ima neko jos koji da je naso slobodno nek predlozi!

e da pod brojem 4 motor svima favorit jer loooney711 ima svoju birtiju di svima placa ili?? :))))) salaaaaa ;)
 
Zvonimirko said:
Tnx svima, znaci 4tvorka svima favorit,
Bemu ima ih po oglasu jako puno! godina ova ona, km se tolko razlikuju da ne mogu vjerovat! fakat komplicirano!

U pravilu trazim neki 2008 i mladji (jer vidim da su tak cijene oko 40000kn) ak ima neko jos koji da je naso slobodno nek predlozi!

e da pod brojem 4 motor svima favorit jer loooney711 ima svoju birtiju di svima placa ili?? :))))) salaaaaa ;)

samo nominalna vrijednost... stvarna ipak nesto malo drugacija... ne se zaboravit cijenkat!!!  :mrgreen:
 
Zvonimirko said:
Tnx svima, znaci 4tvorka svima favorit,
Bemu ima ih po oglasu jako puno! godina ova ona, km se tolko razlikuju da ne mogu vjerovat! fakat komplicirano!

U pravilu trazim neki 2008 i mladji (jer vidim da su tak cijene oko 40000kn) ak ima neko jos koji da je naso slobodno nek predlozi!

e da pod brojem 4 motor svima favorit jer loooney711 ima svoju birtiju di svima placa ili?? :))))) salaaaaa ;)

Sorry, prodan za vikend...
 
Znaci ovakva je sitacija :)
ajmo sad glasovi :)  pod rednim brojem:

1) http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z-750-750-cm3-oglas-5104770
Malo km, rega do 2013, cijena ak se spusti super :)

2) http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z750-abs-750-cm3-oglas-3242295

3) http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z750-748-cm3-oglas-5286840

Eto kolko sam ja uspio naci nesto na njuskalu a da su cijene ok u odnosu na "kvalitetu" makar ak vi nadjete ista bolje super!
Naravno kod svakog treba otici na servis i pogledat realno stanje.

Znam da ovo ispada koda vas gnjavim, ali razim samo vasa misljenja i iskustva, neki su mi se javili na pvt sa jako kvalitetnim informacijama i na tome sam besprijekorno zahvalan :)

A info koju od bookya, 3alfa3...tnx isto, zato vas sad malo gnjavim :))
 
Ovaj prvi ima 2800km. Promijenis mu odma ulje (jer je vjerojatno staro) i filter i vozis.
Ako ti cijena odgovara, to je to (naravno, treba vidjet motor uzivo).
E da, i oprat ga treba - satovi su zmazani  :mrgreen:


Btw, novi je koliko? 60.000kn? Ovaj je recimo 45.000kn sto je 25% jeftinije, a star je 3 godine. Ne znam, meni je to nekako skupo. A jos kad znas da ga je covjek novog platio mozda 1000 eura vise od cijene za koju prodaje....
 
Klasa optimist prodavati za cijenu od 1000€ manje nego sto je novoga platio,pa sta je tim ljudima! Čim ga izvezes iz salona ne gine ti 20-30% manja cijena kod prodaje


Loading 'slanje poruke'...
 
3alfa3 said:
Ovaj prvi ima 2800km. Promijenis mu odma ulje (jer je vjerojatno staro) i filter i vozis.
Ako ti cijena odgovara, to je to (naravno, treba vidjet motor uzivo).
E da, i oprat ga treba - satovi su zmazani  :mrgreen:


Btw, novi je koliko? 60.000kn? Ovaj je recimo 45.000kn sto je 25% jeftinije, a star je 3 godine. Ne znam, meni je to nekako skupo. A jos kad znas da ga je covjek novog platio mozda 1000 eura vise od cijene za koju prodaje....

da nemrem ni ja vjerovat, evo gledam novi su 60000....
je skupo je al sve su cijene tak, strasno.