Kawasaki Z900 ABS-2017

Ne znam za taj,ja sam imao ovaj i bio je ok. Koštao je s dostavom 150kn
Screenshot_20220126_125641~2.png
 
  • Like
Reactions: rabbit75 and cadjo
Jeli tko kupova sa Alija ili E baya zaštite hladnjaka?Gledan ovaj i čini mi se kao čista kopija Evotech-a 🤔

HRK 191.64 50%OFF | Motorcycle Radiator Guard Protector Grille Cover Motorcross Radiator Guard Grill For Kawasaki Z900RS Performance 2018 2019 2020
Ja sam kupovao za svoga gsxsa, morao sam malo poturpijat jedan rub za tipa 2mm, i malo rupe prosirio da se da fino nastimat sve.
Meni taj lim ude u onaj meduprostor izmedu hladnjaka i metalnog dijela na krajevima, kasnije sam stavio diht mase po rubu lima radi vibracija i to je to.
Turpija riješi sve, ali isplati se kupit svakako
 
  • Like
Reactions: cadjo
Ja sam kupovao za svoga gsxsa, morao sam malo poturpijat jedan rub za tipa 2mm, i malo rupe prosirio da se da fino nastimat sve.
Meni taj lim ude u onaj meduprostor izmedu hladnjaka i metalnog dijela na krajevima, kasnije sam stavio diht mase po rubu lima radi vibracija i to je to.
Turpija riješi sve, ali isplati se kupit svakako
Ovo je čista kopija od Evotech-a,mislin da se tu nema šta faliti.Eventualno smanjija vibracije ukoliko ih bude 👍
 
ne znam kak je na RS-u, ali na obicnom z900 sa Evotechom dodju i 4 gumene distance tak da mrezica nije naslonjena tvrdo na hladnjak. A i nema vibracija zbog toga.
 
ne znam kak je na RS-u, ali na obicnom z900 sa Evotechom dodju i 4 gumene distance tak da mrezica nije naslonjena tvrdo na hladnjak. A i nema vibracija zbog toga.
Kako si montirao mrežicu, gornje vide?
Treba se spustiti hladnjak da bi ih se zavidale ili treba poskidati dosta tih plastika. Ja sam,pošto se gore ne vide,stavio plastične vezice tako da nisam ništa rastavljao
 
Kako si montirao mrežicu, gornje vide?
Treba se spustiti hladnjak da bi ih se zavidale ili treba poskidati dosta tih plastika. Ja sam,pošto se gore ne vide,stavio plastične vezice tako da nisam ništa rastavljao

Evotech nema gore serafa, zakvaci ga se na hladnjak, a serafi su samo ona 2 dole. Nije trebalo nista s motora skidat, montaza u 5min
 
  • Like
Reactions: Dene
Evotech nema gore serafa, zakvaci ga se na hladnjak, a serafi su samo ona 2 dole. Nije trebalo nista s motora skidat, montaza u 5min
Ja sam,kao što sam napisao,rješio gornje rupe s vezicama a dole na vide,isto montaža 5 min.
 
Ne znam za taj,ja sam imao ovaj i bio je ok. Koštao je s dostavom 150kn
View attachment 741691
Imam isti ovakav na Z900, morao sam odvrnuti sarafe sa hladnjaka i malo ga spustiti kako bi mogao zavrnuti gornja dva sarafa....umjesto gumenih podloski stavio sam neke metalne valjcice koji su malo odvojili mrezicu od hladnjaka jer bez njih mrezica bas legne uz hladnjak i mislim da bi ga izgrebala nakon nekog vremena, za sada sam zadovoljan i nisam primjetio neke vibracije.
 
  • Like
Reactions: cadjo and Dene
Imam isti ovakav na Z900, morao sam odvrnuti sarafe sa hladnjaka i malo ga spustiti kako bi mogao zavrnuti gornja dva sarafa....umjesto gumenih podloski stavio sam neke metalne valjcice koji su malo odvojili mrezicu od hladnjaka jer bez njih mrezica bas legne uz hladnjak i mislim da bi ga izgrebala nakon nekog vremena, za sada sam zadovoljan i nisam primjetio neke vibracije.
Ja sam te gornje riješio s plastičnim vezicama tako da nisam morao dirati hladnjak,između sam stavio gumice za vodu.
 
Razmisljam da porucim ovaj Leo Vince, u BiH je cijena sa ovom dodatnom karbonskom zastitom 350 eura, znam da ce zvuk biti samo malo glasniji, a to mi svakako odgovara jer ne volim da je preglasan pogotovo na duzim putovanjima. Interesuju me vasa misljenja, izgled, zvuk...da li se isplati ?
 

Attachments

  • Screenshot_112.jpg
    Screenshot_112.jpg
    959.9 KB · Views: 0
Razmisljam da porucim ovaj Leo Vince, u BiH je cijena sa ovom dodatnom karbonskom zastitom 350 eura, znam da ce zvuk biti samo malo glasniji, a to mi svakako odgovara jer ne volim da je preglasan pogotovo na duzim putovanjima. Interesuju me vasa misljenja, izgled, zvuk...da li se isplati ?
Meni se osobno sviđa kako stoji na motoru,kvaliteta Lea je odlična a zvuka ćeš nešto minimalno dobiti jer je najviše ugušen na katalizatoru 👍
 
  • Like
Reactions: rabbit75 and Dene
Razmisljam da porucim ovaj Leo Vince, u BiH je cijena sa ovom dodatnom karbonskom zastitom 350 eura, znam da ce zvuk biti samo malo glasniji, a to mi svakako odgovara jer ne volim da je preglasan pogotovo na duzim putovanjima. Interesuju me vasa misljenja, izgled, zvuk...da li se isplati ?
Izgled je stvar ukusa,meni je tvornički bio ok. Na zvuku nećeš puno dobiti,više gledaj na izgled,ako ti se sviđa a tvornički ne,nije neka cijena i isplati ti se uzeti
 
  • Like
Reactions: rabbit75
Izgled je stvar ukusa,meni je tvornički bio ok. Na zvuku nećeš puno dobiti,više gledaj na izgled,ako ti se sviđa a tvornički ne,nije neka cijena i isplati ti se uzeti
i ja se slazem da nije neka cijena, a dobro izgleda, za zvuk znam da ce biti malo glasniji...da mi je to prioritet uzeo bih onda neki full izduv i neka grmi, ali davno sam imao 20 godina :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene
Meni se osobno sviđa kako stoji na motoru,kvaliteta Lea je odlična a zvuka ćeš nešto minimalno dobiti jer je najviše ugušen na katalizatoru 👍
glasnoca je najvise ugusena iza katalizatora, u onoj kutiji.
Ovaj Leo za razliku od vecine topova nema db killer, kratak je, tako da spada medju glasnije, ali nece biti neka velika razlika zbog navedene kutije
 
  • Like
Reactions: Dene
glasnoca je najvise ugusena iza katalizatora, u onoj kutiji.
Ovaj Leo za razliku od vecine topova nema db killer, kratak je, tako da spada medju glasnije, ali nece biti neka velika razlika zbog navedene kutije
znam, najvise me privukao izgled i cijena, Leo kosta 263 eura, a ona zastita je 92 eura, tako da je ovo poprilicno jeftin auspuh, a po meni predobro izgleda. Tacno je sto si rekao za ovu kutiju koju zovu BREAD BOX i da ona najvise prigusuje zvuk, dosta ljudi izbaci samo katalizator i onda su iznenadjeni sto se zvuk nije poboljsao. Gledao sam skoro neke indijce, sa gornje strane isjeku ovu kutiju, premoste cijevi i ponovo zavare tako da se var ne vidi jer je sa gornje strane i ne vidi se od masine, zvuk bude predobar, a katalizator je jos uvijek tu.
 
Svodi se na izgled i smanjenje tezine ako ti to nesto znaci, meni ne znaci tako da serijski vozim iako sam razmisljao o tom Leu
 
  • Like
Reactions: Dene and rabbit75