Koliko često vam se događaju opasne situacije u prometu

  • Wow
  • Like
Reactions: Shepa and b0du1_2
Jesu to oni što se provlače između auta na semaforu :shock: ?
 
Infiltrirao se? Sad valjda njemu i porodici prijeti generacijama neka opasnost radi njegovog hrabrog podviga.
Ovaj motorist se priključuje prometu čitavu godinu, pojačano kad mu se vozi motor.
 
  • Like
Reactions: gvo
Kad pročitaš naslov više nije ni clickbait koliko je glup. Možeš misliti što piše dalje i još to pokušavaju naplatiti :mrgreen:. Još jedan biser istraživačkog novinarstva.
Kao da su u pitanju Hellsangelsi ili sl. Baš da vidim kako bi se infiltrirao 🤕
 
Nisam dovoljno bogat da si priuštim plaćanje sadržaja sa Jutarnjeg ali mi je ovo upalo u oko. Članak o motoristima i kočenju a potpisuje ga Dušan Miljuš? Sjetit ćete se, to je lik koji se bavio istraživačkim novinarstvom dok ga nisu napali palicama. Od kad je i on postao stručnjak za promet? :mrgreen:

 
Marušič mu mentor i sponzor :mrgreen:

U isti koš stavlja motoriste koji imaju 100 i vise tisuca km pod guzicom sa momkom od 16 godina u istom tekstu.
Izgleda da nije dobio dovoljno palica u glavu.



Ps. I jebem ti vecernje skole u sirokom zato i imamo ovoliko pametnjakovica.
 
  • Like
Reactions: prpa
A vidi ove debilane, ista novinarska škola.. "liječnička pomoć bit će pružena.. " , pa onda "pod nadimkom magistrala".

I šlape koje leže do motora..

 
Ne pretjeruj, on je novinar i neka piše što hoće ali ostaju tragovi i sve napisano ide njemu na dušu.
Ma neka piše šta hoće, ovo je bila samo zajebancija na to pošto je dobio već palicom
 
Last edited:
A vidi ove debilane, ista novinarska škola.. "liječnička pomoć bit će pružena.. " , pa onda "pod nadimkom magistrala".

I šlape koje leže do motora..

Baš gledan neki dan lika na skuteru nekom. Kupače, majica na špaline i šlape. Vozi brale, naginje se, struže rečinom po podu....mravi mu šapću - ne budi lud, stradat ćeš...... Pa se mislim ovako --- pred xy godina sam odletio s motora na 110. Bilo je jako hladno pa sam preko kožne jakete (u to vrime nisam ima motorističku jaketu) imao tkz "topericu". Od klizanja po asfaltu sam imao oderanu kožu od ramena do lakta, kroz svu tu odjeću --- kako bi bilo tom kamikazi na skuteru da malo osjeti asfalt?
 
Bolno....:mrgreen:

Dobro da imaju kacigu na glavi kakva oprema.... Tko će još nositi opremu po vrućini... Pa vozi skuter a ne motor...:sneaky:

ugl candidate za Darwing award
 
  • Like
Reactions: prpa and as17
Kao i svakome tko je pao bez opreme, bolno. :mrgreen: Prije nekoliko dana je točno ispred mene lik pao s bicikla. Spuštanje sa Sljemena, par zavoja prije Lagvića, grupa nije bila baš brza, vozili su od 47 do 52. Zadnji od njih je iza zavoja naletio na kockasti odronjeni kamen, ne čak prevelik, pogodio s oba kotača, trenutno pukle gume i pljus. Raspala se ona oprema, oguljen i krvav cijeli. Prošao je ok u smislu lomova ali je izgledao kao da su ga napali tigrovi i lavovi skupa.:mrgreen:
 
Došao kod nas u firmu neki novi,treći dan došao s nekim električnim čudom na jedan kotač. Uglavnom ide to dobro,navodno do 80km/h. Odmah smo pomislili kako bi bilo pasti s toga. Četvrti dan nema novog 😀,došao nakon par dana, ogromne kraste praktički po cijelom tijelu. Vozilo mu se isključilo usred vožnje na 40km/h samo od sebe