Koliko vrijede danas polovni motori

Status
Not open for further replies.
Otvorio sam ovu temu iz toga razloga jer sam uvidio da nitko nije ništa prodao (Njuškalo,motori,auti,plavi oglasnik),a samim time i nitko niša kupio... pa se pitam jer su skupi ili je voda došla do grla... :misli:
 
neznam zakaj si ga kupil ako ga hočeš prodati, to mi je sumnjivo  :mrgreen:
 
ja mislim da tek sad se naziru realne cijene polovnih, ono od prije par godina je sve bilo napuhano
iako opet ih niko ne kupuje jer se nema kešovine
 
rabljeni nikad jeftiniji, ali što vrijedi kad se nema love(da došlo je do grla) :(

od četiri novo kupljena motora/skutera fazer je najbrže i najviše izgubio na vrijednosti  :palacdolje:
 
  Kriza je definitivno tu, a mislim da su ljudi i uplašeni "filovanjem" od ovih i onih koji napuhavaju sve pa i krizu.
  Ipak moje iskustvo od prošle godine. Stavio sam Pegasa na Njuškalo negdje u rujnu. Tajac. Ni da bi netko nešto pitao, a vidim da se oglas solidno pregledava. Nekoliko ponuda "za niš" u siječnju koje sam naravno odbio, pa opet tajac. Izlazak sunca, početak sezone i evo zainteresiranih. Prodan je naravno.

 
Ma prodaje se...
To da ljudi nemaju novaca, drzi i ne drzi vodu...
Ono sto je dobro i realne cijene se proda (y)
 
Ma ko ce skupiti kesa za polovno, kojih recimo 4 milje eura kad bez vecih problema, uz par potpisa dobijes novi motor, po zelji za samo 200 eura.... (mjesecno)?
 
Uz par potpisa nitko ti neće jamčiti i posao 7 godina koliko traje kredit (švicarac nećemo spominjati), a kada tu zaškripi ode motor  :mrgreen:
 
Chief said:
Ma ko ce skupiti kesa za polovno, kojih recimo 4 milje eura kad bez vecih problema, uz par potpisa dobijes novi motor, po zelji za samo 200 eura.... (mjesecno)?
    (y)
 
Chief said:
Ma ko ce skupiti kesa za polovno, kojih recimo 4 milje eura kad bez vecih problema, uz par potpisa dobijes novi motor, po zelji za samo 200 eura.... (mjesecno)?

Nekom je bolje dat par sto eura za rabljeni pa ga krpat nego dizati kredit :D
A u ostalom, ne daju banke bilo kome kredit, moras imat uvjete :D
 
DA SU CIJENE polovnih pale ,  :misli: moš mislit ,cbr.ka 600 oko 2000 god uredno drži cijenu već godinama oko 3500 eura ,boldorke još skuplje ,bilo ih je prije za oko 1500 eura ,sada uredno sve prek 2000 eura ,  :misli:,vfr-ku iz 1990 god se nemože dobit za 2500 eura ,tak da prića da cijene padaju  ne stoje ,honde 750 spirit uredno već godinama prek 5000 eura a one od 600 oko 4000 eura ,ne vidim da padaju cijene ,padaju r-ovima iz razumljivih razloga ,dobar motor se nikad neće kupit za jeftino i uvjek drži cjenu pogotovo oni do 750 
 
Danas motori vrijede onoliko koliko ti treba kad te stegne - koliko vidim lijepe se i na brodice papirići - prodaje se a cijene - koliko dobiješ i budi sretan a isto tako onaj tko financijski danas može kupovati itekako profitira jer uhodanim sistemom uvijek utopi motor i stavi bar 100-200 ojrića u sako.
 
merlin68 said:
DA SU CIJENE polovnih pale ,  :misli: moš mislit ,cbr.ka 600 oko 2000 god uredno drži cijenu već godinama oko 3500 eura ,boldorke još skuplje ,bilo ih je prije za oko 1500 eura ,sada uredno sve prek 2000 eura ,  :misli:,vfr-ku iz 1990 god se nemože dobit za 2500 eura ,tak da prića da cijene padaju  ne stoje ,honde 750 spirit uredno već godinama prek 5000 eura a one od 600 oko 4000 eura ,ne vidim da padaju cijene ,padaju r-ovima iz razumljivih razloga ,dobar motor se nikad neće kupit za jeftino i uvjek drži cjenu pogotovo oni do 750 
Imas pravo, nema motora ispod dva 2000 eura, a ja svog fz6n-a moram dat za 3000 eura ako ga zelim prodat, a 600ccm, 2006g, 18500 km, nema nikakve logike,
i ne kuzim ko bi dao 2000 eura za 20 godina star motor, da je i stvarno uredan do kraja, jos uvijek je 20 godina star!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :misli: :misli: :misli: :misli:
 
tko kupuje njemu je skupo,tko prodaje njemu su cijene premale,to tako mora biti
 
DAINESE said:
Imas pravo, nema motora ispod dva 2000 eura, a ja svog fz6n-a moram dat za 3000 eura ako ga zelim prodat, a 600ccm, 2006g, 18500 km, nema nikakve logike,
i ne kuzim ko bi dao 2000 eura za 20 godina star motor, da je i stvarno uredan do kraja, jos uvijek je 20 godina star!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :misli: :misli: :misli: :misli:

i meni nije to jasno ..da motori koji su stari preko 10 i više godina na tržištu vrijede malo manje nego motori stari 3-5 godina bez obzira koliko su očuvani oni stariji i mišljenja sam da je tome uzrok financijska moć (NE MOĆ) jer 2000-3000 eura se može nagrebati , sve preko toga postaje jako teško i samim time novije motore nemaš više kome prodati ili stvarno moraš debelo spustiti cijenu  :misli: :misli:
 
Status
Not open for further replies.