KLE "S"

Bajac said:
Nego da pitam je li istina da on moze dobit s auspuhom oko 10ks....
Mislim na ovaj novi model, sa katalizatorom... :?


ne vjerujem da se radi o 10ks možda nekih 3-4ks,
ali to nije bitno motor bolje vuče iz niskih okretaja i dosta je živli u ubrzanju,


a kad staviš otvoren auspuh katalizatora više nema!
 
mkt said:
ne vjerujem da se radi o 10ks možda nekih 3-4ks,
ali to nije bitno motor bolje vuče iz niskih okretaja i dosta je živli u ubrzanju,


a kad staviš otvoren auspuh katalizatora više nema!

Pa da glavno da on bolje ubrzava..
Jer tek na 8tisuca okretaja  pocme vuc bas kako treba...
A do 8 je dosta ljen.... :mrgreen:
 
Evo obećanih slikica!Oba stanara iz garaže sam za tu priliku izveo na photo -session. :D

 
Može dva pitanja?Može,dobro :mrgreen:.1.Kaj ti je ono ispod onog prozirnog poklopca na upravljaču,u visini lijevog retrovizora?
2.Koja je cijena crash bara i gdje si ga uzeo?Hvala. Bok.
 
Koko said:
Može dva pitanja?Može,dobro :mrgreen:.1.Kaj ti je ono ispod onog prozirnog poklopca na upravljaču,u visini lijevog retrovizora?
2.Koja je cijena crash bara i gdje si ga uzeo?Hvala. Bok.

aj da ti ja odgovorim
1. prekidac za 4 zmige
2.140€ iz louisa

4 zmige su 20€

i sve je dobio dostavljeno u karlovac
sad si ti misli  :misli: 

 
Kad s- :misli: m 140 € se javim :D.Fala.Bok.
 
speed attack said:
ima i po 120€ (y)

Približava se redovni servis na 24000km,pa onda rega početkom 6.mj,tak da moram malo "konsolidirat" financijsku situaciju :D.Poslije toga bi se mogli dogovorit. (y).Hvala.Bok.
 
Bajac said:
Nice.... :mrgreen:

Koliko te doso spuh....
I koji je najbolji za kle.... :)
(y) Shacal je odličan izbor.Koštao me je u KMS-u 2379 kn, iako vidim na cjeniku od Shacala i neku cifru od 2617kn.Freshman je imao Wings na svom,a čuo sam da neko ima i Remus.Akrapa za KLE nema.Zvuk je moćan,a i snaga za oko dva konja.Vuče jako dobro i vrijedi para.Jučer sam bio sa ekipom na Grobniku i jaako sam zadovoljan! (y)