Koliko brzo vozite??

burnout said:
Pa da imaš pravi motor bi možda i brže išel   :wink: zezam se. Pa kaj se ne prehitiš s hayabuse kad tak sporo ideš?  :mrgreen: :mrgreen:

Ima pomočne kotače ugrađene! :jesus: :jesus: :jesus:
 
Ja se vozim oko stotke uvjek a ubiti koliko dozvoljava cesta inace putni tempo nam je od 100-130 tako nekako jer tank torba mi je visoka pa bas cukice ne vidim uglavnom lagano i pametno i uvjek stignemo a to je naj bitnije.
 
  • Like
Reactions: strom 1000 rider
Pa trokira malo ali to mi je baš  (y) kužiš?? zanimljivije je nego vozit se urnebesnim brzinama npr. 90-100..koma..ja opće ne kužim luđake koji jure tolko :palacdolje:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ne gledam na cajger. kad me vjetar počne previše šamarat, malo popustim...  8)
 
Vozim do prve birtije brze i onda pozabim da sam s motorom pa idem doma pešice :wink:
 
grad 60- 80, po slavonskoj i 120
vani 80-120
autoput 160 - 200
 
ne vozim brzo, al me voze j..... brzo, naime žalosno priznajem da sjedim na stražnjem sjedalu suzukija gsx-r1000k5 :cry: :cry:
 
cupi said:
ne vozim brzo, al me voze j..... brzo, naime žalosno priznajem da sjedim na stražnjem sjedalu suzukija gsx-r1000k5 :cry: :cry:

dakle 250 - 300?
 
mrakan said:
i ja ne da mislim nego znam 100% da nemože brže od 110km/h, a i tih 110 je vrhunac uz povoljne vremenske uvjete (vjetar u leđa), nizbrdica... a 120 postigneš slobodnim padom iz aviona, ja isto imam xt r tako da znam  :mrgreen:

stavi novi fergazer ,  otvori auspuh ići će na nizbrdici 135 km/h ( na satu piše 148 km/h) , na ravnici bez problema  125 km/h
 
Kiki Killer said:
stavi novi fergazer ,  otvori auspuh ići će na nizbrdici 135 km/h ( na satu piše 148 km/h) , na ravnici bez problema  125 km/h
kaj to točno znači ''stavi novi fergazer''?  :misli:
novi, iz dućana?  :mrgreen:
 
grad: ovisi
otvorena: kolko ide
autoput:kolko ide
.....uglavnom motor ide 130km/h
 
od 0 do 140km/h ali uglavnom preko 80% voznje mi je od 80km/h do 110km/h,= 90km/h
 
Streetfighter said:
gas uvijek na ful samo brzine šaltam :wink:

To ti je kad voziš Kawu... :LOL:

Ja kako kad ali uvijek više od ograničenja što kod nas nije nimalo teško!!! :LOL: