KOJI KLUBOVI PO VAMA IMAJU NAJLIPŠE (NAJORGINALNIJE) KOLORE???

Status
Not open for further replies.

attento

New member
U zadnje vrime san svašta vidija, pa me baš zanima(mislin i Vas)kako prolaze sve te kolure i svakojake beštije po điletinima?
Koje Van se čine dobre a koje ne, i tako....
 
Svaki kolor je sam po sebi jedinstven i originalan,tj.svaki pretstavlja neki detalj iz bliže ili dalje povijesti,događaja,stanja ili imena.
Prema tome,mislim da nema najoriginalnijih kolora jer time omalovažavamo pojedince i klubove,a to nam nije cilj ni na kraj pameti.
Ista situacija je s imenima klubova.
Što se tiče najlipših(za mene) kolora,tu bi moga izdvojit dva:
1.M.K.Korkyrariders otok Korčula(ipak sam ga ja osmislio i složio:jesus: :mrgreen:)
2.M.K.Sjene Kaštela(jednostavan,a sve govori) (y)
 
ATILA said:
Svaki kolor je sam po sebi jedinstven i originalan,tj.svaki pretstavlja neki detalj iz bliže ili dalje povijesti,događaja,stanja ili imena.
Prema tome,mislim da nema najoriginalnijih kolora jer time omalovažavamo pojedince i klubove,a to nam nije cilj ni na kraj pameti.
Ista situacija je s imenima klubova.

lipo je od tebe sta postivas sve redom, ali po mom misljenju ima jedinstvenih i originalnih oznaka i imena klubova, a isto ima i takvog smeca i gluposti da mi doju suze na oci od smija kad ih vidin.
 
Robi R. said:
lipo je od tebe sta postivas sve redom, ali po mom misljenju ima jedinstvenih i originalnih oznaka i imena klubova, a isto ima i takvog smeca i gluposti da mi doju suze na oci od smija kad ih vidin.
Nabroji mi dva najjedinstvenija i najoriginalnija :misli:
 
ATILA said:
Nabroji mi dva najjedinstvenija i najoriginalnija :misli:

mogu ti samo nabrojiti dva meni najdraza koji su jedinstveni i originalni na nasin prostorima...malo je nezgodna sintaksa "dva najjedinstvenija i najoriginalnija"..
 
Možda vam ovo neće biti po volji ali AUTO MOTO SAVEZ JUGOSLAVIJE ako se možete sjetiti kako su kolori (kako to zovete izgledao ) . prvi su uvijek prvi , a ostalo je stvar u oćima promatraća .

BTW
Ali ako se se budemo gledali u oći , a ne u leđa nećemo vidjeti kolore  :D
 
attento said:
U zadnje vrime san svašta vidija, pa me baš zanima(mislin i Vas)kako prolaze sve te kolure i svakojake beštije po điletinima?
Koje Van se čine dobre a koje ne, i tako....

Jel` to nekakvo prozivanje nekog od klubova ? ? ?
 
Po meni najoriginalnije boje imaju Hellsi... :mrgreen:
 
deep said:
BTW
Ali ako se se budemo gledali u oći , a ne u leđa nećemo vidjeti kolore  :D
Mislim da je s ovim rečeno i više nego dovoljno,što se bude dalje išlo,samo će se donosit razdor među članovima ovog foruma :palacdolje:.
Kako je Deep napisa,gledajte ljude u oči i dušu,a ne u leđa
 
ATILA said:
Mislim da je s ovim rečeno i više nego dovoljno,što se bude dalje išlo,samo će se donosit razdor među članovima ovog foruma :palacdolje:.
Kako je Deep napisa,gledajte ljude u oči i dušu,a ne u leđa

evo rečena je najglavnija bit svega  (y)
 
pitanje u ovoj temi je estetika i subjektivni dojam iste, a ne klupska politika. dajte malo čitajte bez predrasuda.

i probajte tako i pisati  :wink:
 
Iwa said:
pitanje u ovoj temi je estetika i subjektivni dojam iste, a ne klupska politika. dajte malo čitajte bez predrasuda.

i probajte tako i pisati  :wink:

da al jedno povlači drugo
 
Dalo bi se diskutirati o tome, ali meni su najljepše i najoriginalnije moje prve i posljednje boje tj. zmaj koji u pandžama drži dvije ukrižene klipnjače sa klipovima i sa vatrom koju riga čini savršen krug ilitiga kotač... 8)
 
z-1000mk said:
Dalo bi se diskutirati o tome, ali meni su najljepše i najoriginalnije moje prve i posljednje boje tj. zmaj koji u pandžama drži dvije ukrižene klipnjače sa klipovima i sa vatrom koju riga čini savršen krug ilitiga kotač... 8)
jeli japanski zmaj,čiji su klipovi? :D :wink:
 
Status
Not open for further replies.