keeway (land)cruiser 250

Mislim da se taj motor isplati kupit samo ako ćeš ga voziti godinu-dvije pa onda ostaviti nekom svome. Moj burke sad ima 16 i sljedeći tjedan polaže za A1 i njemu ostaje YBR 125. Tak da se meni taj motor fakat isplatio i to debelo.
 
meni stari misli ic polozit a on nebi veci od 250 tak da to bi u krajnjem slucaju njemu ostalo..
vidjet cu kolko para mogu skupit sljedeci tjedan pa cemo vidjet dal ce bit sta od toga, a dotad mozda jos kakvih savjeta i informacija bude ovdje
 
da mi se virago svidja vjerovatno nebi postao ovaj motor nego virago kopiju  :LOL: meni je virago uzas
 
stari, vjerujem da mozes naci i nest bolje i jeftinije...ne znam kaj...al mozes....
kaj ja znam... ja nisam nikad pri parama, pa sam ipak riskirao i kupio 600 ccm motor...:mrgreen:
 
KorniKornjaca said:
stari, vjerujem da mozes naci i nest bolje i jeftinije...ne znam kaj...al mozes....
kaj ja znam... ja nisam nikad pri parama, pa sam ipak riskirao i kupio 600 ccm motor...:mrgreen:

Tsare!  (y)
 
giantMC said:
da mi se virago svidja vjerovatno nebi postao ovaj motor nego virago kopiju  :LOL: meni je virago uzas

Ima nas još!  (y)
Meni se ne sviđa ta linija nikako.

Prije dvije godine ja i frend smo se raspitivali za indentični tip motora. Samo tada nije bilo niti jednog modela u salonu (a bio je 6 mjesec  :misli:). Nije postojala nikakva mreža dućana. Frend je kupio polovnu yamahu virago 250, a ja novi kymco zing 125. Vjerujem da ga je bilo odmah za isporučiti vjerovatno bih ga uzeo. Odi u dućan pitaj kakvo je stanje s djelovima i servisom (iako ima kvalitetnih servisera i van ovlaštenih), zatim sjedni na motor i ako dobiš osječaj da je to-to. Kupuj za te novce!
Krajnja odluka je uvijek na tebi, jer buš ga ti vozio.
 
ak stignem danas idem do bolseca se raspitat malo o svem tom pa cu prenjet meni receno..

@korni
ma sve je to super i kuzim ja to, pogotovo sto poslje mi ostaje motor kojeg se necu moc rijesit.. al stari ti radis a ja sam student a starce nebum zical, tak da situacije su nam dijametralno suprotne.. moze se nac za oko 30 kilo kuna nesto rabljeno al to je vec dosta dosta staro (jedino kad bi naletio na hornet 2002/2003)
 
giantMC said:
ak stignem danas idem do bolseca se raspitat malo o svem tom pa cu prenjet meni receno..

@korni
ma sve je to super i kuzim ja to, pogotovo sto poslje mi ostaje motor kojeg se necu moc rijesit.. al stari ti radis a ja sam student a starce nebum zical, tak da situacije su nam dijametralno suprotne.. moze se nac za oko 30 kilo kuna nesto rabljeno al to je vec dosta dosta staro (jedino kad bi naletio na hornet 2002/2003)

?????????????????????????????

Za 30 000 kn imaš 2-3 godine vrhunski očuvan KLE 500, a ER-5 još i jeftinije....
 
miha_vg said:
?????????????????????????????

Za 30 000 kn imaš 2-3 godine vrhunski očuvan KLE 500, a ER-5 još i jeftinije....


je al tu opet dolazimo do onog sta zelimo il ne zelimo.. sta nam se svidja ili ne svidja.. tako da nema smisla sad nabrajat sta se sve moze nac, to je ko da objasnjavas nekom na selu kakvih sve auti ima al jbg on ce kupit golfa..

sta ti ne uzmes KLE-a  :mrgreen: neg se raspitujes za naked-a
 
to znam.. na tom sam bio i u autoskoli.. a yamaha je uvijek yamaha.. ima ybr 250 isto.. al nisam otvorio topic za popisivanje motora koji su do odredjene cijene i 125 il 250  :mrgreen: uzmem moto katalog pa prolistam
 
pa cuj vidio sam ja u oglasniku i hornet 2004 lik hitno prodaje za 3 k€ al to ode jako brzo i tesko da cu u sljedecih godinu dana vidjet tako jeftin relativno novi hornet..
inace sam covjek koji radje nema nego da ima pola od onog sta zeli, tj da ima nesto samo da ima a da nije potpuno zadovoljan s time.. al tu bi mozda za prvu ruku i bio zadovoljan, bolje neko iskustvo nego nikakvo..
 
Nemam neko iskustvo sa kineskim motorima ali sam par dana vozio keeway skuter od 50 ccm.
U voznji nije pravio neke probleme ali cujes pravi "koncert" zveckanja i skripanja. Vjerovatno je to do loseg kvaliteta plastike ili ne pasuje kako treba pa ima lufta i vibrira. Nebih sudio o firmi samo na osnovu jednog modela ali mi se cini da vlasnici kineskih motora i skutera moraju bit pomalo i mehanicari.
 
Danas sam bio kod Grigića, kaže, ima Yamahu YBR 250, 2007. god, crna, dodatna oprema, nema ni 1000 km, vozila njegova kćer i novinari. Cijena: 30 000 kn.

Vidio sam motor i perfektan je.

Kaj si rekao za KLE... sviđa mi se i taj bi mi motor bio idealan, ali ne znam da li će ga još biti sljedeće godine, a ne želim rabljeno. Ista je situacija i s ER-5. Samo novo kupujem, bez obzira kako savršen rabljeni bio.
 
Gledao sam ga U RPM- u Kustošiji, mene isto zanima ali da bar ima 500 ccm. Ako ništa drugo jeftina je rega.
 
sta nije negdje na forumu vec bilo da se KLE vise ne radi.. a ja isto tako radje kupujem novo.. iskreno dok sam bio mali su mi enduro i cross motori bili najzesca fora, al kak sam osto mali a i smisao za estetiku mi se promjenio ti motori mi vise nisu tolko napeti a i neda mi se nosit stokrl da se popnem na njega  :LOL:

laku noc ekipa, idemo jos malo dovrsit ovaj seminar, poslat prijavu za posel i spat..
 
image001.jpg



neznam dal ima ovakvih i kod nas.. disk iza, duzi blatobrani, tri lampe.. keeway kaze disk, viktor kaze bubanj.. bio danas kod viktora al oso im i nece ga vise dobit, imaju jos samo onaj virago kopiju (btw izgleda bolje nego na slikama, i nije bio crveni kicasti, mozda i zato)
 
Vrlo zanimljiv post. Moja razmišljanja su vrlo slična tvojima, kupio bi motor na kojem bi steko iskustvo, s tim da me zanima ili keeway ili kymco, jer se ne mogu dovoljno pružit za nešto kvalitetnije. Što se kubikaže tiče, za početak mislim da će mi bit dovoljno 250 ccm, a za godinu-dvije... vidjet ćemo. Još jednom, svaka čast na postu, pomogao mi je puno! (y)