KLE meeting

KLE meeting će se održati 09.rujna 2006 godine, u

  • Tanzaniji, Mwanza

    Votes: 4 20.0%
  • Zagrebu

    Votes: 6 30.0%
  • Borju

    Votes: 2 10.0%
  • Macoli

    Votes: 1 5.0%
  • Mrzloj Vodici (ima tamo krasna birtija)

    Votes: 3 15.0%
  • Topuskom (toplice)

    Votes: 4 20.0%

  • Total voters
    20
  • Poll closed .
Dakle,
neosnovani klub ljubitelja KLE i KLE lookalike motora poziva sve vlasnike (bivše i sadašnje) te simpatizere (u daljenjem tekstu "isti") na javno okupljanje, u subotu 09.rujna (to je 9. mjesec) 2006. godine (dakle ove godine), na kojem bi se isti upoznali, družili te razmijenili mišljenja i iskustva.
Kako je klub neosnovan, a iskreno govoreći nisam siguran ima li ga smisla i osnivati,  klub nema financijska sredstva za organizaciju, stoga je sve prepušteno slučaju (čitaj: "što si doneseš to ćeš jest i pit").

Okupljanje bi se održalo u gradu Mwanza, na sjeveroistoku Tanzanije. Mwanza je grad srednje veličine, i jedna od prometnijih luka na Viktorijinom jezeru, te je veoma dobro prometno povezan sa ostatkom zemlje, te sa susjednim državama.
Zbog istog razloga, Mwanza je pogodna za okupljanje, jer se kružnom vožnjom po Tanzaniji mogu razgledati južna obala Viktorijinog jezera, cijela istočna obala Tanganyka jezera, te svi nacionalni parkovi i rezervati u Tanzaniji. Također, ukoliko vremenske prilike budu dozvoljavale, možemo se i okupati na istočnoj obali Indijskog oceana.
Do Tanzanije možete doći kopnom iz dva smjera,prvi Slovenija->Italija->Francuska->Španjolska->Maroko->Alžir->Niger->Čad->Cent. Afr.Rep->Uganda->Tanzanija.
Drugi put je preko BiH->Crna Gora->Albanija->Grčka (Atena, trajekt za Egipat)->Egipat->Sudan->Uganda->Tanzanija.
Razumljivo, za one koji neće moći odvojiti 10-tak dana za meeting, postoji opcija cargo avionskog prevoza iz Zagreba preko Londona do Mwanze. Avionsku kartu možete rezervirani na: http://www.croatiaairlines.hr/Default.aspx?alias=www.croatiaairlines.hr/hr  i na: http://www.justtheflight.co.uk/cheap-flights/MWZ-mwanza.html .

Ukoliko se pokaže da više od 99% sudionika neće moći prisustvovati okupljanju u Tanzaniji, susret se može održati u matičnoj domovini Hrvatskoj.
O mjestu susreta će odlučiti anketa.

Eto, ništa lakše.
 
evo baš sam isplaniro sve za Tanzaniju  :mrgreen: al mozda ipak zbog posljednjih terorističkih napada da se nađemo u našem selu  :misli:
 
ahaaa.....e neću doć!
vi ste rasisti! samo KLEove primate! :palacdolje: :LOL: :wink:
 
Faber said:
ahaaa.....e neću doć!
vi ste rasisti! samo KLEove primate! :palacdolje: :LOL: :wink:

...nek se onda zove "TWIN500 meet".Onda smiješ doć :mrgreen: :mrgreen: (y) .Bok.
 
Faber said:
:LOL: onda opet kolega na ER-6 ne može doć!  :LOL: on je 600! :LOL:

Ehhh.Izvadi jednu svječicu,pa ga prošverajte :LOL: :mrgreen: .Bok.
 
Ajde,ininicijatori,metnite anketu( gdi,kada,zašto,protiv koga i tako to...) bi se trebao održati predloženi skup.Bok.
 
Bilo bi baš dobro ja bih došao (ako sam slobodan) provajte da to bude negdje pa se svi nađemo prijedlog Plitvice -Lika- Gospić svakako da je koja dobra i jeftina birtija tu za jest i popit (npr tipa Macole)
 
corky said:
Bilo bi baš dobro ja bih došao (ako sam slobodan) provajte da to bude negdje pa se svi nađemo prijedlog Plitvice -Lika- Gospić svakako da je koja dobra i jeftina birtija tu za jest i popit (npr tipa Macole)

:cool: na pol puta svima ....  :rotor:
Ali Borje ima veće parkiralište i ljepšu okolicu
 
Srki said:
Fakat neloša! (y)

Baš mi je žao što se ne mogu pridružit 8)

srki


aaaaaaaahahaha, najgori cinizam od kad me mama rodila... :LOL:
 
Može KLE meeting  (y), ali kak je krenulo, vidim da se ne budemo tako skoro dogovorili... :?
 
Kako mi neki članovi nebi pisali da sam rasist, mogu doći svi koji žele. Apsolutno svi! Uključujući i Fabera...
Ipak, imena radi bilo bi mi drago da dođe i nešto KLE-a, barem dva. Eto.
Ako se mene pita, ja sam za toplice (Topusko) ili Borje.
p.s. ukoliko ima zainteresiranih, možemo se naći i u obiteljskom vinogradu, na Samoborskom gorju, te uz simboličnu kotizaciju od 20,00Kn, goste dočekuje besplatna hrana i piće, par rukavica, lopata i štihača, 4 tačke i 5 paleta cigle. Ovdje se možemo družiti kao nekad omladinci na radnim akcijama. Također, zainteresiranima, isto je omogućeno svakim radnim danom bez uplate kotizacije, ukoliko vremenske prilike to omogućuju.
Onima koji se dokažu vrsnim radnicima, vijeće će dodijeliti plakete i značke, te kao nagradu uručiti pozivnicu na radne akcije na vikendici u Kloštru Ivaniću.