Kawasaki zrx1200,suzuki gsx1400,yamaha xjr1300 i Honda cb1300SA

ufff, nebi ja to mogao gledati
mislim da ću i ja originalne federe dati ispjeskariti i plastificirati u crveno..mada hyperpro mi se čine puno bolji
 
Nemam sad vremena..
Ide sad dopust ...onda vozimo klince malo na ferje kod bake i dede a ja i žena pičimo..Dolomiti...malo Bosne...Austrija... velim vozit vozit vozit..ima vremena za šraufanje.
U da hiperpro bi bil majka..nikad ne reci nikad..ak se zadrži malo duže motor kod mene,može bit svašta.
Mada uz sitne korekcije na štelanju ovjesa sam nekak uspjel pogodit si motor da se da puno bolje vozit nek kad sam ga kupil.
Zadnji kraj mi se i ne čini toliko loš, sprednji je bio talasao..(klasika..i kod xjr je bilo isto).
Širi i malo niži volan je promjenil i poziciju vozača ,prema naprijed.
Prednje vile sam spustil kroz most 9mm
Napetost federa na 3 vidljiva polja (netreba pretjerivat)
I dodatni 3.most prednjih vilica.
Motor je puno precizniji,puno lakše drži zadanu putanju, manje talasa (lelulja dijagonalno u brzim krivinama uz neravnu podlogu) i ujedno na račun volana puno lakše za prebacivat.
Naravno nije igračka poput tuona,bmws1000r itd.. ali da se uz male korekcije sebi olakšat da vožnja bude bolja,zanimljivija.
 
moj se dobro vozi, prednji kraj je ok, doduše ja sam reparirao vilice, iza sam uzeo samo opruge i to je ok kombinacija za par dinara
je krava, ali u vožnji je iznenađujuće ugodan
 
  • Like
Reactions: e39
Evo stavljene i nove gume,sad samo gass.
 

Attachments

  • 20240621_063045.jpg
    20240621_063045.jpg
    3.8 MB · Views: 0
  • 20240621_062919.jpg
    20240621_062919.jpg
    3.6 MB · Views: 0
Servis prednjih vilica,ulje i semerinzi.
Zadnji amortizeri napunjeni dušikom na 12bar. ali rastavit ču i njih i zamjenit ulje samo kad uhvatim malo vremena
 

Attachments

  • 20240912_181024.jpg
    20240912_181024.jpg
    3.3 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Kawah
Čist rad ,uredno.To mi se dopada.Top je skladno ukomponiran gore ,prati siluetu motora i kosinu fastbeka.To.🛴👍
 
  • Like
Reactions: e39
Da to sam i tražio, znači da bude "stara škola" , oval, 48cm dužina oplošja, i ovaj zaključak 60mm promjera blago kniknut.
Napravil mi ga je čovjek po mjeri, koji inače ima zastupništvo za prodaju i montažu MASS auspuha u Slo.
Normalno,sve legalno sa certifikatom i upisom.
Ako nekoga zanima, ima još robe na zalihi a i cjena je veoma ugodna.
 
sad je to kak spada, da ga je malo "digao" bi još bolje izgledalo
ja trenutno razmišljam o prodaji jer mi stvarno ne treba takva krava, a nešto moram maknuti iz garaže pa ako koga zanima..
 

Attachments

  • received_877179070653699.jpeg
    received_877179070653699.jpeg
    398.9 KB · Views: 0