Koju jaknu

ppinjuh

New member
kupio bih si neku jaknu za oko 2000 kn.
da li bi mi itko mogao pomoci postio se ne kuzim bas u obleku.
iskustva, prijedlozi....... i ostalo :D
:mrgreen: hvala :mrgreen:
P.S. nije vazan materijal, samo da dobro sluzi
 
Ja sam nedavno uzeo IXS ~1600kn
Ima zaštite za ramena, laktove, leđa, jaja :mrgreen:
Dobra je i kad je toplo.
Postava se lako skida.
 
Također sam kupio IXS i koštala je 1653 KN ali uz gotovinu 1570, super sam zadovoljan s njom
evo link - JAKNA JE 6 NITROX
http://www.motooprema.hr/default.asp?i=1&g=6&sid=415369806
 
dodaj još neš kuna pa si kupi kožnu jaknu.

pa buš pravi motorist










srki
jebo
 
pa nemrem vjerovati :shock: :shock: ...pa kaj vi još niste čuli za air bag jakne????
Gle ppinjuh,da me se krivo ne shvati,sve ti je bolje nego ništa,ali ako tražiš sigurnost,onda ti je to to.Malo je nešto skuplje(od 2700-3500)ali i vrijedi. 8) 8) a ako si član MKmotora još ostvaruješ i dodatan popust 8) 8)
 
Gle ovakvu si jaknu kupi
Tarmac.jpg


Takvu još nitko nema :LOL:
 
mugen said:
pa nemrem vjerovati :shock: :shock: ...pa kaj vi još niste čuli za air bag jakne????
Gle ppinjuh,da me se krivo ne shvati,sve ti je bolje nego ništa,ali ako tražiš sigurnost,onda ti je to to.Malo je nešto skuplje(od 2700-3500)ali i vrijedi. 8) 8) a ako si član MKmotora još ostvaruješ i dodatan popust 8) 8)

je super to.. al ruzne u 3 <khm> mamicine...
 
sad mi stara kaze da NI VAZNA CIJENA SAMO DA SAM JA DOBRO ZASTICEN!!!!
hehehehehe
sto se tice ljeta....kakve su jakne bolje???? pretpostavljam ne kozne
 
ppinjuh said:
sad mi stara kaze da NI VAZNA CIJENA SAMO DA SAM JA DOBRO ZASTICEN!!!!
hehehehehe
sto se tice ljeta....kakve su jakne bolje???? pretpostavljam ne kozne

Pa i nije vazna cijena.. A bolji su, naravno, koznjaci..
 
a, ljeta... ja sam mislil opcenito.. sorry... neznam, meni nije nikad vruce a vozim scoot.. onda.. stavis kratke rukave pa onda jaknu
 
Fire Breath said:
mugen said:
pa nemrem vjerovati :shock: :shock: ...pa kaj vi još niste čuli za air bag jakne????
Gle ppinjuh,da me se krivo ne shvati,sve ti je bolje nego ništa,ali ako tražiš sigurnost,onda ti je to to.Malo je nešto skuplje(od 2700-3500)ali i vrijedi. 8) 8) a ako si član MKmotora još ostvaruješ i dodatan popust 8) 8)

je super to.. al ruzne u 3 <khm> mamicine...

???hmm sve je stvar ukusa,to je činjenica,pretpostavljam da ih nisi ni vidio u živo...uz zračni jastuk,jakne imaju sve protektore koji su uobičajeni(lakat,ramena,kralježnica)a u ponudi su i ljetni modeli jakni i prsluka s mrežnim prozračnim materijalima.. 8)
 
mugen said:
???hmm sve je stvar ukusa,to je činjenica,pretpostavljam da ih nisi ni vidio u živo...uz zračni jastuk,jakne imaju sve protektore koji su uobičajeni(lakat,ramena,kralježnica)a u ponudi su i ljetni modeli jakni i prsluka s mrežnim prozračnim materijalima.. 8)

Nisam videl u zivo, ne. Ali vidim po slici koje mi se svidjaju i dizajn tih jakni mi jednostavno nije lijep.. Al dobro, to je stvar ukusa..
 
Shonyo, kad bus pokazal fotke iz Siska?
Ili nisi mogao izostrit dobro? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :piva:

e da, jesi sredio sic?
 
Gemich said:
Ja sam nedavno uzeo IXS ~1600kn
Ima zaštite za ramena, laktove, leđa, jaja
Dobra je i kad je toplo.
Postava se lako skida.
Hammer said:
Također sam kupio IXS i koštala je 1653 KN ali uz gotovinu 1570, super sam zadovoljan s njom
evo link - JAKNA JE 6 NITROX
http://www.motooprema.hr/default.asp?i=1&g=6&sid=415369806
izbor je pao na nju...nitrox
jkna mi fino ide uz tijelo. nije presiroka ni preuska, samo ju jos nisam probao s majcom dugih rukava, pa cu to sad otici :? nadam se da ce biti ok
hvala na pomoci :mrgreen:
 
2 mugen. hvala na prijedlogu, ali zasad jos ne
 
ppinjuh said:
2 mugen. hvala na prijedlogu, ali zasad jos ne

Nema na čemu,tražio si info i dobio ih par.Na tebi je odluka,u svakom slučaju sigurnu ti vožnju želim 8) 8)
 
ppinjuh said:
sad mi stara kaze da NI VAZNA CIJENA SAMO DA SAM JA DOBRO ZASTICEN!!!!
hehehehehe
sto se tice ljeta....kakve su jakne bolje???? pretpostavljam ne kozne

Uz duzno postovanje, IXS je jakna za sminkere... skupo je platis, a dobijes komad krpe koji i nije cemu. Sad' ce drvljem i kamenjem po meni, al' to je moje misljenje... jakne lijepo izgledaju i to je to.

Ja ti preporucujem kombinaciju goretexa i koze (5 godina garancije), sa protektorima... jakne su skupe do bola, al' vrijede svaku kunu... prvo ima zastitnu funkciju (protektori od udara, goretex od hladnoce i kise, a koza daje poseban izgled)
http://www.hein-gericke.de/shop2002/gfx/qualitaet/Jacke.jpg



al' ti si se vec odlucio :)
 
ppinjuh said:
kupio bih si neku jaknu za oko 2000 kn.
da li bi mi itko mogao pomoci postio se ne kuzim bas u obleku.
iskustva, prijedlozi....... i ostalo :D
:mrgreen: hvala :mrgreen:
P.S. nije vazan materijal, samo da dobro sluzi

kupi zelenu :mrgreen: , ili možda crveno-sivu, možda bolje plavo-bijelu, a ni žuta nije loša.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Hammer said:
Također sam kupio IXS i koštala je 1653 KN ali uz gotovinu 1570, super sam zadovoljan s njom
evo link - JAKNA JE 6 NITROX
http://www.motooprema.hr/default.asp?i=1&g=6&sid=415369806

Istu imam i ja i skroz sam zadovoljan s njom...tako da, eto, i moja preporuka...