Kawasaki ZX-10R 2008

desetka 04-05 šestica 05-06 mi imaju najljepše linije...još sam da na mojoj šestici nisu nabili top pod dupe pa sam moro yoshi kupovat i stavljat poklopac sica da to izgleda kak spada  :)

 
Fire Breath said:
Samo rezervar, far i bocne plastike...  :mrgreen:

i ispod onaj katalizator ili sta je vec, felge, diskove, prednje celjusti, vilicu, blatobran  :wink:

@marko88 rep je od ovogodisnje 6-ice...samo sto nije spuh ispod
 
josip_zd said:
PS  :palacdolje: nevirujem da ce vratiti auspuh dolje...ali inace motor je odlican

slazem se s tobom,al auspuh i ne mora mijenjat mijesto jer sasvim je u redu.Drazi mi je s tim auspuhom.
 
raptor said:
ps malo su ga zabrljali s auspuhom, preveliko izgleda ko da je zx100 a ne zx 10
Pa nema to što proizvođači auspuha nemogu napravit da se riješi i taj problem! Ako je ovo stvarno desetka nova, mislim da mi je to sljedeći motor! :mrgreen:
 
marko88 said:
pa napsiao sam već da mi je možda i najlijepši 1000ccm motor (y)

...i najbolji tj. najkrači... (y)
 
opet taj far mi se ne sviđa niti malo..al lipo izgleda ipak,lipo masu.
 
DriftMaster said:
zx10r-2008.jpg


TWO magazine has uncovered a pic of the latest Kawasaki ZX-10R.

TWO say: "The ZX-10R is back to its aggressive best. Gone are the horrible underseat pipes, replaced by a single side mounted pipe with under-engine collector box. The look mimics the new ZX-6R and comes with aggressive shark like cut outs on the fairing. Welcome back Mr Nasty!"
Čini mi se da je PS, no i da nije bilo bi super.  :)odlična je
 
pajdo said:
sumljam da če opet spustiti auspuh van :shock:

A i mogli bi poslušat malo svoje kupce. Dosad nisam čuo baš od nikog da mu je 10-ka iz 06./07. bolja od one prethodne. Iako sam Kawa fan i sam bih rađe uzeo novu R1 nego 10-ku jer mi je puno ljepša. S druge strane, da nagodinu izađe ovakva 10-ka kao na slici, opet bi mi to definitivno bio najdraži somić!
 
pajdo said:
možda nebi bilo loše probat sa litricom stavit ko 600 top jedan ispod i neke sitne promjene na masci da se vidi da je litrica (recimo ko r6 i r1)u kombinaciji ko cbr 600 i 1000  :misli:

Da, ni to ne bi bilo loše. Ostalim japancima su mali i veliki R dosta slični (osim u ispusima), Kawe gotovo da osim boje nemaju ništa zajedničko.
 
Evo jos jedna verzija nove desetke. Pitam se koja  ce biti najbliza ??
 
Ivek said:
Da, ni to ne bi bilo loše. Ostalim japancima su mali i veliki R dosta slični (osim u ispusima), Kawe gotovo da osim boje nemaju ništa zajedničko.

R1 i R6 nisu baš slične  :misli: kao GSX-R 600 i 1000 ak zanemarimo spuh  (y)
 
cosmic said:
Evo jos jedna verzija nove desetke. Pitam se koja  ce biti najbliza ??
Ta je već jako dugo na netu, tak da takva neće bit ziher... :wink: