Kawasaki ZR7 topic - Koliko nas ima???

flOorKilla said:
u potpunosti potpisujem prvi post. osim toga, bajk uopce nije trom.. mislim, ako cemo usporedjivati jurilicama  il kakvim danasnjim novim nakedima onda jest ali takva usporedba nije na mjestu.
btw moj je bio 'S', sada vise nije  (y)
od tuninga nista posebno, carbon look siri i nizi volan, carbon look mali zmigavci, wings top, bocna zastita masine od pada..
u planu undartail, mozda bugspoiler

Word! (y)

.. jesi nabavio undertail već, gdje ima? ... ja sam čak razmišljao da ga probam napravit od stakloplastike, nisam to radio nikad, a na nečem se mora probati :wink:

ovo što si nabrojao dobro zvuči, daj koju slikicu ak imaš!
 
Mayco,ti i ja smo registrirani na istim forumima,samo moj nick varira Warg-Worf :mrgreen:
Pošto ja zr7 imam kratko i pređoh samo 3000 km,još ga ne želim ni hvalit,ni kudit,al već imah nezgodu :mrgreen:
pao mi je s nogare i to na desnu stranu,još uvijek se pitam kako :misli:  i to pras na kamenje,oštečen rezervoar,auspuh,poklopac od magneta, far i satovi,više manje sve je lako popravljivo,osim satova,pa sam u potrazi za satovima,ako znate nekog da ih prodaje,slobodno mi javite na PP :D
 
Ma nisu baš razbiti, samo je lijevi malo izgreban i to ona crna plastika od naprijed, a ionako ga planiram farbati pa nema veze...

Thnx, svejedno (y)!
 
Worf said:
Mayco,ti i ja smo registrirani na istim forumima,samo moj nick varira Warg-Worf :mrgreen:
Pošto ja zr7 imam kratko i pređoh samo 3000 km,još ga ne želim ni hvalit,ni kudit,al već imah nezgodu :mrgreen:
pao mi je s nogare i to na desnu stranu,još uvijek se pitam kako :misli:  i to pras na kamenje,oštečen rezervoar,auspuh,poklopac od magneta, far i satovi,više manje sve je lako popravljivo,osim satova,pa sam u potrazi za satovima,ako znate nekog da ih prodaje,slobodno mi javite na PP :D

EEEEE sad sam te skužio, pozz!
bar na 2 foruma još, kolega airbrusher (y)...

...aha prethodni post od vatrogasca je tebi upučen (čitah napreskokce)(y)...
 
Mayco said:
EEEEE sad sam te skužio, pozz!
bar na 2 foruma još, kolega airbrusher (y)...

...aha prethodni post od vatrogasca je tebi upučen (čitah napreskokce)(y)...



E da,airbrush sam zanemario (zbog bolesti),ali sad se polako vračam u formu :mrgreen:  Laganini crtkaram,a slijedeči airbrush će mi bit na rezervoaru kawe silom prilika :mrgreen:  Trebam odnjet tank nekom da mi izvuče udubljenje,pa laganini obrada :misli: far i poklopac sam riješio,a auspuh ima samo malo udubljenje od kamena,i to odozgora,tako ću ga vjerovatno i ostavit,jer je zanemarivo :mrgreen:  Glede satova,još sam neodlučan :misli:  sad je godišnje doba kad večina ljudi nije pri lovi, ni ja nisam izuzetak :LOL:  Probat ću poslat PP Dexteru 5,ako ih nije prodao i da vidim koliko traži za njih :misli:
 
Worf said:
E da,airbrush sam zanemario (zbog bolesti),ali sad se polako vračam u formu :mrgreen:  Laganini crtkaram,a slijedeči airbrush će mi bit na rezervoaru kawe silom prilika :mrgreen:   Trebam odnjet tank nekom da mi izvuče udubljenje,pa laganini obrada :misli: far i poklopac sam riješio,a auspuh ima samo malo udubljenje od kamena,i to odozgora,tako ću ga vjerovatno i ostavit,jer je zanemarivo :mrgreen:  Glede satova,još sam neodlučan :misli:  sad je godišnje doba kad večina ljudi nije pri lovi, ni ja nisam izuzetak :LOL:   Probat ću poslat PP Dexteru 5,ako ih nije prodao i da vidim koliko traži za njih :misli:

nažalost, satovi su prodani.

aj ti njih poslikaj i stavi slike, da vidimo šta je otišlo. može se sve kupiti na komad, tako da se može proći znatno jeftinije, nego kupovina cijelih satova.  (y)
 
ej, ja sam svojeg prodao prije mjesec dana....  bio mi je prvi motor, kupio sam ga ove godine i napravio s njime 7000km za 3 mjeseca... uglavnom,uzivao sam...  imao je jebacki zvuk s Kuceljom.....  sad kupujem Z750..

evo slike..
 
ima li netko sa foruma da je kupio iz Dubrovnika ZR7 plave boje, naked ,sa crno- plavim štitnikom na rezervaru cca 20000km????  mislim da je dao golfa u trampu :mrgreen: :misli:
 
Evo gledam vam topic i kontradiktorni ste mi...

