Koliko ste visoki

169 cm,82 kg,er6f i baš mi je taman!
 
Ja sam mislila da nikad neću naći mrvicu jači motor a da mogu nogama do poda, no kad počneš tražiti vidiš da ima,iako su želje jedno a mogućnosti drugo!  :mrgreen:
 
187cm, 90kg, KTM 640LC4 SM

Mislim da je optimalna visina za svaki motor 180cm.. ;)
 
T-T said:
Ja sam, izgleda, najmanja od svih koji su se javili (162/57)...od kada mi je Fazer spušten, nemam više problema  :D


Nisi najmanja, ja sam 157 cm "visoka" i također vozim spuštenog Fazera  :)
 
goldica said:
Nisi najmanja, ja sam 157 cm "visoka" i također vozim spuštenog Fazera   :)

Baš mi je žao što najvjerojatnije neću moći doći u Koprivnicu da se usporedimo uživo :D
 
jake_s said:
a moguce da,, :mrgreen: ali doduse kad vidim da je razlika u dimenzijama između gsxr 600 i 1000 minimalne a na 1000 se smjestim solidno mislim da nece bit problema ni sa 600 koji me konkretno zanima    (y)

milimetri na motoru zlata vrijede !!
 
170 cm nekih 78 kilica...... yamaha xj... kao da je bitno  :misli: manje više ako nije super moto na svaki se može skočit, kad ideš u rikverc guraš, skačeš po njemu itd..... teže danas nać curu  :LOL: ove lijepe čizmice i cipelice pete daju 10 do 15 cm jbg....... ispadeš mali spram svake.....  :LOL:  :LOL: lako je za motor.... ps: ako ima neka oko 160 sa petom od 5 cm neka mi piše na privat  :mrgreen:
 
169ccm 65kg prilicno nizak, znam se pomuciti kada moram gurati unazad na uzbrdici, izgeda da sam stvoren za RR-ove :D
 
visok 190, težak 90, vozim yamahu r6(onu 04. godišta).....pa iam malo problema, gornji dio kralježnice me boli ponekad, još pogotovo jer dosta crtam jer se obrazujem za građevinca, al to je sve još dobro, vozio sam novu r6 i mogu reći da mi netreba puno da vidim prednji točak dok sjeim na njoj! :mrgreen: :mrgreen:

nij to više ko oni stari motori koji ti razvuku ruke da jezikom ližeš poklopac rezervara.... :mrgreen:
 
bonaca said:
... zekan mi pase kao da je raden za mene..

I meni, 163cm / 53kg  :mrgreen:

 
192 cm, 80 kg - derbi senda- oriđiđi http://i39.tinypic.com/144ckrr.jpg , ducati mi je isto taman..