Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing

Status
Not open for further replies.
Nemoj se predati...to oni i čekaju  :palacdolje: A i rekao sam u prijašnjem postu da su splitski zastupnici već prozivani po forumu. Ništa novoga :mrgreen:
Piši protest direktno proizvođaču i generalnom zastupniku za HR.
U zadnjoj opciji, ako motor ima Euro garanciju obrati se bilo kojem serviseru u Sloveniji. Oni su što se moto svijeta i profesionalnog odnosa prema kupcu tiče druga planeta u odnosu na nas (iz vlastitog iskustva na Honda primjeru!!). Znam da će to nešto dodatno i koštati, ali imaš daleko veću vjerojatnost da ćeš riješiti problem bez stresova koje sad proživljavaš.
Ja imam i Piaggio X 10 / 350, kupio sam ga i servisiram ga u Moto Matušić u Matuljima, dečki su super profesionalni (barem prema meni, već drugi skuter kod njih...) pa ih probaj kontaktirati za savjet i eventualni dogovor.

Nema predaje dok traje garancija !!!

 
Nove vilice, a budeš vidio hoće li biti poboljšanja.
Vjerujem da je grozan osjećaj kad platiš hebeni skuter 40+tkn i onda ispadne ovak kak je ispalo, al eto nadam se da se bude na kraju riješilo sve kak treba na tvoje zadovoljstvo, i da se nećeš više prisjećati ovog trenutka koji sad prolaziš  (y)
 
Ti kao kupac si zasticeniji nego sto mislis,novo stanje su ti uvalili,traži povrat novca i nek odjebu sa svojim stavom i inertnosti , jednostavno zaprijeti da neznalica imati posla s njima i da ces im polupati sve u salonu ako te ne obestete jer sa govnima ne želiš surađivati... Imam slučaj iz blizine,prijatelj uzeo Citroen Picasso C4 i u prvih mjesec dana sto problema,pisao ovlaštenom,pisao uvozniku,pisao kurcu palcu dok nije pukao i zvao centralu u Francusku,i za sat vremena ga zovu iz ovlaštenog da dođe po novo drugo vozilo za par dana... Smeća balkanska jebu ljude,dok netko ne opizdi po labrnji



Tko rano leti,drugom u nju upada
 
milanche said:
Ti kao kupac si zasticeniji nego sto mislis,novo stanje su ti uvalili,traži povrat novca i nek odjebu sa svojim stavom i inertnosti , jednostavno zaprijeti da neznalica imati posla s njima i da ces im polupati sve u salonu ako te ne obestete jer sa govnima ne želiš surađivati... Imam slučaj iz blizine,prijatelj uzeo Citroen Picasso C4 i u prvih mjesec dana sto problema,pisao ovlaštenom,pisao uvozniku,pisao kurcu palcu dok nije pukao i zvao centralu u Francusku,i za sat vremena ga zovu iz ovlaštenog da dođe po novo drugo vozilo za par dana... Smeća balkanska jebu ljude,dok netko ne opizdi po labrnji



Tko rano leti,drugom u nju upada

Imam nesto iskustva u auto bransi i naslusao sam se ovakvih prica no nikad nisamnupoznao niti jednog stvarnog sudionika, odnosno i kad bi, prica s pocetnom nije imala veze.  :jesus: Jedino konstruktivni razgovor i stvar se rijesi, na kraju tako i bude jer sve ovo ostalo su price.
 
Status
Not open for further replies.