Kawasaki zrx1200,suzuki gsx1400,yamaha xjr1300 i Honda cb1300SA

Od Središća ,tam dole od skretanja za Sveti Martin ,skroz do Mačkovca i Šenkovca je friški asfalt ,kolko se sjećam.👍😎
 
Ponijet ću i fleksericu da skratimo taj akrap.
Duži je nego na etz 250.
samo notorni seljaci s malim pimpekima krate auspuhe (osim ak nije potuljen i ispresavijan), uvijek bilo, uvijek bude
 
Od Središća ,tam dole od skretanja za Sveti Martin ,skroz do Mačkovca i Šenkovca je friški asfalt ,kolko se sjećam.👍😎
ta cesta je raskopana već 4-5 godina, a ovim tempom bude još minimalno toliko, tunel kroz himalaju bi prije i jeftinije napravili
moja dnevna dionica je prelog čakovec, ovo tam gore je ionak puno seljaka gasterbajtera z "nabrijanim" bmw-ima
 
Last edited:
Vraćali smo se z Maribora pa smo ruknuli tam na Središće prema Čk i Vžu😎👍cesta nije više loša ali kamera kameru beje.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
ta cesta je raskopana već 4-5 godina, a ovim tempom bude još minimalno toliko, tunel kroz himalaju bi prije i jeftinije napravili
moja dnevna dionica je prelog čakovec, ovo tam gore je ionak puno seljaka gasterbajtera z "nabrijanim" bmw-ima
A kaj se gastarbajterov tiče ,stara priča.Gore su menši od makovoga zrna ,onda dok se vrneju f domaju pokažeju sebe na delu.🤣😎👍
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Vraćali smo se z Maribora pa smo ruknuli tam na Središće prema Čk i Vžu😎👍cesta nije više loša ali kamera kameru beje.
doslovno v sakom selu, mislim da čk ms ima 7 kameri, a meni do posla nit jena i fullgas dok nema gužve
 
lokalci mrze ove gastice kaj se s bemwejima nateravaju po domaji

nema do hrvatskog jala:mrgreen:



Srki
 
  • Like
Reactions: WraGG
Ne mrzim nikoga 👍😎
I nisam jalan nikome,zbog ničega.😎👍
 
Last edited:
ta cesta je raskopana već 4-5 godina, a ovim tempom bude još minimalno toliko, tunel kroz himalaju bi prije i jeftinije napravili
moja dnevna dionica je prelog čakovec, ovo tam gore je ionak puno seljaka gasterbajtera z "nabrijanim" bmw-ima
Pa kad nepalcima drška od lopate služi samo kao naslon za bradu
 
Podrapala mi Honda gumu u 1400km.
Kad sam je uzel,imala je još 3/4 mesa..i to sam po sredini bilo skinuto 😅
Dunlop TT, definitivno premekana guma za ovakvu kravu.
Naručene danas Roadsmart 3
 

Attachments

  • 20240615_144556.jpg
    20240615_144556.jpg
    802.6 KB · Views: 0
Ovaj vikend su bile četiri cb1300s na motosusretu u Bistri, jedna crna i 3 crveno bijele.
Još malo ih bude više nego gs-ova :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: prpa
Felge u zlatno, zadnji federi amortizera u crveno, nosači volana u crno..to sve če se rješavat kroz dugu i dosadnu zimu.
Sad namontiram gume, napravim servis i samo gas,što više vozit.