KLE meeting II

Imam ideju za jedan mini ride sutra poslije 18,00h.
1. Nađemo se na Prisavlju, kod Boćarskog doma.
2. Krenemo Cvjetno cestom i Slavonskom do Marohnićeve. Tu stanemo i slikamo se kod uskoro dovršene zgrade HYPO Banke i 3.HTV-a.
4. Vratimo se Prisavljem do poligona kod "Kockice", i tamo vježbamo vožnju po crti, između čunjeva i "osmicu".
Nakon toga Prisavljem do Stupničke, u Madison na pivu.
Ima li zainteresiranih?
 
GrandWizard said:
Imam ideju za jedan mini ride sutra poslije 18,00h.
1. Nađemo se na Prisavlju, kod Boćarskog doma.
2. Krenemo Cvjetno cestom i Slavonskom do Marohnićeve. Tu stanemo i slikamo se kod uskoro dovršene zgrade HYPO Banke i 3.HTV-a.
4. Vratimo se Prisavljem do poligona kod "Kockice", i tamo vježbamo vožnju po crti, između čunjeva i "osmicu".
Nakon toga Prisavljem do Stupničke, u Madison na pivu.
Ima li zainteresiranih?

Jel' moguce preskociti voznju po crti i izmedju cunjeva ili je to obavezni dio rute ?


g.
 
GrandWizard said:
Kolko ja znam ne, ali mi imamo KAWASAKI KLE pa nam murja nema srca naplatit kazne.... :mrgreen:

To majstore. Kaze mi frend da ga je nedavno COP na KLE-u uhvatio i naplatio neku svoticu  :?

Nego, daj neku malo povecu rutu (mozda jos kojih 10-ak km vise) pa cemo to odvoziti.

g.
 
Ma bit je u tome, da su nas počeli kopirat, pa se nečim moramo isticat.
Ruta po Savskom nasipu bi imala u punom profilu cca 30-tak kilometara.
Taj dio se isplati proć po danu, jer bi išli pogledat kako se nasipi spajaju na prelivnim kanalima.
Ova ruta za sutra je reda radi, zbog cuge.
Naravno ak ne pada kiša.
 
samo je bed kaj ne pijem alkohol.. :(
ali cevape i kobasice papam...a kaj se akcije tice - uvijek  (y)
 
alain said:
samo je bed kaj ne pijem alkohol.. :(
ali cevape i kobasice papam...a kaj se akcije tice - uvijek  (y)

Pivske kobasice - jesu to kobasice kuhane u pivi ?  Jel jedes to ?
:jesus:
 
Pregledavajući fotografije sa našeg prošlotjednog druženja, mislim da sam rješio enigmu glede Mackovog super pogona koji je iskoristio u kombinaciji sa vrtlogom zraka kako bi pretekao hayabusu.
Na priloženoj fotki označio sam sastojke koji su potrebni za burnu reakciju, koja daje eksplozivan odaziv na gas :LOL:

C2H5OH + pivski kvasac + C6H12O6 = CH4 (metan za pogon) + H2O + CO2
 
GrandWizard said:
Imam ideju za jedan mini ride sutra poslije 18,00h.
1. Nađemo se na Prisavlju, kod Boćarskog doma.
2. Krenemo Cvjetno cestom i Slavonskom do Marohnićeve. Tu stanemo i slikamo se kod uskoro dovršene zgrade HYPO Banke i 3.HTV-a.
4. Vratimo se Prisavljem do poligona kod "Kockice", i tamo vježbamo vožnju po crti, između čunjeva i "osmicu".
Nakon toga Prisavljem do Stupničke, u Madison na pivu.
Ima li zainteresiranih?
Bigaje :palacdolje: Radim od 18 sutra pa do jutra :eek:pakoljut: