Koliko ste visoki

Da popravim statistiku  :mrgreen: sve neki košarkaši.  :LOL:
170cm, kila neznam oko 70. Trenutno ništa nevozim ali gpz500 je bio taman.
 
168,5 cm i 57,3 kg

ak treba slika na motoru
 
Ja metar i 78, 100 kila. I noge su mi sve manje i manje, zec mi je postal prevelik :mrgreen:
 
Shtica said:
Visok  171 cm,  ali mi je kita 25cm pa nema veze kaj sam nizak...

JEL TO ONO ZAŠTO ŽENE UVJEK RAZBIJAJU AUTO KAD VOZE U RIKVERC , JER IM CJELI ŽIVOT TUMAČE DA JE 5 CM USTVARI 25CM .
 
194 cm,  112kg, BMW R 80 RT
 
tolko sam visok da me ekipa ne vidi kad hodam kroz travu :jesus:
 
3alfa3 said:
192cm, 92kg, Z750.
Malo sam spustio mjenjac i polugu zadnje kocnice (za nekih 1cm), ali znam neke ljude moje visine kojima to nije bio problem. Mozda imam smanjenu fleksibilnost skocnih zglobova. Nakon toga mi motor savrseno odgovara. Za noge mjesta ko u prici - inace nosim hlace duljine 34" (taj podatak je zapravo najbitniji), ali i da imam duze noge mislim da nebi bilo problema, a polozaj sjedenja je prilicno uspravan pa ni ledja i ruke ne trpe. S motora me nakon 100-150 km skida bol zbog tvrdog sjedala, ali nakon minutu-dvije na nogama, mogu opet vozit ko da nista nije bilo.

Vozio sam i ER6-N koji je uzi, a i sjedalo je dosta nize postavljeno i na njemu se nisam ugodno osjecao iako nije bilo strasno, ali nije to to.

Na Versysu sam samo sjedio i imao osjecaj da bi s njega trebao sici samo zbog tankanja potrosenog rezervoara - vrlo prilagodjen visokim osobama.

Evo jedan malo viši od tebe. Cijelih 196-197 cm i 95kg, a također vozim Z750. Meni paše i nemam nikakvih problema.
Neki kažu da sam prevelik za taj motor, ali to sam htio i to vozim. Jbg, sa svojom visinom sam prevelik za sve što enduro ili neka lađa.
 
stvar je navike  sada imam 1.91 m. i 88kg. vozia zika, kozicu ,mz, cbr, r1, k7, i sad k9 nisam ima problema ni sa jednim motorom na svakom sam gusta zato visina nije prepreka za uzet motor, samo na sesto kubika malo vise strsim, a i one su  line u malim dirima, znaci samo hiljadarke i neces falit.
 
mario045 said:
... visina nije prepreka za uzet motor...

Visina nije, ali "nizina" je  :wink: