Koliko kilometara mogu napraviti motocikli???

Vez said:
a svi R-ovi u oglasnicima skupa ne mogu skupiti  niti 100 000 km?
ko tu koga  :pelvic_thrust2:

Neko nekog uvijek, samo je razlika u tome ko prima, a ko radi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
http://www.youtube.com/watch?v=f27gqyV7al8


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ova tema je kao neka parodija.. njuškalo oglasi al za ozbač. :LOL: :LOL:
 
A vi isto zatrollate svaku temu na ovom forumu i zagnojite :chainsaw: :wc: :troll: :fuj: :povraca:
 
Varadero 99. 500.000+km
Vlasnik Hannes je za to postignuće dobio od Honde novu Africu pod uvjetom da nastavi istim tempom.
 
he,he svaka mu cast s tim varaderom ja ga imao 3 god napravio 30000km ostavio me na cesti 6,7 puta.pumpa,regler,iscurio zadnji amortizer kad god krenes drz gace inace kazu da je super.i kad god se nesto sjebe to im je boljka :mrgreen:prije njega imao srada suzukija ,grobnik ,pucanje,paljenje,pijan redovno koliko ide 35000 u tri god nikad nista ,samo mi jednom lanac puknuo i to iskljucivo mojom greskom (y)
 
varadero10 said:
he,he svaka mu cast s tim varaderom ja ga imao 3 god napravio 30000km ostavio me na cesti 6,7 puta.pumpa,regler,iscurio zadnji amortizer kad god krenes drz gace inace kazu da je super.i kad god se nesto sjebe to im je boljka :mrgreen:prije njega imao srada suzukija ,grobnik ,pucanje,paljenje,pijan redovno koliko ide 35000 u tri god nikad nista ,samo mi jednom lanac puknuo i to iskljucivo mojom greskom (y)

Pumpa i regler su klasika kod njega na 40.000 km.
Sa amortizerom na SD01 nisam imao problema.
 
varadero10 said:
he,he svaka mu cast s tim varaderom ja ga imao 3 god napravio 30000km ostavio me na cesti 6,7 puta.pumpa,regler,iscurio zadnji amortizer kad god krenes drz gace inace kazu da je super.i kad god se nesto sjebe to im je boljka :mrgreen:prije njega imao srada suzukija ,grobnik ,pucanje,paljenje,pijan redovno koliko ide 35000 u tri god nikad nista ,samo mi jednom lanac puknuo i to iskljucivo mojom greskom (y)

mene je moj kinez od 200 kubika pustio na cesti jedino kad sam bez goriva ostao (crkla rezerva na spini) u 42 000km :)
 
diesel power said:
mene je moj kinez od 200 kubika pustio na cesti jedino kad sam bez goriva ostao (crkla rezerva na spini) u 42 000km :)

Rezerva na spini, pumpa goriva, sve je to isto. Stane zbog jednog i drugog :mrgreen:
 
moj runner 50 08' sad ima nekih 34 soma, od tog 9 soma s kitom, od kvarova jedna uljna procurila i dva bendixa promijenjena  :mrgreen:
radi zdravo, nikad zdravije  8)
ali ovo je tema za motore, ne za prdeke male  :LOL:  :021:
 
kosta said:
A kaj bi rekel za 125 4t sa 140000km i još vozi.
Tak da me ovo gore ne čudi nimalo.  :wink:

Sorry na kasnom odgovoru :palacdolje:

Niš ne bi rekel. Mislim da je to normalno jer su mali firtakti poznati po pouzdanosti i izdržljivosti. Ljudi su sa 125ccm obilazili svijet, a neki su spominjani i tu na forumu pred koju godinicu jer su kolege forumaši naletili na njih dok su bili u HR, a kako su bili i u ZG i sam sam ih vidio. Bili su cura i dečko na Yamahama YBR 125 on Argentinac, ona Njemica ako se dobro sjećam. Koliko su kilometara na kraju izvrtili  :misli: pojma nemam jer ih nisam pratio po netu, kako i inače ne pratim net baš previše.

Stavio sam prije nekog vremena (u temu putovanja) i link na stranicu jednog Čeha koji je na Jawi iz 75te kupljenoj od auto škole obišao svijet prije 2 godine (znači i cvaje mogu natući kilometara).

Naime ovu temu sam otvorio radi više razloga, jedan je moja znatiželja kako će reagirati motoristi forumaši na spominjanje velikih kilometraža, a jedan od njih je i taj da kolege koji su friški vozači motora ili tek imaju namjeru početi voziti motore vide da i oni mogu ići i trajati godinama ako se normalno voze i održavaju kao i automobili. Druge razloge mi se trenutno neda navoditi.