Kawasaki ZR7 topic - Koliko nas ima???

da jasno..imal sam ZRX1200R, on je bil perfekt. E ako je ovo slicno ili isto onda je to to
Probat cu ga svakako
Zrinka ima visinu sjedala 815mm a zrx1200 790mm, tak da bi teoretski zrinka bila I zgodnija za tvoju visinu… editirao sam poruku gore, mozda ti promaklo - ak si u ZG, imam jednu zrinku viska u garazi. Slobodno dodjes probat, mada je odjavljena, jbg…
 
Zrinka ima visinu sjedala 815mm a zrx1200 790mm, tak da bi teoretski zrinka bila I zgodnija za tvoju visinu… editirao sam poruku gore, mozda ti promaklo - ak si u ZG, imam jednu zrinku viska u garazi. Slobodno dodjes probat, mada je odjavljena, jbg…
a top...hvala ti na ponudi, zivim vani tak da idem danas pogledam...mozda ga i uzmem odma
 
ah..iso u sub jedan zr7s pogledati, puno toga nije bilo kak treba pa nisam kupio. Ali sam sasvim slucajno kupio BMW GS1100
Zena mi veli da nisam normalan, ali sta cu... Uopce mi ne treba taj bmw, ali je bilo stanje top i jako malo km i jako mala lova. Jednostavno nebi mogao spavati 3 dana ako ga nebi kupio..jebiga, ovisnost
Trazim dalje zr7s
 
  • Like
Reactions: cadjo
ah..iso u sub jedan zr7s pogledati, puno toga nije bilo kak treba pa nisam kupio. Ali sam sasvim slucajno kupio BMW GS1100
Zena mi veli da nisam normalan, ali sta cu... Uopce mi ne treba taj bmw, ali je bilo stanje top i jako malo km i jako mala lova. Jednostavno nebi mogao spavati 3 dana ako ga nebi kupio..jebiga, ovisnost
Trazim dalje zr7s
hahahahaha, kao sto rekoh, uletit ce nesto, i bome uletilo :D
sretno u potrazi za zrinkom i puno kilometara s bemburom (y)
 
Ekipa, ima netko iz Dubrovnika ili okolice da ima zrinku, prijatelj kupuje nesto za zenu pa da more doci pogledati kako joj odgovara ergonomija I polozaj (visina sjedala)?
Moze kontakt na pm, pivica se podrazumjeva 😁
 
Poz ekipa! Evo ja sam novi vlasnik i ljubitelj zrinke pa da Vas pozdravim!
 

Attachments

  • IMG_20220708_191538289.jpg
    IMG_20220708_191538289.jpg
    5.5 MB · Views: 0
Pozdrav ekipa. Negdje sam pročitao da se ZR 7, može nadodati, prilično jednostavno, 12 konja, pa ak je netko upozna s procesom, lijepo bi bilo, a bio bih mu i zahvalan, da se javi i uputi me u tajne 😁👍! LP
 
Pozdrav ekipa. Negdje sam pročitao da se ZR 7, može nadodati, prilično jednostavno, 12 konja, pa ak je netko upozna s procesom, lijepo bi bilo, a bio bih mu i zahvalan, da se javi i uputi me u tajne 😁👍! LP
Pa spuzvaste RRucke i led lampa su bar 15 konjičeka
 
  • Haha
Reactions: *Brzi* and cadjo