Koje ulje u Hondu CBR 954 RR

Status
Not open for further replies.
Dirty said:
Cenjena koleginice tvoj VTR se sigurno ne vrti 15000 i neznam koji se to serijski motor vrti 15000, izuzev nekih 600 ccm, i ko to vrti van staze motor konstantno u 15000, ma ne u 15000 u 10000, harleja sam naveo kao primer za hladan start.
300 V COMPETITION je ulje iskljucivo za po stazi.
dirty...bmw je dečec....a oracle(JA) je žensko :LOL: :LOL:
znam malo zbunjujuće...
 
Dirty said:
Cenjena koleginice tvoj VTR se sigurno ne vrti 15000 i neznam koji se to serijski motor vrti 15000, izuzev nekih 600 ccm, i ko to vrti van staze motor konstantno u 15000, ma ne u 15000 u 10000, harleja sam naveo kao primer za hladan start.
300 V COMPETITION je ulje iskljucivo za po stazi.

ZZR 250 (a nije niti 600 :LOL::mrgreen:, BMW je muško, oracle je žensko imaju iste avatare.....
 
Ja vrtim non stop od 15-17000, nit sam na stazi nit imam competition ulje... sta cemo sad  :misli: :mrgreen:

Kako objasnjavas to?  :LOL:
 
cRuNk said:
Ja vrtim non stop od 15-17000, nit sam na stazi nit imam competition ulje... sta cemo sad  :misli: :mrgreen:

Kako objasnjavas to?  :LOL:
A koji ti to motor vrtis 17000  :LOL: :LOL: :LOL:, da ti nije Rosi prodao M1
 
Joy Rider said:
ZZR 250 (a nije niti 600 :LOL::mrgreen:, BMW je muško, oracle je žensko imaju iste avatare.....
a joj da...zzr 250...jesi ga složio konačno :misli:
iste avatare, motor, adresu...ma sve :wink:
 
Dirty said:
A koji ti to motor vrtis 17000  :LOL: :LOL: :LOL:, da ti nije Rosi prodao M1
M 1 vrti 20.000 okr....zato i ima pneumatsku aktuaciju ventila...jer opruge donekle funkcioniraju do 17.000 tisuca okr.......Pa i moj nekadasnji VFR 400 RR je vrtio preko 15.000 tisuca.....pa nije bio nikakav poseban stroj...Ajd se malo saberi kolega... :jesus:
 
Ok 16000, nisi mi odg na pitanje a kao tih 1000 igra veliku ulogu?
 
bmw m 5 said:
M 1 vrti 20.000 okr....zato i ima pneumatsku aktuaciju ventila...jer opruge donekle funkcioniraju do 17.000 tisuca okr.......Pa i moj nekadasnji VFR 400 RR je vrtio preko 15.000 tisuca.....pa nije bio nikakav poseban stroj...Ajd se malo saberi kolega... :jesus:
Kolega mora li to tako bukvalno , citajte malo medju redovima.
 
oracle said:
a joj da...zzr 250...jesi ga složio konačno :misli:
iste avatare, motor, adresu...ma sve :wink:

ne.... :skriven: , ma stalno neko kuka, evo jučen jedan VN900 popustila remenica, pa KLE promjena vilica, pa z750 ugradi mi kofer i nosač, a o skuterašima da i ne pričam - skidaj blokade, vrati blokade imam regu( :LOL:), očisti mi karburator, mjenjaj roline... i tako onda ne stigneš guštat na svom motoru, a oću da bude ono; pic-pic....
 
Joy Rider said:
ne.... :skriven: , ma stalno neko kuka, evo jučen jedan VN900 popustila remenica, pa KLE promjena vilica, pa z750 ugradi mi kofer i nosač, a o skuterašima da i ne pričam - skidaj blokade, vrati blokade imam regu( :LOL:), očisti mi karburator, mjenjaj roline... i tako onda ne stigneš guštat na svom motoru, a oću da bude ono; pic-pic....
dugo to traje frendu...predugo :wink:
jadna žena :LOL: :LOL:
 
oracle said:
dugo to traje frendu...predugo :wink:
jadna žena :LOL: :LOL:

ah, znam... još sam se i ja rasuo sa ninje...tako da i to imam malo za popravit..... :mrgreen:, bit će već...
 
Joy Rider said:
ah, znam... još sam se i ja rasuo sa ninje...tako da i to imam malo za popravit..... :mrgreen:, bit će već...
opleo..uff...nije lako, nije lako :LOL: :LOL:

a da budemo ontopic da benvej ne podivlja...jesi imao možda 300v u ninji kad si pao :misli: :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
yamaha guta ulje vec decenijama.....jos od fzr modela iz 1989 godine...pa nikom nista....daj meni jdnu novu hondu...pa ces vidjeti da nece ni kapi potrositi.... :mrgreen: A maslinovo ulje neka ostane doma...za salatu...ipak... :LOL:

Tebi će doći jedna nova Honda  :jesus: pa ćeš vidjeti da troši itekako,nadan se da poslije zahvata neće  :mrgreen:
 
oracle said:
opleo..uff...nije lako, nije lako :LOL: :LOL:

a da budemo ontopic da benvej ne podivlja...jesi imao možda 300v u ninji kad si pao :misli: :mrgreen:

:rofl: da, i to svježe stavljeno, i filter novi naravno.... al nisam zato pao  :LOL:
 
Killex said:
Tebi će doći jedna nova Honda  :jesus: pa ćeš vidjeti da troši itekako,nadan se da poslije zahvata neće  :mrgreen:
nadam se i ja.......potruditi cu se da sve bude kako treba.....kao i uvijek... (y)
 
Joy Rider said:
:rofl: da, i to svježe stavljeno, i filter novi naravno.... al nisam zato pao  :LOL:
eto...nešto mi je govorilo da je tako :LOL: :LOL: :LOL:
 
i jeste se dogovorili ko kaj sipa  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.