Koliko se zaprljate na motoru ?

OldBoy said:
       Pitenje svima: kako rješavate smrad izgorenog benzina. Jer ja još nisam vozio veći motor koji, kada ga potjeraš kako spada, ne prenosi smrad na odjeću.

Nemoj mi bacat bube u glavu do sada sam smrdil sam po cikovima sad bum dobil opsesiju i mirisa benzina :LOL:
Nisam imal tih problema bar do sada budem šnjofal pa ti javim :mrgreen:
 
ne zaprljam se ni malo.... osim ako ne zagrebem po lancu :mrgreen:

kad pada kiša ili imam kišnjak ili sam mokar do gole kože pa mi svejedno! :mrgreen:

jedino kad prelaziš preko kaljuže (radovi na cesti) treba pripazit
 
Tananda said:
to samo kod nas izgleda neobicno  :wink:
u Milanu sam se nagledala puno ljudi u odijelu koji se voze na "velikom pravom" motoru i nitko ih nije cudno gledao, pa i moj sef je dolazio tako na posao jer smo radili u velikom poslovnom centru van grada i vise ljudi je dolazilo motorima nego skuterima pogotovo jer imaju komadic autoputa i obilaznice za proci

Neobično ili ne činjenica je da odijelo nije namijenjeno vožnji motora, i da se čovjek ne osjeća ugodno vozeći motor u odijelu. Da ne zamislim kako izleda kad se debeli zeleni insekt razlijepi po Armaniju.  :mrgreen: Što se mora nije teško, ali ..
 
Svoj motor se svatko lako navikne održavati u stanju da ga ne prlja.

Na uvjete na cesti ne možeš računati (vremenske prilike, kukci)

Ali meni je i dalje najdraža fleka od senfa na mojoj staroj jakni... tip je izbacil ostatke hot-doga kroz prozor na Slavonskoj u Zg....
Izvana je jakna oprana (plastika..), ali to masno đubre se od pritiska zraka zavuklo kroz cif - jakna iznutra i šulja...  :povraca:
 
Dominantan said:
Nemaš kaj zaprljat, samo redovito odmaščuj mašinu, lanac špricaj po pravilima, peri makinu redovito i čist budeš, osim ak te kakva riba iza tebe ne usere s vaginalnim iscjedkom :shock:
e kako se borit protiv toga,uvijek kad provozam neku trebu na zadnjem mi se to desi????  :misli: :misli:
 
Generacio i mene su mučile slične dileme pa sam prvo kupio skuter za probu,vozio vespu od sestre ali vjeruj mi sad sam tek zadovoljan.Istina vers nije za stranputice ali za to trebaš i malo više umjeća.Prošli sam tjedan bio na velebitu i oduševljen sam voziš se udobno visoko možeš lagano i po makadamu.Jedino što bi trebao dodati je nastavak za prednji blatobran i zadnji,ja to još nisam.Svi su mi ti dodaci ružni kao i kofer kojeg imam ali kad ideš na posao bez toga neide. (y) (y) (y)
 
Kad dođem na posao presvućem se,imam odjelo,kravatu i cipele na vješalici,a košulju obućem ispod jakne.Kad idem na sastanak u sjedište firme najnormalnije se odvezem u odjelu.Zna se desiti da me neki motorista čudno pogleda na semaforu, a ja onda još počnem i poravljati čvor na kravati kao da je životno pitanje.