Kawasaki ZX-10R 2008

Ivek said:
Da, ni to ne bi bilo loše. Ostalim japancima su mali i veliki R dosta slični (osim u ispusima), Kawe gotovo da osim boje nemaju ništa zajedničko.
pa R1 nema  baš nikakkve veze s R6 razlika je gotovo u svemu :wink:
 
marko88 said:
pa boje su slične ali motori se razlikuju po svemu od lamp,plastika,repa,položaja auspuha itd.

Da ali su opet puno sličniji nego Kawine 10-ka i 6-ica!
 
DriftMaster said:
zx10r-2008.jpg


TWO magazine has uncovered a pic of the latest Kawasaki ZX-10R.

TWO say: "The ZX-10R is back to its aggressive best. Gone are the horrible underseat pipes, replaced by a single side mounted pipe with under-engine collector box. The look mimics the new ZX-6R and comes with aggressive shark like cut outs on the fairing. Welcome back Mr Nasty!"


Čini mi se da je PS, no i da nije bilo bi super.  :)



prekrasna!
 
Ova prva 10-tka je mrak, ali fakat mrak, fala bogu da su se konstruktori opametili i počeli opet stavljat auspuh sa strane, a ne ispod siceva  (y)
 
Sporier5 said:
Ova prva 10-tka je mrak, ali fakat mrak, fala bogu da su se konstruktori opametili i počeli opet stavljat auspuh sa strane, a ne ispod siceva  (y)
To ćemo još vidjet jesu li se opametili ili ne! Da nebi bilo rješenje ko novi k7 sa 2 glomazna sa strane...
 
Sporier5 said:
Ova prva 10-tka je mrak, ali fakat mrak, fala bogu da su se konstruktori opametili i počeli opet stavljat auspuh sa strane, a ne ispod siceva  (y)

Viš kako je sve relativno, meni se recimo na 10-ki sviđaju spusi pod sicem i mislim da su od svih sličnih modela estetski najbolje pogođeni, a ujedno i sam model je maximalno pogođen .....etooo.....svak misli drukčije
 
baxy said:
Viš kako je sve relativno, meni se recimo na 10-ki sviđaju spusi pod sicem i mislim da su od svih sličnih modela estetski najbolje pogođeni, a ujedno i sam model je maximalno pogođen .....etooo.....svak misli drukčije
Ja mislim da si jedan od rijetkih! Al to je ok, nemora se svakome sviđat isti motor.
 
Meni ide na k... kaj su nakon prvog kratkog i brutalnog modela išli povečavat međuosovinski razmak da bi dobili stabilnost R1...bullsheat.  :palacdolje:
 
z-1000mk said:
Meni ide na k... kaj su nakon prvog kratkog i brutalnog modela išli povečavat međuosovinski razmak da bi dobili stabilnost R1...bullsheat.  :palacdolje:

o cemu ti to?  :misli:
 
Pogledaj međuosovinski razmak na modelu 04 i ovom danas pa bu ti sve jasno... (y)
 
z-1000mk said:
Pogledaj međuosovinski razmak na modelu 04 i ovom danas pa bu ti sve jasno... (y)
ali je i snaga motora povecana
 
          Čistokrvni križanac,meni odličan :mrgreen: :mrgreen: