Koju jaknu

Cigla said:
Hammer said:
Također sam kupio IXS i koštala je 1653 KN ali uz gotovinu 1570, super sam zadovoljan s njom
evo link - JAKNA JE 6 NITROX
http://www.motooprema.hr/default.asp?i=1&g=6&sid=415369806

Istu imam i ja i skroz sam zadovoljan s njom...tako da, eto, i moja preporuka...

Taj IXS Nitrox je jako popularan model. Izgleda dobro, a ne košta puno.

Ja sam kupil SPIDI (model ne znam) crna, srednje dužine. Meni je super, ima podstavu na skidanje, sva moguća zatezanja i natezanja da ne pleše, vodonepropusna, protektore na laktovima, ramenima i leđima. Probaj pogledat i Spidi.
 
E, a kak vi čistite jebene mušice s jakne (odjeće općenito)... malo mi je glupo da nakon 2 vožnje perem jaknu.
 
Kakvo pranje jakne od musica :roll: , kad se musice dovoljno nakupe onda zapune rupice na jakni :mrgreen: i imas dodatnu zastitu od vjetra. :mrgreen:
Dok god se vidi boja od jakne ne peri, to te cini pravim bajkerom :LOL:
 
Vedran said:
Kakvo pranje jakne od musica :roll: , kad se musice dovoljno nakupe onda zapune rupice na jakni :mrgreen: i imas dodatnu zastitu od vjetra. :mrgreen:
Dok god se vidi boja od jakne ne peri, to te cini pravim bajkerom :LOL:

Tak i izgleda nakon tjedan dana .... :mrgreen:
Bojim se da me mušice (dok me vide takvog) ne tuže za genocid.
A i sad si mislim, ... mene stalno te mušice i komarci napadaju. Valjda vide kolko sam im rođaka potukel pa se osvećuju.
 
Kawaman said:
E, a kak vi čistite jebene mušice s jakne (odjeće općenito)... malo mi je glupo da nakon 2 vožnje perem jaknu.

To i mene ubija...nakon svake voznju ju prakticki moram cistiti...a onda ju cistim sa mokrom spuzvicom i stvarno nije lagano...ima tko kakvu bolju tehniku?
 
Cigla said:
Kawaman said:
E, a kak vi čistite jebene mušice s jakne (odjeće općenito)... malo mi je glupo da nakon 2 vožnje perem jaknu.

To i mene ubija...nakon svake voznju ju prakticki moram cistiti...a onda ju cistim sa mokrom spuzvicom i stvarno nije lagano...ima tko kakvu bolju tehniku?

paaaa... :misli: ak ti jakna podnosi kremu, namaži je prije i poslije samo sloj lagano skini... bez problema :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
2 Kawaman i Cigla

Jedan krug po kiši.
Bez zajebancije, ništa bolje ne očisti opremu i motor od mušica.
 
IgorS said:
2 Kawaman i Cigla

Jedan krug po kiši.
Bez zajebancije, ništa bolje ne očisti opremu i motor od mušica.

Da, to sam primjetio...jedino sto motor ocisti od musica ali usere od drugih stvari, blata i prasine... :D
 
pa moraju se vidjet mušice, da se zna da se voziš! :mrgreen:
 
ej, dečko je pitao koju jaknu da kupi.... :mrgreen: :mrgreen: