KAWASAKI ZX6R 2007

Incredible said:
Ma daj Balki ne kenjkaj ružan ti je taj narančasti i gotovo  :jesus:
Možda i je ali će biti brži od tvog! :LOL: :LOL: :LOL:
 
Balki said:
Možda i je ali će biti brži od tvog! :LOL: :LOL: :LOL:
sunce manje privlaci narancastu boju pa ce se motor manje grijat :jesus:

:LOL:
 
Balki said:
Možda i je ali će biti brži od tvog! :LOL: :LOL: :LOL:

Si ziher  :mrgreen: Moral buš prvo natuć par somića km  da bi se u uopće mogel normalno vozit a ja sam tu u prednosti barem za jednog soma.
 
gor@n said:
sunce manje privlaci narancastu boju pa ce se motor manje grijat :jesus:

:LOL:
Tako je! Ajde da me bar me neko djelomično podržao!
 
Incredible said:
Si ziher  :mrgreen: Moral buš prvo natuć par somića km  da bi se u uopće mogel normalno vozit a ja sam tu u prednosti barem za jednog soma.
Doći će i taj dan! :mrgreen:
 
Ja sam htio uzet narančasti ali sam se u zadnji tren predomislio i uzeo zeleni. Oba su vrlo lijepa ali je zeleni brži! :jesus:
 
Novom modelu zelena boja najbolje stoji iako može i crni još proći ali narančasti-NO WAY!
uostalom,čim netko spomene Kawasaki to odmah asocira na zelenu boju jer to je jednostavno tako već veliki niz godina,zapravo desetljećima........
 
salsa said:
KAO  FAN KAWCA MISLIM DA JE BAS POSEBAN

Kao fan-ica Kawca mislim, da su posebni i Stojadini u Lime Green boji.  :mrgreen:

A na kraju krajeva, nova Ninja je jednostavno prekrasna, pa bila u kojoj god boji.  (y)
 
GREENNINJA said:
Kao fan-ica Kawca mislim, da su posebni i Stojadini u Lime Green boji.  :mrgreen:

A na kraju krajeva, nova Ninja je jednostavno prekrasna, pa bila u kojoj god boji.  (y)

:mrgreen: meni  je  plava  boja  naj draza  :mrgreen:
 
najbolje joj stoji zelena...makar ni boja nemože prikriti loš dizajnerski posao  :?...jednostavno mi nikak ne leži nova 6-tica, osim zadnjeg kraja...isto kak mi je katastrofa trenutna "enduro" desetka....

10ka 2004  najljepši kawac ikada  (y)
 
Ivek said:
Ja sam htio uzet narančasti ali sam se u zadnji tren predomislio i uzeo zeleni. Oba su vrlo lijepa ali je zeleni brži! :jesus:
Samo se nadaj!!! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Pa to je ktm boja, šta je vama, kavca u toj boji ne bi' dao ni ženi da vozi :jesus:
 
GREENNINJA said:
Kao fan-ica Kawca mislim, da su posebni i Stojadini u Lime Green boji:mrgreen:

A na kraju krajeva, nova Ninja je jednostavno prekrasna, pa bila u kojoj god boji.  (y)

E to je istina jer  o ukusima se ne raspravlja a ti sad koji pisu kako je vec desetljecima bila zelena i da je zelena zakon ti mogu reci i da je fico zakon za automobile jer je prije par desetljeca bija zakon ali mi napredujemo i stvaramo nove vizije i poglede u svijet menij e osobno Siva the best a narandasta mi je ko naranda na cesti i nije mi lipa ali sve je stvar ukusa a zelena je potrosena jer je svi imaju jer misle da su veci trkaci ako kupe zelenu. dok crna izgleda opako ali nevide se detalji koji meni osobno znace .. Stoga neka svak uziva u svojoj i ostavi druge na miru ali jedina je istina da Kawasaki koristi zeenu za trkace modele i to je to.  (y)
 
kawasaki636 said:
E to je istina jer  o ukusima se ne raspravlja a ti sad koji pisu kako je vec desetljecima bila zelena i da je zelena zakon ti mogu reci i da je fico zakon za automobile jer je prije par desetljeca bija zakon ali mi napredujemo i stvaramo nove vizije i poglede u svijet menij e osobno Siva the best a narandasta mi je ko naranda na cesti i nije mi lipa ali sve je stvar ukusa a zelena je potrosena jer je svi imaju jer misle da su veci trkaci ako kupe zelenu... Stoga neka svak uziva u svojoj i ostavi druge na miru ali jedina je istina da Kawasaki koristi zeenu za trkace modele i to je to.  (y)
Potpisujem! (y)
 
Meni odobrili kredu i ja preuzimam svog ZX 6R-a početkom drugog tjedna!