Koji motorin od cca 600ccm?

Julius

New member
Već neko vrijeme surfam netom u potrazi za nekim pametnim odabirom motora za svoje potrebe, ali što sam više u tome to mi se čini da manje zna il da sam manje pametan!

Sada još vozim svoj leonardo ( u oglasniku je ) pa kad ga prodam namjeravam kupiti neku 600-ticu jer mislim da mi je to sasvim dovoljno, znači neki optimum po snazi, veličini, potrošnji... Situacija je takva da po našim oglasnicima ljudi idu totalno iz krajnosti u krajnost. Motor je ili full mlad i full skup ili full star i full jeftin! Nema neke sredine!

I Tak si ja gruntam i po tim nekim mojim "istraživanjima" i šnjofkanju po netu i raznim forumima došao sam do zaključka da bi mi jedan solidan zzr 600 od 1999 pa na mlađe bio dobra kombinacija ( sportsko turistička kombinacija ). Pa sam gledao po oglasima a ono ništa. Pa mi je pao na pamet Suzuki GSX 750 f Katana, pa sad kaj je s njim(?) O njemu nitko ništa ne zna, kakav je pouzdanost...
Ma meni u biti treba motor s kojim mogu sam ili sa svojom boljom polovicom otići na neki dalji ili bliži put ( ovisno o mogućnostima ), ali i da može dobro potegnuti i da je vozan. Odvojio bi do cca 4500 ojra.

E sad, htio bi čuti Vaše mišljenje o svemu tome i kaj bi se tu moglo pronač u toj šumi motora s tim da su mi i nakedi jako blizu srca..
 
hornet 600
 
Ta CBR-ka je stvarno doličan motor, samo kaj košta brdo love. Opčenito Honde drže jako visoku cijenu
 
Dylan said:
U zadnjem oglasniku imaš Kawu ZZR 600, 7/01., za 4.000.

Već sam bio zvao tog tipa, ali javlja se sekretarica da ga se nazove na neki austrijski broj... A pošto je ta cijena super povoljna, a tip u Austriji očito je da na to ide još carina + porez + rega... i to je onda Ohoho...

Hornet je odličan motor kolko mogu pročitat, a on i Bandit 600 su mi tolko dobri da me nekj stegne oko srca kad ih vidim u gradu... Uvijek taj ALI...
ali nema niti jednog niti drugog za cca 4000 eura a da nije ono ´95.

Ak ste čula da neko prodaje, javit, dajte broj.
 
:p E a Kawasaki Zx6r 1996. , to ti je tu negde cijena, a odlična je stvar! :roll: :wink:
 
Ninja said:
CBR 600F je motor za tebe.


Potvrđujem ovo!!!!!

Motor je dobar za duza putovanja, udoban, dobra zaštita od vjetra, sjedalo ti odgovara za vozit suvozaća, a opet motor je lagan, upravljiv i potegne!!!!
 
Julius said:
Dylan said:
U zadnjem oglasniku imaš Kawu ZZR 600, 7/01., za 4.000.

Već sam bio zvao tog tipa, ali javlja se sekretarica da ga se nazove na neki austrijski broj... A pošto je ta cijena super povoljna, a tip u Austriji očito je da na to ide još carina + porez + rega... i to je onda Ohoho...

Hornet je odličan motor kolko mogu pročitat, a on i Bandit 600 su mi tolko dobri da me nekj stegne oko srca kad ih vidim u gradu... Uvijek taj ALI...
ali nema niti jednog niti drugog za cca 4000 eura a da nije ono ´95.

Ak ste čula da neko prodaje, javit, dajte broj.

Ima ima, horneta ima za 4000e, ako te zanima '96 Ducati Monster 600, crveni, javi se na pp.
 
Julius said:
Kaj mislite o ovome?

Suzuki GSX 750 F, 5/01, britansko zeleni, 6800 km, nove gume, 4000 €

To zvući jako dobro, nekak jeftino!!
Možda postoji kvaka???! :!: :!: :!:
 
BLADERIDER said:
Julius said:
Kaj mislite o ovome?

Suzuki GSX 750 F, 5/01, britansko zeleni, 6800 km, nove gume, 4000 €

To zvući jako dobro, nekak jeftino!!
Možda postoji kvaka???! :!: :!: :!:

mislim da je na taj model nisu ugrađivali :neznam:
 
BLADERIDER said:
Julius said:
Kaj mislite o ovome?

Suzuki GSX 750 F, 5/01, britansko zeleni, 6800 km, nove gume, 4000 €

To zvući jako dobro, nekak jeftino!!
Možda postoji kvaka???! :!: :!: :!:

Kad ga kupiš oženiš se za njega. Nemreš ga se riješit poslije, kao ni žene. :mrgreen:
 
bruno said:
BLADERIDER said:
Julius said:
Kaj mislite o ovome?

Suzuki GSX 750 F, 5/01, britansko zeleni, 6800 km, nove gume, 4000 €

To zvući jako dobro, nekak jeftino!!
Možda postoji kvaka???! :!: :!: :!:

mislim da je na taj model nisu ugrađivali :neznam:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Jel vozil ko Hyosung 650 gt?

Cuo sam da ima suzukijevu masinu, jel zna ko kaj o tome, dal se uopce isplati razmisljat o njemu? :?: