Koliko ste visoki

182cm,81kg... ZR7S... taman,al ni na GSX-R 600, Z750, Duke II nije bilo problema sa položajem... sve paše...
 
187cm/97kg,suzuki bandit bez problema,bitna je samo volja,na sve se more sist i upravjat bez problema! (y)
 
sergej said:
nizak 172, taman da grebem nožnim prstima po podu....

Ovo je tema koliko ste visoki,a ne koliko smo niski. :LOL:
 
Zog said:
Ovo je tema koliko ste visoki,a ne koliko smo niski. :LOL:


Kad je rekao koliko je nizak istovremeno to je bila informacija o njegovoj visini...!?
Ta šala ti nema uporište,javljaš se dva puta i uvijek si u offu.
 
BABA OS said:
Kad je rekao koliko je nizak istovremeno to je bila informacija o njegovoj visini...!?
Ta šala ti nema uporište,javljaš se dva puta i uvijek si u offu.

Pa vidiš da se šalim i na svoj račun. :LOL:
 
183 cm / 80 kg. Za GSR-a bez problema (y) Mislim da su ljudi vislji od 185 cm inace u problemu, ne samo zbog motora, nego i kod, recimo kola i mnogih drugih stvari....
 
183 cm /96 kg
Boldor 900 i CB1300 bez problema i modifikacija
 
Prika moraš prvo odlučit koju klasu motora hoćeš!
Iz osobnog iskustva (196cm i 96 kg)preporučam neki enduro,ja vozio godinama super teneru 750 i bio prezadovoljan, a onda odlućio ispuniti(konačno) dječaćki san i kupiti R motor.
Probao ih puno i konaćno se našao na apriliji RSV1000R i super zadovoljan! Motor kao i svaki u plastici izgleda malen ali je dugaćak od sjedišta do volana tako da sam se fino ugnjezdio! (naravno uz uslov da voliš 2 cilindra)
 
181 / 83kg honda CBF 600 S  spušten sic na najniže i 1 cm spušene papučice zadnje kočnice i mjenjača od originala
 
190 cm, 100 kg  :bilder: cbr600rr, i malo mi je preblizu guvernal,ali sve ostalo mrak  :mrgreen:
 
sve neki gorštaci na forumu :bojimse:
 
2,00 visina i težina 150 kg Suzuki M 1800 R :mrgreen: i sasvim mi je svejedno što vozim...sve mi je malo :mrgreen: