KLE

brky said:
evo decki da se i ja pohvalim postao sam ponosni vlasnik kle-a iz 2005 god platio sam ga 21t kn do sada sam odvozio nekih 300km i mogu reci odusevljen tako da ako neko trazi motor za uzivanje u voznji definitivno preporucujem motor bacim za koji dan slike motora pa cete viti sto znaci cuvanje motora :D lik ga je imao 5 god a motor izgleda ko iz salona na masini nema trunke prasine :D
Uvjek je bolje kupiti motor od nekog tko ga je čuvao, nego nekog tko ga je vozio. (y)
 
davor_77 said:
Uvjek je bolje kupiti motor od nekog tko ga je čuvao, nego nekog tko ga je vozio. (y)
E ova ti je na mjestu (y)
Ubuduce kupujem motor.....cuvan,mazen,pazen, po mogucnosti ne vozen :mrgreen:
 
tvigi said:
E ova ti je na mjestu (y)
Ubuduce kupujem motor.....cuvan,mazen,pazen, po mogucnosti ne vozen :mrgreen:
Javi mi kad nadjes takvoga! :mrgreen:
 
brky said:
evo decki da se i ja pohvalim postao sam ponosni vlasnik kle-a iz 2005 god platio sam ga 21t kn do sada sam odvozio nekih 300km i mogu reci odusevljen tako da ako neko trazi motor za uzivanje u voznji definitivno preporucujem motor bacim za koji dan slike motora pa cete viti sto znaci cuvanje motora :D lik ga je imao 5 god a motor izgleda ko iz salona na masini nema trunke prasine :D
He, he, Brky, nakon 300 kilometara nije poučno dijeliti preporuke. Vozio sam ga ja od Hvara do Rijeke, i mogu ti reć da to ne bi nikom preporučio. Ali ima ekipa koja je dovela do savršenstva preradu sica, tako da se danas "da" i to odvoziti, ali u moje vrijeme, nije bilo puno izbora.
Kako god, tebi želim puno sreće i zadovoljstva na paKLEnom!  (y)
 
300 km u komadu ili 300 km tijekom nekoliko vožnji sa mnogo stajanja.
Meni je moj KLE drag, al' malko mu je sic na dužim turama tvrd. Ma i na kraćim. Nakon 70 km počne protezanje i lagano žuljkanje, a nakon 2-3 sata vožnje ...  :x

Nego mnooogo su ovim KLE-ovima pale cijene od lani. Čini mi se za dobrih 4000 - 5000 kuna. JOš mlao ću kupiti još jedan, kad su tako jeftini, da imam za dijelove i da nemoram svog prati :)