Koliko često vam se događaju opasne situacije u prometu

Došao kod nas u firmu neki novi,treći dan došao s nekim električnim čudom na jedan kotač. Uglavnom ide to dobro,navodno do 80km/h. Odmah smo pomislili kako bi bilo pasti s toga. Četvrti dan nema novog 😀,došao nakon par dana, ogromne kraste praktički po cijelom tijelu. Vozilo mu se isključilo usred vožnje na 40km/h samo od sebe
Vozilo :ROFLMAO:
 
vidio neki dan na yubitou, lik se vozi na ratkapi ko lud,Singapur,ide to skoro 100km/h ali imam osjećaj kad s toga padneš,najebo si
 
  • Like
Reactions: Dene
evo danas tip sa SUVom propušta pješaka na pješačkom (pješački prelaz na betoniranom ležećem), a pandur koji je bio iza njega u patrolnom autu mrtav ladan gas i prestiže zaustavljen auto ispred pješačkog, preko ležećih i ispred pješaka koji je već skoro na pola ceste i ode...i takva kretenčina će sutra pisat bilo kome kaznu zato jer je vozio 10 kmh preko limita na praznoj cesti.
Rules for thee but not for me
Nekidan u ZG od rotora preko Jadranskog mosta. Vozim u koloni iza mene Tuareg. Ide lijevo pa desno ne može nikako brže svi vozimo istom brzinom.
Onda je upalio bljeskalice i lik mi se sa kamioninom makao.
Vozio sam iza njega do Vijesnika. Tamo nas je ulovilo crveno, a on opet bljeskalice i gas preko.
I kad je prošao kroz raskršće opet ih je ugasio. Ma za svaku pohvalu.
 
  • Like
Reactions: Dene and Shepa
Pa hladile se ljudima krafeni imajte suosjecanja.
 
  • Haha
Reactions: Dene
Nekidan u ZG od rotora preko Jadranskog mosta. Vozim u koloni iza mene Tuareg. Ide lijevo pa desno ne može nikako brže svi vozimo istom brzinom.
Onda je upalio bljeskalice i lik mi se sa kamioninom makao.
Vozio sam iza njega do Vijesnika. Tamo nas je ulovilo crveno, a on opet bljeskalice i gas preko.
I kad je prošao kroz raskršće opet ih je ugasio. Ma za svaku pohvalu.
Taj je bar upalio bljeskalicu , lete oni sa službenim kroz manja bez ičega ;)
Jučer je fakat bio težak dan. Skoro sam i ja zgazila jednog na romobilu. Pun gas , slušalice u ušima , pogled samo ravno .U zadnji tren sam ga skužila.
Šta je najgore, čini mi se da nije ni registrirao da je prošao 15cm od haube. Kolega i ja smo ostali zamrznuti na par sekundi.
Ljudi zbog vrućine glavinjaju po cesti.
 
  • Like
Reactions: Luke
Ima jedan u Splitu sa tim sranjem. I pici on po trotoaru, priko zebre, nit gleda livo nit desno. Ja ne razumin kako ga nije strah to vozit, nema timun, samo kolo ,pedale i sic. Bit ce koci pedalom, al to moras imat osjecaj samo takav. A da ne govorim ako naleti na kamen ili mora naglo zakocit. On je 90% non stop s glavon u torbi. Pa koji ti je gust guzicu i jaja nabijat na mali sic, itd. Ne vidim gust na tome se vozit, bas nema smisla. Romobil jebiga ima timun, lipo stojis s obe noge i ajde. Iako ni to ne bih vozija nikad. Stvarno ima opicenih u glavu. Ma razumija bi da je gust to vozit, pa aj. Eto taj tvoj se ogulija cili, sta je za ocekivat bilo, prije ili kasnije
 
  • Like
Reactions: Dene and prpa
Ima jedan u Splitu sa tim sranjem. I pici on po trotoaru, priko zebre, nit gleda livo nit desno. Ja ne razumin kako ga nije strah to vozit, nema timun, samo kolo ,pedale i sic. Bit ce koci pedalom, al to moras imat osjecaj samo takav. A da ne govorim ako naleti na kamen ili mora naglo zakocit. On je 90% non stop s glavon u torbi. Pa koji ti je gust guzicu i jaja nabijat na mali sic, itd. Ne vidim gust na tome se vozit, bas nema smisla. Romobil jebiga ima timun, lipo stojis s obe noge i ajde. Iako ni to ne bih vozija nikad. Stvarno ima opicenih u glavu. Ma razumija bi da je gust to vozit, pa aj. Eto taj tvoj se ogulija cili, sta je za ocekivat bilo, prije ili kasnije
kako ga nisan nikad vidija izbliza, ono uvik s nekih 50 m. Pogleda sad na yt kako to uopce izgleda, nema ni sic. jebeni disk izgleda.
 
TOOOOOO! Zabrana! kad će motori iznad 250ccm na red? pitam radi prijatelja...
 
sad su svi "korisnici". o je**e da mi je vidit te likove koji pisu zakone, bit ce da su dosli iz odjela za povrce u konzumu u ministarstvo prometa.

u clanku ne spominju da su u projedlog zakona stavili da ce "bit kaznjen vozac auta koji nije na vozacevom mistu" :oops: