KAWASAKI ZX6R 2007

sta si ju probo gledat ili slikat ?  daj vise iskljuci CAPS LOCK  i pomogucnosti prestani izmisljat.  Meni je ova kawa opaka i  strava izgleda  u ovoj boji.  za nju bi se odlucio jer je najuocljivija u prometu, o tome niko ne razmislja a smatram da treba biti sto sareniji da te auti lakse uoce.  nikada sivi motor  :wink:
 
narančasti izgleda jako atraktivno ali srce viče ZELENA  8) (y)

motor je u živo tolko dobar da bolji nemre biti  (y) (y)
 
Bojan said:
motor je u živo tolko dobar da bolji nemre biti  (y) (y)
Hvala
 
Samo da ukratko javim friške dojmove!

Jučer sam napokon prešao prvih 800 km i granicu od 4000 okr/min i agonija ultraspore vožnje je napokon gotova. Vožnja do 6000 okr/min je već nešto sasvim drugo, zvuk je žešći, ubrzanja su već puno ozbiljnija, a i sa 100 km/h koliko se postiže na 6000 više nema puno auti koji su te voljni preticati, barem po lokalnim cestama.

Vožnja je sada već pravi gušt. Jučer sam se počeo vozikati sa 730 km, i nakon nekih sat i 15 min sam prešao još tih dodatnih 70 km. Nakon toga jednostavno nisam mogao sić s motora i začas sam napravio dodatnih 70 km.

Sad još par dana pa servis, onda još par dana do 1600 km, a onda novi post s novim dojmovima!
 
Ivek said:
Samo da ukratko javim friške dojmove!

Jučer sam napokon prešao prvih 800 km i granicu od 4000 okr/min i agonija ultraspore vožnje je napokon gotova. Vožnja do 6000 okr/min je već nešto sasvim drugo, zvuk je žešći, ubrzanja su već puno ozbiljnija, a i sa 100 km/h koliko se postiže na 6000 više nema puno auti koji su te voljni preticati, barem po lokalnim cestama.

Vožnja je sada već pravi gušt. Jučer sam se počeo vozikati sa 730 km, i nakon nekih sat i 15 min sam prešao još tih dodatnih 70 km. Nakon toga jednostavno nisam mogao sić s motora i začas sam napravio dodatnih 70 km.

Sad još par dana pa servis, onda još par dana do 1600 km, a onda novi post s novim dojmovima!

Dobro kad ideš na servis? Ja sam tamo u ponedjeljak?
 
Ivek said:
Samo da ukratko javim friške dojmove!

Vožnja do 6000 okr/min je već nešto sasvim drugo,

Do kolko ti se ono vrti motor 20t rpm  :misli: ili 18t rpm :misli: :misli:
 
Goran zzz said:
Do kolko ti se ono vrti motor 20t rpm  :misli: ili 18t rpm :misli: :misli:

Vrti se do 18 000, crveno počinje na 16 500, maksimalna snaga na nekih 14 500.
 
Incredible said:
Dobro kad ideš na servis? Ja sam tamo u ponedjeljak?

Ja sam tamo idući petak jer sam od ponedjeljka do srijede u Dalmaciji poslovno, četvrtak je praznik, a u petak ujutro vozim motor na servis.
 
Ivek said:
Samo da ukratko javim friške dojmove!

Jučer sam napokon prešao prvih 800 km i granicu od 4000 okr/min i agonija ultraspore vožnje je napokon gotova. Vožnja do 6000 okr/min je već nešto sasvim drugo, zvuk je žešći, ubrzanja su već puno ozbiljnija, a i sa 100 km/h koliko se postiže na 6000 više nema puno auti koji su te voljni preticati, barem po lokalnim cestama.

Vožnja je sada već pravi gušt. Jučer sam se počeo vozikati sa 730 km, i nakon nekih sat i 15 min sam prešao još tih dodatnih 70 km. Nakon toga jednostavno nisam mogao sić s motora i začas sam napravio dodatnih 70 km.

Sad još par dana pa servis, onda još par dana do 1600 km, a onda novi post s novim dojmovima!

ah iste muke s razradom sam i ja imao prošle godine (y)...al sve zaboraviš kad ga prvi put poteraš malo žešće  8) samo oprez
 
Danas sam vidio na cesti narančastog na cesti i zgleda odlično, ali ja bih se odlučio za crnu verziju  :wink:
 
Ivek said:
Samo da ukratko javim friške dojmove!

Jučer sam napokon prešao prvih 800 km i granicu od 4000 okr/min i agonija ultraspore vožnje je napokon gotova. Vožnja do 6000 okr/min je već nešto sasvim drugo, zvuk je žešći, ubrzanja su već puno ozbiljnija, a i sa 100 km/h koliko se postiže na 6000 više nema puno auti koji su te voljni preticati, barem po lokalnim cestama.

Vožnja je sada već pravi gušt. Jučer sam se počeo vozikati sa 730 km, i nakon nekih sat i 15 min sam prešao još tih dodatnih 70 km. Nakon toga jednostavno nisam mogao sić s motora i začas sam napravio dodatnih 70 km.

Sad još par dana pa servis, onda još par dana do 1600 km, a onda novi post s novim dojmovima!


Ne mogu vjerovati da si prvih 800 km vozio do 4000 okretaja :shock:, pa taj motor na tim okretajima u 6. brzini ide oko 80 km/h uz to toliko lagana vožnja za vrijeme razrade i nije dobra za takav motor.
 
SRAD said:
Ne mogu vjerovati da si prvih 800 km vozio do 4000 okretaja :shock:, pa taj motor na tim okretajima u 6. brzini ide oko 80 km/h uz to toliko lagana vožnja za vrijeme razrade i nije dobra za takav motor.
Tako su rekli u KMS-u!
Do 800 km do 4000 okretaja, pa do 1600 km do 6000 okretaja i tek onda se može lagano tazvrtavat!
 
SRAD said:
Ne mogu vjerovati da si prvih 800 km vozio do 4000 okretaja :shock:, pa taj motor na tim okretajima u 6. brzini ide oko 80 km/h uz to toliko lagana vožnja za vrijeme razrade i nije dobra za takav motor.

tak i manual kaže, tak sam i ja svog razrađivao prošle godine...i tek sam ga makon 2 soma kilometara zakucao do crvenog, sad mu je to već normalno ali mašina radi bez greške nakon 14 000km, ne troši niš ulja od izmjene do izmjene
 
Bump said:
tak i manual kaže, tak sam i ja svog razrađivao prošle godine...i tek sam ga makon 2 soma kilometara zakucao do crvenog, sad mu je to već normalno ali mašina radi bez greške nakon 14 000km, ne troši niš ulja od izmjene do izmjene
Kako kažu (i kako piše u manualu) tako će i biti!
 
Mario_ said:
Bolje ti je da ga nikad ne razradis
Bolje ces se osjecat vjeruj mi
Motor sam si kupio da mi stoji u garaži! jel?
 
Vidices tek sta je voznja kad te pocne ispaljivat od 9500 okretaja pa do rvenog e to ja zovem adrenalin. Nemoze ti onda 1000 pobici ako odrzajes u tim okretajima .  (y) (y) Belive me I now I drive  :mrgreen: :mrgreen:
 
Ta sestica ide 45% slabije od starije brace 03-06god.
ako hoces da ide kao prethodne sestice  budi spreman dati jos 2000e najmanje