Koliko kubika mi ustvari treba?

sportcity 250 je idealan izbor:
- osim dovoljno jakog motora koji je uz to elastičan ima 2 diska sprijeda,

no ja sa svojih 182 cm visine nisam našao dobar položaj sjedenja na njemu - na carnabyu puno bolje sjedim, a vjerojatno je to posljedica i zatvoenijeg volana na apriliji.

Jedino što me neugodno iznenadilo je lošija završna obrada na apriliji (pisao sam već o tome)
 
moja preporuka beverly 250. mozda cak i 400 ali njega nisam vozia pa ti ga ne mogu preporuciti... osobno nebi nikad kupia skuter priko 250ccm. beverly-okretan,udoban-tu i tamo guza zaboli nakon duze ture(bia u ŠI, ST, RI i Rovinju ovo lito). Uglavnom sve pohvale za skuter osim sto sam dobia maxis gume(crveni bevery) a da sam uzea crnoga (michelin). e i skuter je prestabilan, ima sam dosta neugodnih situacija i zahvaljujuci velikim kolima uglavnom sam se izvuka(samo jednom nisam)...    (y)


8) 8) 8) 8) 8)
 
Moja preporuka - Kymco Exciting 500.
Uzmi metar u ruku pa izmjeri širinu Kymca ili Beverlya 400 pa ćeš vidjeti da to nije strašna razlika. Imao sam skuter 250 ccm, i uvijek mi je falilo snage kad bih krenuo na more, uz napomenu su to  bile relacije do 100 km. Stigneš seronju u jakim kolima koji prije krivine usporava na 40 km/h, a onda na izlasku vruuuuum, pa ga možeš samo gledat u auspuh sa 250 ccm, ali ako već imaš 500 ccm pod guzom.... (y)
Ne znam u kojoj sredini živiš i koliko je tu zagušeno prometom, i ja živim u gradu sa 20000 stanovnika i sa takvim maxi skuterom bih se bez problema provlačio gdje mi treba. Na kraju krajeva Kymco mi je ljepši od Beverlya, izgleda moćnije. (y)
 
kubika i konja nikad dosta samo s njima treba pametno možeš kupit i gsx-r 1000 ili skutera 250 ako pretjeruješ možeš se rasut i s jednog i s drugog (y)
Tako da treba odmah kupit neku pilu,a ne ova slaba smeća koja ništa ne idu :x :mrgreen: