KLE meeting

KLE meeting će se održati 09.rujna 2006 godine, u

  • Tanzaniji, Mwanza

    Votes: 4 20.0%
  • Zagrebu

    Votes: 6 30.0%
  • Borju

    Votes: 2 10.0%
  • Macoli

    Votes: 1 5.0%
  • Mrzloj Vodici (ima tamo krasna birtija)

    Votes: 3 15.0%
  • Topuskom (toplice)

    Votes: 4 20.0%

  • Total voters
    20
  • Poll closed .
Obzirom da tolko ljudi vozi KLE-a nekak mi se čini slabi odaziv.
Ja sam na KLR-u, ali bi probal doći, ako će mi prilike dozvoljavati.

Ak neki mogu sa C-nešto na dva kotača mogu i ja  :jesus:

Prijedlog za Pit-stop i izlet do Trakoščana nije loš, obzirom da se nemre organizirati nekakav susret, nedgje !  :misli:
 
Dobro, kaj sad, jel se tu kaj dogovorilo?  :misli:
Ak je 9.9. u pitanju, evo nas još dvoje, na jednom KLEu.
 
evo jedan prijedlog ak smijem...

meni se čini da je 9 i 10 rujna u Oroslavlju nekakva moto utrka  :misli: (treba provjeriti).Možda bi se tamo mogli okupiti :misli: Tam je i odlična pizzerija OrO GorO

Ja ču doći na utrku pa bi se mogo upoznati sa vama forumašima  :D i gledati vas iza nekog vugla  :skriven:  pošto nemam KLE-a  :mrgreen:
 
Da, 9 i 10 je u oroslavlju stari, ali dobri OLDtimer rally !!!

To bi bilo interesantno ići pogledati, a nije tak daleko i usput nam je Trakošćan  (y)

A možda buju tam i striptizete  8)
 
Sad kad znamo mjesto,ajde da odredimo točnu lokaciju i vrijeme,pa ak se do onda ne dogovorimo prek foruma,riješimo to na licu mjesta.U slučaju da se ide prema Zagorju,predlažem "Rock-caffe u Zaprešiću.Pucajte dalje.Bok.
 
:recine: sve mi se nekako čini da od ovog svega, neće biti ništa. Ovaj je forum čini se namjenjen ekipi koja piše SMS-ove u raznorazne "top 40" liste na raznorazne tv programe. Suma sumarum, imamo motore koji mogu bez problema odvoziti parsto km u par sati, meni je svejedno; Lika (možda bi došli i dalmoši), Zagorje, Dalmacija, Slavonija,Trg bana Jelačića...

Dajte da onaj koji je započeo ovu temu bude u neku ruku "zadužen" za odabir mjesta. Budući da nas na cesti ima "ko kusatih pasa", čudi me mali odaziv.

...no kao što je netko na forumu potegao pitanje o cestarinama, pa se sve na kraj svelo na "nađemo se na piću, moj je veći, ja se vozim 200 kmh bez kacige i ruku..." tako će se završiti i ovo.

Volio bih se naći s vama, dragi imatelji narodnog vozila, glede razmjene iskustva, glede razmjene savjeta i materijalnih dobara... :lipotan:
 
ajmo se naći 09.09.2006. u 11h u PIT STOPU pa ćemo se dogovoriti za rutu.

kome paše neka dođe, da previše ne filozofiramo.
 
Damn right!

Previse babica i priprema i dogovora - kilav motor!

:mrgreen:

Usput, vidite sa Niksom i Shonyom - oni su se nasli u Borju - svima na pola puta osim Slavoncima... A Borje je max 2 sata voznjice od Zagreba i od Splita, ne znam koliko Rijecanima treba...
 
pinty said:
ajmo se naći 09.09.2006. u 11h u PIT STOPU pa ćemo se dogovoriti za rutu.

kome paše neka dođe, da previše ne filozofiramo.
Najpametnije i najpraktičnije.

Ko ima neki prijedlog neka ga donese sa sbobom u 11 h !!!
 
Evo ja na g.o.
Što se tiče ankete, i sami vidite rezultate.
Ako se slažete, s obzirom da je izabran ZG kao mjesto sastanka, onda bi se mogli naći stopu, pa lagana vožnja preko zagorja i do Stubaka i na Sljeme. Tamo ručak i zajebancija, pa onda malo kroz grad i doma.
Također, postoji mogućnost i izleta u Sloveniju, u Bizeljsko pa po vinskoj cesti Bizeljsko- Repnica- Kumrovec - Zabok - V.Trgovišće - ZG pa doma.
Bilo kako bilo, cilj svega je upoznati vas i razmijeniti iskustva. Kaj se mene tiče možemo bi i kod mene doma. Al nema motorom po travnjaku.
Ko hoće, šaljem mob na p.m.
 
Predlažem da se nađemo u ,recimo 9,30h,s natankanim rezervoarima (y),popijemo kavicu,polazak u 10,00.Tko voli,nek izvoli,nema načekivanja.Može nas omesti jedino nekakva kišurina u samom početku,ako nas ulovi kasnije,a j..ga,nismo imali sreće :wink: .Bok.
 
Samo jedna mala napomena...09.09. ove godine je Party u Pit Stopu. Pa možda da za kraj dana odaberete party u Pitu.