Koliko brzo vozite??

Dek..Dadek said:
uskoro-350 cca.
a kad s gixerom ugradim turbo,ko zna 8)

ko i moj..kroz nizbrdicu i vijetar niz leda jedva da uhvatim 75..... :jesus: :LOL: :skuter:
 
Dek..Dadek said:
i kad i on ugradi turbaka 8)

e kad obojica ugradite po turbaka,,icicete 700 odjednom  :LOL: :LOL:
 
Brzina mi najviše o "moodu" ovisi.

Nekad vozim polako, nekad brže.

Ali nekši prosjek je
90-100 km/h po selu,
150-160 km/h po autoputu. Tak otprilike. Iznad 160 se trebam malo više naginjati dole, a to je bezveze mi na autputu pa 160 pičim i aerodinamika je very good.

Peace
 
Iskreno, uvijek full gdje koliko mogu, uopće ne po propisima što se brzine tiče a što se znakova i ostalih pravila tiče to se maksimalno pridržavam, jedino nemam sreće kod nesreče, tj imam sreće, uvijek sam vozio brzinom po propisu
 
vozim brzinom koja mi je najugodnija
grad po propisima
otvorena 80-100
 
Duke said:
Sta, dodjes u ducan i pitas "ja bi novi fergazer"? :misli:
Reci covjeku koja marka, tip, velicina...

znam samo da je Mikuni  vel. neznam niti me zanima , jednostavno odes u Moto trade u Karlovcu rečeš da oćeš bolji frgić i to je to.
 
Prošle nedjelje sam išao prema Grobniku i natrag sa KLE-om i vozio sam u odličnim uvjetima između 100 i 140 stalno osim po najvećim zavojima.Na jednom dijelu 160.To je za KLE dobro.I uz to sam bio među sporijima manje-više,pa zaključujem da se ekipa na R-ovima vozi prebrzo za jednu cestu kao što je riječka,gdje se iza zavoja znaju dogoditi neugodna iznenađenja,kao netko baš stoji na cesti ili izlazi sa nekog parkinga...Sa VFR-om sam nakratko vozio 220 prema Jamničkoj KIselici.Kad VTEC trgne,"malo"se propne.... :D
 
zavisi jel postela ili ne... :mrgreen:
a cesto i oko 5 na sat (kad nije postelan pa odapne)


inace 80-120 alvejs

autoput ak mi dosadno navucem malo vise al skoro nikad vise od 180
 
Depp said:
Prošle nedjelje sam išao prema Grobniku i natrag sa KLE-om i vozio sam u odličnim uvjetima između 100 i 140 stalno osim po najvećim zavojima.Na jednom dijelu 160.To je za KLE dobro.I uz to sam bio među sporijima manje-više,pa zaključujem da se ekipa na R-ovima vozi prebrzo za jednu cestu kao što je riječka,gdje se iza zavoja znaju dogoditi neugodna iznenađenja,kao netko baš stoji na cesti ili izlazi sa nekog parkinga...Sa VFR-om sam nakratko vozio 220 prema Jamničkoj KIselici.Kad VTEC trgne,"malo"se propne.... :D

ma nije prebrzo,ideš kolko ti motor dozvoljava,i ti tako voziš,kaj ne. (y)
a sad jel izleti il ne,svi smo svjesni rizika,jbg.al na.ebeš isto i sa 100 i sa 150,svejedno je. :mrgreen:
obožavam Luizijanu :mrgreen: :mrgreen:
 
Depp said:
Prošle nedjelje sam išao prema Grobniku i natrag sa KLE-om i vozio sam u odličnim uvjetima između 100 i 140 stalno osim po najvećim zavojima.Na jednom dijelu 160.To je za KLE dobro.I uz to sam bio među sporijima manje-više,pa zaključujem da se ekipa na R-ovima vozi prebrzo za jednu cestu kao što je riječka,gdje se iza zavoja znaju dogoditi neugodna iznenađenja,kao netko baš stoji na cesti ili izlazi sa nekog parkinga...Sa VFR-om sam nakratko vozio 220 prema Jamničkoj KIselici.Kad VTEC trgne,"malo"se propne.... :D

Dobar si, meni prijatelj kaže da mu se KLE već muči sa brzinama većim od 140(ne da ne može ali jedva) (y)
 
st_driver said:
Dobar si, meni prijatelj kaže da mu se KLE već muči sa brzinama većim od 140(ne da ne može ali jedva) (y)
Nek'ugradi Shacala i malo otrvdne ovjes pa se neće mučiti ni do 170 uopće! (y)
 
kad popravim sajlu, javim vam...
mislim da bi to trebala obavit sutra  :mrgreen:
 
u gradu oko 30 , da me cure vide , a izvan grada mnogo brzo :mrgreen:

sala,

u gradu do 70-80 , autoput oko 180
 
triple_9 said:
u gradu oko 30 , da me cure vide , a izvan grada mnogo brzo :mrgreen:

sala,

u gradu do 70-80 , autoput oko 180

jebiga ti si dukatista  :mrgreen: od tebe se to i očekuje  :jesus:
 
mislim 60-70 po gradu  :misli: