KOJI KLUBOVI PO VAMA IMAJU NAJLIPŠE (NAJORGINALNIJE) KOLORE???

Status
Not open for further replies.
evo nešto za postolara tripera...jedan imenjački klub iz Londona..no nisu MC, ni MK..oni su nešto drugo

roadrunners_logo.jpg
 
Gledam malo kolore i 85% su sa nekim mrtvackim glavama,vatrama...
Sad mi nije jasno jel to da izgledaju opasnije :LOL: ili nesto drugo
 
Branko-ST said:
Gledam malo kolore i 85% su sa nekim mrtvackim glavama,vatrama...
Sad mi nije jasno jel to da izgledaju opasnije :LOL: ili nesto drugo

Dobro si zapazio i konstatacija ti je na mjestu . Jel to stvarno izgledom (motivom ) kolora težimo biti opasni , neustrašivi i odašiljati poruku : " negledaj me jer ja sam opak !" , " sad ću ti okrenuti leđa pa čitaj sa njih ! "

Kuda mi to idemo ? što nam se to dešava u glavama ? imamo li autonomiju razmišljanja ili smo samo dobri plagijatori ?

Kakovim sve pogrdnim imenima nisu nazivali naš klub : Trčke , čapuljice i da ne nabrajam , a mi smo ostali ponosne Čaplje jer naš grad preko 700 godina ima u grbu čaplju .

I sad mi recite jel lijepše imati na leđima neku stiliziranu ljudsku lubanju  ili imati ime kao znak (u pozitivnom smislu )

Kada sam bio mali uvijk sam zazirao od plaštične flašice u kojoj je moja baka imala sirče jr na njoj je crveno i jako uvjerljivo bila otisnuta lobanja sa dvije kosti ukrižane .

Da to je znak nediraj me ! to nije za djecu ! .

I ponovo da podsjetim oći su ogledalo boje .

 
Branko-ST said:
Gledam malo kolore i 85% su sa nekim mrtvackim glavama,vatrama...
Sad mi nije jasno jel to da izgledaju opasnije :LOL: ili nesto drugo
aj nije sve tako stravično....evo jedan od legendarnih MC Boozefighters .. to su ti dečki po kojima se snimio film "Divljak", njihov osnivač "Wino" Willie Forkner (odglumio ga je Lee Marvin)
wino.jpg


BFMC6Logo1a2c.jpg

Eto vidiš da ima i normalnih znakova i to od legendarnih klubova..koji se u ovome slučaju svim silama uništiti sav alkohol na koji naiđu..takođe oni nisu 1% klub niti Outlaw, ne bave se ilegalnim aktivnostima itd....
grfx_DrinkingClub.png

definitivno legendarna izjava .. naši "oštećeni" su slična ekipa
 
sve poštujem, ima dosta zanimljivih, od VALLHALE mi je totalno fora , a najdraži mi je naš, čaplje drže V-motor, čaplja u grbu grada inače drži povelju...lokalpatriotizam na djelu, eo parite oči
 
CHAGO! said:
evo nešto za postolara tripera...jedan imenjački klub iz Londona..no nisu MC, ni MK..oni su nešto drugo

roadrunners_logo.jpg
znam,znam čago,ima road runnera po svitu koliko očeš, i ja sam malo istraživa po netu al na ovoga nisam naiša.  (y)
 
deep said:
Dobro si zapazio i konstatacija ti je na mjestu . Jel to stvarno izgledom (motivom ) kolora težimo biti opasni , neustrašivi i odašiljati poruku : " negledaj me jer ja sam opak !" , " sad ću ti okrenuti leđa pa čitaj sa njih ! "

Kuda mi to idemo ? što nam se to dešava u glavama ? imamo li autonomiju razmišljanja ili smo samo dobri plagijatori ?

Kakovim sve pogrdnim imenima nisu nazivali naš klub : Trčke , čapuljice i da ne nabrajam , a mi smo ostali ponosne Čaplje jer naš grad preko 700 godina ima u grbu čaplju .

I sad mi recite jel lijepše imati na leđima neku stiliziranu ljudsku lubanju  ili imati ime kao znak (u pozitivnom smislu )

Kada sam bio mali uvijk sam zazirao od plaštične flašice u kojoj je moja baka imala sirče jr na njoj je crveno i jako uvjerljivo bila otisnuta lobanja sa dvije kosti ukrižane .

Da to je znak nediraj me ! to nije za djecu ! .

I ponovo da podsjetim oći su ogledalo boje .


a sad tko kako gleda....mislim na IME i boje kluba....neki njima pokazuju da poštuju tradiciju vezanu uz zemljopisnu određenost...a neki da poštuju tradiciju vezanu uz svjetsku moto scenu...koje se tako trudimo biti... :wink:

meni osobno simpatičniji je lokal patriotizam...što nikako ne znači da nema i  predivnih (manje ili više) stiliziranih lubanja.... :wink:
 
feyzer said:
BRAČO-"PALITE GUME A NE DUŠU"



tako je brate,al nemojmo svi paliti gume,samo oni što imaju novaca za kupit druge....



usput meni su MOJE BOJE NAJLIPŠE  :jesus: IZATO IH NOSIM  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
(y)

Diaspora Stuttgart-Köln
 
CHAGO! said:
back_art_wbs+small.jpg


evo kako to Amerikanci rade...

dobar klub...

nije mc...da se odmah razumimo....

http://www.localwhiteboy.com/


trademark_specimen_wbs.jpg



color na leđima
a CHAGO koji ti je k.....šta su ovi rasisti i fašisti tvoji idoli ili šta ,i iz kog si ih razloga meka u temi oznake moto klubova kad te nakaze nemaju nikakve veze sa motorima ,a još manje sa moto klubovima
njihove slike,ambleme.grbove drži doma ,a nas ostavi u našem svitu kakvom takvom ,ali našem ,
 
rus said:
a CHAGO koji ti je k.....šta su ovi rasisti i fašisti tvoji idoli ili šta ,i iz kog si ih razloga meka u temi oznake moto klubova kad te nakaze nemaju nikakve veze sa motorima ,a još manje sa moto klubovima
njihove slike,ambleme.grbove drži doma ,a nas ostavi u našem svitu kakvom takvom ,ali našem ,
Potpisujem.
 
a niko od vas ne zna stisnut prijavi administratoru za neprimjeren sadržaj ? ili bar pp moderatoru ?

zatvoreno zbog čišćenja  :jesus:
 
Status
Not open for further replies.