Brijete mi na klasiku i sta ja znam sto, a sve i jedan tu motor vam je modan, farban, i sta ti ja znam sto, sve stvari mu radite sto nikako ne ide na klasicne nakede (naravno subjektivno misljenje), carbon look zmigavci, maleni retrovizori, ralice, lakiranje, topovi neki racing... Điz..

Ako toliko volite klasiku onda uredite motor u tom duhu, ali ipak mi se cini da se ipak prizeljkuje R look, pa stoga i takvo modanje...

Eto, no offense, ja inace obozavam klasicni izgled nakeda i nikada to ne bih dirao...
 
možda netko nema novaca za bolje pa sređuje ono što ima, nek ljudi rade ono što ih čini sretnima, što se sekiraš :?
 
Tommee said:
Evo gledam vam topic i kontradiktorni ste mi...

Brijete mi na klasiku i sta ja znam sto, a sve i jedan tu motor vam je modan, farban, i sta ti ja znam sto, sve stvari mu radite sto nikako ne ide na klasicne nakede (naravno subjektivno misljenje), carbon look zmigavci, maleni retrovizori, ralice, lakiranje, topovi neki racing... Điz..

Ako toliko volite klasiku onda uredite motor u tom duhu, ali ipak mi se cini da se ipak prizeljkuje R look, pa stoga i takvo modanje...

Eto, no offense, ja inace obozavam klasicni izgled nakeda i nikada to ne bih dirao...
:misli:

No offense, također, al moram prokomentirat :mrgreen:...
   Zašto neko uljepšavanje mora po tebi vući na R?!? Pa bilo je nekad i cafe racera i sličnih pila koje nisu današnji R plastičnjaci a imaju sportski štih. Da, imamo klasične nakede ( i ZR7S koji je pravi allrounder), a ne oldtimere 1. kat. u kojoj sve mora biti u tvorničkom stanju, mali žmig., auspuh, maskica, ništa to tu meni ne vuče na R, to je čista individualizacija i ono što vlasnika čini sretnim...
   Je'l bi možda trebali onda stavitione štitnike/skije od tomosa T12 pa da bude što klasičniji?!?  :jesus: :mrgreen:
 
Tommee said:
Evo gledam vam topic i kontradiktorni ste mi...

Brijete mi na klasiku i sta ja znam sto, a sve i jedan tu motor vam je modan, farban, i sta ti ja znam sto, sve stvari mu radite sto nikako ne ide na klasicne nakede (naravno subjektivno misljenje), carbon look zmigavci, maleni retrovizori, ralice, lakiranje, topovi neki racing... Điz..

Ako toliko volite klasiku onda uredite motor u tom duhu, ali ipak mi se cini da se ipak prizeljkuje R look, pa stoga i takvo modanje...

Eto, no offense, ja inace obozavam klasicni izgled nakeda i nikada to ne bih dirao...


Vidim da ti voziš z750,a voliš klasične nakede :misli:  mislim da smo mi bliži klasičnom nakedu za razliku od tebe  :misli:  Ipak zr7 ja doživljavam kao spoj klasike i modernog,a samom preradom će se približit, ili klasici, ili modernom, to ovisi o ukusu vlasnika :jesus:
No offense,ali meni je z750 jedan od ljepših japanskih nakeda,al mislim da bih brzo išao u njegovu preradu,čisto onak da se razlikujem od milion klonova koji se vozikaju po našim cestama :jesus:
Dok zr7 možeš voziti i tvorničkog,bez ikakve prerade,pa ćeš se ipak razlikovat od mase,jer ih nema baš puno na cestama (y)
 
Pozdrav ekipa .....

ma pričajte vi što želite ovo ili ono...prvo .... polovne ZR7-ice je večina kupila radi njihove cijene , kao i ja naravno. Dal je vozan ili nije .. to ovisi o tome tko i što želi od motora ...ja sam sa svojim u godinu i pol napravio 28.000 km i još mi je guza u komadu i još se i dalje vozim i čekam da ova fucking kiša prestane da napravim koji đir ....

