Knauf

Kaže izvođač da je problematično skidanje folija na vanjskoj strani pa je odmah skinuo. Unutarnja ide koliko sam probao, ali hvala na podsjetniku, skinem danas.

Za radijatore, to sam i ja prvo pitao i mislim da nema na ovom modelu ventila ili tako nešto, bar ne s regulatorom ili bar da ne strši još više sa strane. Na etaži ispod sam za probu skinuo ove i stavio neke obične nastavke koji su skoro u razini cijevi, vjerojatno će tako ostati jer radijatore obično skroz otvorim pa reguliram na termostatu. Fronius daj neki link...
 
Da, za nas iz radnickih obitelji ide TEM.  :mrgreen:

Nebitne su dimenzije radijatora, radeni su po mjeri. Ovaj lijevi je cca 160x30.

I da, nasao sam druge ventile ali za sad ostavljam ovako.
 
poco loco said:
pvc nesmije dugo ostat zaljepljen sa onom folijom  :starac:  ostaće ljepilo  :?











...jedva sam ga skino, psmtr.  :angry:      :mrgreen:

Problem je ako foliju oplahne sunce, znači sa unutarnje strane nije baš žurba  :wink:
 
mate said:
Da, za nas iz radnickih obitelji ide TEM.  :mrgreen:

Nebitne su dimenzije radijatora, radeni su po mjeri. Ovaj lijevi je cca 160x30.

I da, nasao sam druge ventile ali za sad ostavljam ovako.

ne jebi, TEM nije nis losiji od Vimara i skuplje gamadi  (y) :mrgreen:

btw zanimljivo da Vimar (opcenito modularni programi) nema skoro nikakvu prodju u DE :mrgreen:
 
CroKick said:
ne jebi, TEM nije nis losiji od Vimara i skuplje gamadi  (y) :mrgreen:

btw zanimljivo da Vimar (opcenito modularni programi) nema skoro nikakvu prodju u DE :mrgreen:

a da znaš koliko su bolje vimar plna utičnice za SLO tržište od ovih za HR tržište...imam i jedne i druge i ove za HR tržište su koma

na stranu to TEM me živcira jer je vonabi Vimar i to plana koja je najjeftinija i ništa specijalno, a vidi vraga, Vimar je najskuplji upravo u matičnoj Italiji :LOL:
 
mate said:
Probao sam bas sad, ide bez problema.

ako ne bude išlo nikako nemoj strugati ili ići agresivnim sredsvima već kupi neki sprej za odljepljivanje naljepnica (ima ih u papirnicama) - to neće sjebati stvar a pomoći će

uglavnom, skidaj to što prije (y)
 
po cemu su bolje? :misli:

mislis fakat da oni znaju di ce ic dok stancaju tisuce komada? :mrgreen:


 
CroKick said:
po cemu su bolje? :misli:

mislis fakat da oni znaju di ce ic dok stancaju tisuce komada? :mrgreen:

ne nego ima ona verzija s ajmo reći 3 rupe za utikače i zaštitom za djecu (ta se prodaje u SLO)
a kod nas je ona s 2 rupe i bez zaštite za djecu i teže se uštekava i odštekava u njih

(y)

btw u SLO je vimar bar cca 20% jeftiniji nego kod nas
 
liberty said:
ne nego ima ona verzija s ajmo reći 3 rupe za utikače i zaštitom za djecu (ta se prodaje u SLO)
a kod nas je ona s 2 rupe i bez zaštite za djecu i teže se uštekava i odštekava u njih

(y)

btw u SLO je vimar bar cca 20% jeftiniji nego kod nas

tu verziju s 3 rupe mozes komotno i u RH naruciti (y) jbga, nema u Bauhausu :mrgreen:

i cini mi se koliko sam god postavljal Vimara, a postavljal sam dosta, nije mi prosla nijedna njihova uticnica kroz ruke a da nema zastitu za klince :misli:

fakat si neki Vimar vulgaris videl :mrgreen:

jeftiniji je jer jebu TEM :mrgreen:
 
CroKick said:
tu verziju s 3 rupe mozes komotno i u RH naruciti (y) jbga, nema u Bauhausu :mrgreen:

i cini mi se koliko sam god postavljal Vimara, a postavljal sam dosta, nije mi prosla nijedna njihova uticnica kroz ruke a da nema zastitu za klince :misli:

fakat si neki Vimar vulgaris videl :mrgreen:

jeftiniji je jer jebu TEM :mrgreen:

iako je Vimar Plana u biti najjadniji Vimar čini mi se da malo bolje priliježe od TEM-a
kod TEM-a (koliko sam primijetio) idu na jeftinije zamjenske maske u bojama, ali sve ostalo košta kao i kod Vimara

uglavnom, ja sam kupio Vimar jer mi je bio najjeftiniji i najdostupniji i nisam htio na to trošiti novčeke - iako su kod Vimara neke stvari bolesno skupi (oni kružni regulatori jačine osvjetljenja npr.)

u uredu imam bolji Vimar i osjetna je razlika u odnosu na Planu - i na dodir i na izgled i na robusnost

 
jbga

Plana je vele socijala, radijte TEM cak...

Idea je srednja klasa

a Eikon sam videl samo jednom u zivotu :shock: za odlikase

:mrgreen:




 
Pitao sam par poznatih i prvenstveno su preporučene modularne utičnice i prekidači a onda TEM kao neka zlatna sredina. Mislim, ne znam šta uopće može biti loše kad je sve je u zidu a maske su na istu foru. Pa ne pali se svjetlo pištoljem a strgat se sigurno može svaka... :mrgreen:
 
mate said:
Pitao sam par poznatih i prvenstveno su preporučene modularne utičnice i prekidači a onda TEM kao neka zlatna sredina. Mislim, ne znam šta uopće može biti loše kad je sve je u zidu a maske su na istu foru. Pa ne pali se svjetlo pištoljem a strgat se sigurno može svaka... :mrgreen:
more biti lose i to kak. Ak je losa plastika trga se ko luda. Nakon par godina doslovno se pretvori u prah cim taknes.


Sent from my iPhone
 
mate said:
Pitao sam par poznatih i prvenstveno su preporučene modularne utičnice i prekidači a onda TEM kao neka zlatna sredina. Mislim, ne znam šta uopće može biti loše kad je sve je u zidu a maske su na istu foru. Pa ne pali se svjetlo pištoljem a strgat se sigurno može svaka... :mrgreen:

de ti nama rađe reci (na slici ne vidim) oće se što ljepiti na zid kao batiškova ili je to tak moderno hrast na podu i onda direktno zid :)
 
Prvo mi je trebao gugl za prevod. :jesus: Ide još visoka bijela lajsna, ali na kraju. Prvo brušenje i lakiranje.