Koji motorin od cca 600ccm?

da sam ja pita bio bi od sira...
 
DacMan said:
Jel vozil ko Hyosung 650 gt?

Cuo sam da ima suzukijevu masinu, jel zna ko kaj o tome, dal se uopce isplati razmisljat o njemu? :?:

Njihova je masina, al je dizajnirana u japanu. Prosle godine je registriran samo 1 u Hrvatskoj tako da je tesko dobit misljenje iz prve ruke.
 
Julius said:
Kaj mislite o ovome?

Suzuki GSX 750 F, 5/01, britansko zeleni, 6800 km, nove gume, 4000 €

Prvo, pozdrav svima! I puno happy kilometara!

Nego, 6800 km - 2001. godina. To znaci 1700 km po sezoni?!? malo mi chelavo zvuci...

Ak mozes pukni broj pa da vidimo kaj veli sef ko se to s motorom vozio samo nedjeljom na misu?
 
Evo ljudi moji, jučer navečer baš pred kišu prodao ja svojeg Leonarda... Kad sam ga stavio u oglas jedva sam čekao da mi se jave kupci i onda kad je došao čovijek sa lovom tak mi je nekak bilo teško pri srcu... Ko majka kad se odvaja od djeteta! :( A kaj ću, proradili mi očinski osječaji... :mrgreen:

Uglavnom, sad sam samo na autu, a prodal sam ga prije nego kaj sam mislio da budem i sad još nemam peneze za nekaj novije! :evil:
 
kaj niko fazora 600 ni spomenuo ne bi ??? :?
 
Julius , a gdje si ti izmedju Crnomerca i Luksica :?: jer ja sam tam isto kad sam u Zgb.

Uzmi si Bandita 600 , pusti i zaboravi Horneta
 
Slavek Francuz said:
Julius , a gdje si ti izmedju Crnomerca i Luksica :?: jer ja sam tam isto kad sam u Zgb.

Uzmi si Bandita 600 , pusti i zaboravi Horneta

Kad ideš od Črnomerca prema bonici Sv. Duh produžiš samo ravno gore prema Lukšićima i ja sam ti na cca pola puta. Bijenik.

Gdje si se ti smjestio? I kaj voziš da sad ne kopam po forumu...(?)
 
Slavek Francuz said:
Uzmi si Bandita 600 , pusti i zaboravi Horneta

Pretpostavljam da ti imaš Bandita. Pa daj mi nekaj napiši o njemu iz prve ruke. Kažeš da zaboravim Horneta. Zašto? :misli:

Samo se ti raspiši.... :joy:
 
Julius said:
Slavek Francuz said:
Uzmi si Bandita 600 , pusti i zaboravi Horneta

Pretpostavljam da ti imaš Bandita. Pa daj mi nekaj napiši o njemu iz prve ruke. Kažeš da zaboravim Horneta. Zašto? :misli:

Samo se ti raspiši.... :joy:

U Cickovini , Honda CB500 ,96 god. :mrgreen: :wink:
 
izzyracer_84 said:
kaj niko fazora 600 ni spomenuo ne bi ??? :?

Znam ja za Fazera, ima ga frend. Model iz 2001 i po njegovim riječima, a i sam vidim motor je odličan! Stvar je u tome da ih ljudi ne prodaju. U oglasniku ih ima nekoliko, ali to su sve modeli od 2002/2003 pa na mlađe, tak da... :cry:

Btw 23.03. frend sa Fazerom i ja sa Leonardom bili smo u Rijeci i Opatiji i bilo je odlično bez obzira kaj nas je tam dočekala kišica i tmurni oblaci... Gorski kotar je bio potopljen od otopljenog snijega, ceste pune šljunka i raskopane od ralica tak da su nam zbog opreza oći bile zaljepljene na vizirima

Stavio bi koju sliku, ali nikak da mi uspije pa niš od toga...
 
Slavek Francuz said:
Julius said:
Slavek Francuz said:
Uzmi si Bandita 600 , pusti i zaboravi Horneta

Pretpostavljam da ti imaš Bandita. Pa daj mi nekaj napiši o njemu iz prve ruke. Kažeš da zaboravim Horneta. Zašto? :misli:

Samo se ti raspiši.... :joy:

U Cickovini , Honda CB500 ,96 god. :mrgreen: :wink:
Daj me nemoj...!!! :p

Pa ja sam ti u Podfuščaku! Kad se spustiš po Čičkovini nastaviš na Podfuščak i odma prva kuća s lijeve strane.

Di si ti u Čičkovini?
 
Julius said:
Slavek Francuz said:
Julius said:
Slavek Francuz said:
Uzmi si Bandita 600 , pusti i zaboravi Horneta

Pretpostavljam da ti imaš Bandita. Pa daj mi nekaj napiši o njemu iz prve ruke. Kažeš da zaboravim Horneta. Zašto? :misli:

Samo se ti raspiši.... :joy:

U Cickovini , Honda CB500 ,96 god. :mrgreen: :wink:
Daj me nemoj...!!! :p

Pa ja sam ti u Podfuščaku! Kad se spustiš po Čičkovini nastaviš na Podfuščak i odma prva kuća s lijeve strane.

Di si ti u Čičkovini?
Kaj ti je mama frizerka ili ti je to punica , ili ova nova kuca , cak neznam jer je jos uopce useljena :?: ja sam zrakom 100 m od tebe , prva paralelna ulica nize Sipki , pa do kraja zadnja kuca jer ulica je corak :mrgreen: :wink:
 
Slavek Francuz said:
Julius said:
Slavek Francuz said:
Julius said:
Slavek Francuz said:
Uzmi si Bandita 600 , pusti i zaboravi Horneta

Pretpostavljam da ti imaš Bandita. Pa daj mi nekaj napiši o njemu iz prve ruke. Kažeš da zaboravim Horneta. Zašto? :misli:

Samo se ti raspiši.... :joy:

U Cickovini , Honda CB500 ,96 god. :mrgreen: :wink:
Daj me nemoj...!!! :p

Pa ja sam ti u Podfuščaku! Kad se spustiš po Čičkovini nastaviš na Podfuščak i odma prva kuća s lijeve strane.

Kaj ti je mama frizerka ili ti je to punica , ili ova nova kuca , cak neznam jer je jos uopce useljena :?: ja sam zrakom 100 m od tebe , prva paralelna ulica nize Sipki , pa do kraja zadnja kuca jer ulica je corak :mrgreen: :wink:

Di si ti u Čičkovini?

Idemo s ovim na PP kad je totalno OT. :mrgreen:
 
Dal zna netko još možda koju stranicu na kojoj bi se mogli pogledati rabljeni u Dojčlandu osim mobile.de??

Stvar je u tome da se oglas u mobile.de plaća pa onda uglavnom oglašavaju kuče rabljenih i malo dubljeg džepa.
Na nekim stranicama gdje je predaja oglasa besplatna sigurno bi se moglo nač zanimljivih motorčeka.

Situacija je takva da razmišljam o tome da u vlastitom angažmanu dopeljam motor iz vana. Prijevoz imam, čovijeka koji mi može pogledat motot u Švabiji također imam, tak da mi je to jako zanimljiva alternativ za nabavku.. Sada se još raspitujem o svim tim davanjima, porezima, carini.... Pun K raznih caka i cakica...