istina da su noviji motori vozniji, moderniji i bla bla bla....al za onoga tko je tako reči jedva došao do motora .. ma super pila kojoj nesmiješ vadit mast ..bar ne konstantno ....

dal sam sad kome nabio trn u oko ili ne .. ako jesam sorry....
 
piko38 said:
Pozdrav ekipa .....

ma pričajte vi što želite ovo ili ono...prvo .... polovne ZR7-ice je večina kupila radi njihove cijene , kao i ja naravno. Dal je vozan ili nije .. to ovisi o tome tko i što želi od motora ...ja sam sa svojim u godinu i pol napravio 28.000 km i još mi je guza u komadu i još se i dalje vozim i čekam da ova fucking kiša prestane da napravim koji đir ....

istina da su noviji motori vozniji, moderniji i bla bla bla....al za onoga tko je tako reči jedva došao do motora .. ma super pila kojoj nesmiješ vadit mast ..bar ne konstantno ....

dal sam sad kome nabio trn u oko ili ne .. ako jesam sorry....

jesi jesi  :mrgreen:
 
kada čovjek prijeđe sa gpz-a 750 unitraca sa sjebanim vilicama na zr-a ima osječaj da vozi najboljeg r-a :LOL:
to vam kažem iz vlastitog iskustva,mene je osobno zr oduševio u godinu dana kak ga imam napravio sam 1otkm kad sam ga tisko malo ulja je proguto ali recite mi koji ga ne proguta motor je udoban i motor malo troši
zr defitivno nije motor za obaranje brzinskih rekorda na grobniku ali je motor sa kojim se normalan čovjek može puno godina vozit ako ga redovno održava
još imam samo jednu stvar za reć:LET THE GOOD TIMES ROLL (y) 8)
 
Worf said:
Vidim da ti voziš z750,a voliš klasične nakede :misli:  mislim da smo mi bliži klasičnom nakedu za razliku od tebe  :misli:  Ipak zr7 ja doživljavam kao spoj klasike i modernog,a samom preradom će se približit, ili klasici, ili modernom, to ovisi o ukusu vlasnika :jesus:
No offense,ali meni je z750 jedan od ljepših japanskih nakeda,al mislim da bih brzo išao u njegovu preradu,čisto onak da se razlikujem od milion klonova koji se vozikaju po našim cestama :jesus:
Dok zr7 možeš voziti i tvorničkog,bez ikakve prerade,pa ćeš se ipak razlikovat od mase,jer ih nema baš puno na cestama (y)

Mmmm, si mozda razmislio da uz nesto drugo volim klasicne nakede, recimo kao drugi motor si silno prizeljkujem moto guzzi classic...

Ali mislim da se poanta moga posta nije skuzila...
 
piko38 said:
Pozdrav ekipa .....

ma pričajte vi što želite ovo ili ono...prvo .... polovne ZR7-ice je večina kupila radi njihove cijene , kao i ja naravno. Dal je vozan ili nije .. to ovisi o tome tko i što želi od motora ...ja sam sa svojim u godinu i pol napravio 28.000 km i još mi je guza u komadu i još se i dalje vozim i čekam da ova fucking kiša prestane da napravim koji đir ....

istina da su noviji motori vozniji, moderniji i bla bla bla....al za onoga tko je tako reči jedva došao do motora .. ma super pila kojoj nesmiješ vadit mast ..bar ne konstantno ....

dal sam sad kome nabio trn u oko ili ne .. ako jesam sorry....


Evo,ja se osječam dovoljno kompetentnim da ti odgovorim :mrgreen:
Kao prvo,ljetos sam prodao Cagivu Raptor 650,o voznosti i startnosti tog motora se spredaju urbane legende (y)  tako da ga sad ja ne moram hvalit :mrgreen:  ali htio sam zbog svojih godina i zdravstvenih problema preči na jedan smireniji naked,al da to ipak bude naked od kojeg ću možda jednom moć napravit žešču preradu i nađoh ovaj zr7 koji mi uz male dorade ovjesa jako paše (y)
Glede cijene,hmmm,ne znam koje je godište tvoj i koliko si ga platio :misli:  al moj je 2003 i nije baš jeftin,uostalo proguglaj malo oglase pa ćeš vidjet kako se kreču cijene zr7,a pogotovo 2003 godište :misli:
Ća si me kapija,ma forši ti nisi jako kontenat sa svojim motorinom,pak pensaš da nismo ni mi,eko ti link na talijanski forum za zr7,pa pogledaj ća oni pensaju o ten motoru :misli:
http://www.motoclub-tingavert.it/f122s.html