KAWASAKI ZX6R 2007

st_ninja

New member
neznam jeste li vidjeli novu narančastu al boja je pre dobra..nažalost slikano je mobitelom pa se ne vidi dobro boja al pre j...na je s perlom nekom bolesnom....svaka čast

p.s. provat cu slikat sa foto aparatom kad izađe malo sunca da vidite malo bolje boju koja je...
 
meni je zelena najlijepša


ali postoji jako puno motora sa jako puno lijepih boja a sumnjam da baš zaslužuju svaki po temu i to samo zbog boje :wink:
 
a nemam pojma...lipa mi je narančasta al zelena mi je zakon...ako smeta nova tema nek je neko izbriše...ili nek premjesti unutar neke druge rubrike...mislim da se narančasti kawac 6 ne viđa svaki dan pa sam mislija da vam je zanimljivo vidit
 
meni je roza najljepsa boja,i smatram da bi trebala i sluzbena boja postati za kramaski  :mrgreen:

a neka narandastu ostave za prave motore  (y) 8)
 
uuuuuuu. opako izgleda  (y)

makar mi je ovaj crni kraj njega jos bolji  8)
 
Za ovu ninju još čekam da mi odobre kredit!
Boja je prebolesna, uživo je još barem 3 puta bolja!
 
Zelena je pre-simpatična. Crna isto. Narančasta nije za Kawe.
Malo su zabrljali jedino zadnjim svjetlom na onoj plastici koja ide u nosač za tablicu. Ispravite me jer nemam pojma kako se to kod vas stručno kaže.  :wink:
 
GREENNINJA said:
Zelena je pre-simpatična. Crna isto. Narančasta nije za Kawe.
Malo su zabrljali jedino zadnjim svjetlom na onoj plastici koja ide u nosač za tablicu. Ispravite me jer nemam pojma kako se to kod vas stručno kaže.  :wink:
Narančasta uživo izgleda mrak!!
Što se tiče zadnjeg svjetla u potpunosti se slažem sa tobom!
 
Balki said:
Narančasta uživo izgleda mrak!!
Što se tiče zadnjeg svjetla u potpunosti se slažem sa tobom!
narančasta je pre jebena al isto je nebi kupia....svako ima svoj ukus.....  (y)
 
st_ninja said:
narančasta je pre jebena al isto je nebi kupia....svako ima svoj ukus.....  (y)
Od mora zelenih i crnih ninja ova barem malo iskače!
 
kad je u pitanju Kawa priznam samo zelenu, crnu ili karbon crnu ( :mrgreen: ) :paper:
 
Cijenim svaciji ukus jer ukusi su razliciti. ali meni je na toj slici crna lipsa ali meni je i siva ludilo (y)
 
bikerboy said:
nema nove u sivoj boji :wink:

Pricamo o kawama opcenito . Govorim recimo za modele 2004  (y)
 
Na crnom ne dolaze do izražaja neki detalji koji se jako dobro vide na zelenom i narančastom!
Ali o ukusima se ne raspravlja! (y)
 
Balki said:
Na crnom ne dolaze do izražaja neki detalji koji se jako dobro vide na zelenom i narančastom!
Ali o ukusima se ne raspravlja! (y)
(y)

ima raznih ukusa (cokolada,visnja,jagoda... :mrgreen: )

ali crno je crno 8)
 
Balki said:
Na crnom ne dolaze do izražaja neki detalji koji se jako dobro vide na zelenom i narančastom!
Ali o ukusima se ne raspravlja! (y)

Ma daj Balki ne kenjkaj ružan ti je taj narančasti i gotovo  :jesus: