Koji Motul u ZX9R???

Frane_vtc

New member
Dakle zanima me koji viskozitet preporučujete da sipam u svoju devetku?  :misli: :misli: :misli:

Hvala unaprijed!!!  (y)
 
Frane_vtc said:
Dakle zanima me koji viskozitet preporučujete da sipam u svoju devetku?  :misli: :misli: :misli:

Hvala unaprijed!!!  (y)

Po specifikaciji za tvoju 9-ku:  10w-40, 10w-50,20w-40,20w-50
 
:misli:
 
jam mislim da slobodno možeš naliti i polusintetiku jer se zx9 ne vrti do 15 tisuća, tim više ako nisi stalno na stazi. zasigurno nećeš nimalo pogriješiti, a snizit ćeš si troškove održavanja.
 
miro said:
jam mislim da slobodno možeš naliti i polusintetiku jer se zx9 ne vrti do 15 tisuća, tim više ako nisi stalno na stazi. zasigurno nećeš nimalo pogriješiti, a snizit ćeš si troškove održavanja.
(y) slažem se s tobom a i ak motor nije bijo prije vožen na sintetiku mislim da nebi bilo dobro ju sad stavljat.polu sintetika je ok  (y)
 
r1 vtc said:
(y) slažem se s tobom a i ak motor nije bijo prije vožen na sintetiku mislim da nebi bilo dobro ju sad stavljat.polu sintetika je ok  (y)


lol pa šta se ima desiti motoru, ako minja s filterom nema problema



2 miro.. koliko ce sniziti troškove održavanja?! ako se mijenja svako 5000km možda bude razlike nekih 100ak kn između sintetike i polusintetike, nije neka lova , a motoru puno znaci
 
miro said:
jam mislim da slobodno možeš naliti i polusintetiku jer se zx9 ne vrti do 15 tisuća, tim više ako nisi stalno na stazi. zasigurno nećeš nimalo pogriješiti, a snizit ćeš si troškove održavanja.

Brzo knjigu u ruke i uči, još si mlad, ima nade :misli:  (y)
 
Danas sam se ćuo sa djelatnikom iz KMS-a i reko sad kad smo već na liniji da pitam za ulje...
I kaže mi da je apsolutno nepotrebno stavljati full sintetiku, već da stavim polu sintetiku (15W50) i da nebi pogriješio niti da stavim mineralno ulje.  :misli: :misli: :misli:
 
Frane_vtc said:
Danas sam se ćuo sa djelatnikom iz KMS-a i reko sad kad smo već na liniji da pitam za ulje...
I kaže mi da je apsolutno nepotrebno stavljati full sintetiku, već da stavim polu sintetiku (15W50) i da nebi pogriješio niti da stavim mineralno ulje.  :misli: :misli: :misli:
eto vidiš sam ti reko  (y)
jel makina gotova  :misli:
 
Frane_vtc said:
Danas sam se ćuo sa djelatnikom iz KMS-a i reko sad kad smo već na liniji da pitam za ulje...
I kaže mi da je apsolutno nepotrebno stavljati full sintetiku, već da stavim polu sintetiku (15W50) i da nebi pogriješio niti da stavim mineralno ulje.  :misli: :misli: :misli:

(y) (y) (y)  65 tkm bez ikakvih problema !
 
r1 vtc said:
eto vidiš sam ti reko  (y)
jel makina gotova  :misli:

Ma nije još.... Nije mi hića, pa bolje polako i temeljito.   :misli: :misli: :misli:

Tamo kod Dunlop teme sam ti napisao da smo se jučer "sreli".  :mrgreen: :wink:
 
Frane_vtc said:
Ma nije još.... Nije mi hića, pa bolje polako i temeljito.   :misli: :misli: :misli:

Tamo kod Dunlop teme sam ti napisao da smo se jučer "sreli".  :mrgreen: :wink:
di smo se sreli kad s čim itd
 
Frane_vtc said:
Danas sam se ćuo sa djelatnikom iz KMS-a i reko sad kad smo već na liniji da pitam za ulje...
I kaže mi da je apsolutno nepotrebno stavljati full sintetiku, već da stavim polu sintetiku (15W50) i da nebi pogriješio niti da stavim mineralno ulje.  :misli: :misli: :misli:

Ne bi pogriješio jer su motori rađeni da normalno rade i s mineralom, no
uvijek POSTOJI BOLJE, a od minerale NEMA GORE, kužiš? Ili ne  :mrgreen:
 
Pa nisam bedast.  :jesus: Ali mi je tip rekao da nikako ne stavljam full sintetiku. A ovo za mineralno sam samo napisao što mi je rekao, ne znači da ću to i staviti.  :)
 
Frane_vtc said:
Pa nisam bedast.  :jesus: Ali mi je tip rekao da nikako ne stavljam full sintetiku. A ovo za mineralno sam samo napisao što mi je rekao, ne znači da ću to i staviti.  :)

A ti pitaj tipa jel ima objašnjenje zašto to tvrdi, jer ako je on u pravu, kompletna
uljna industrija je u krivu  :jesus: