Krčki most - ponovo ?

Ja nemam ključ!  :D Kako će meni ugasit motor? :misli:
Sad gledam Dnevnik i ljudima su poslali kazne od 3500 kn!!!
Zato jer su platili u lipama. Guba jadna. :police:
 
interesantno....


u Merkellandu nema cestarine. fakat su glupi ti nemci. čak ni kod registracije auta i motora niko ne spominje cestarinu. koji glupani neobrazovani :LOL:



Srki
 
Nešto razmišljam... trebalo bi se organizirat i okupit u epskim razmjerima i tražiti još sniženje cestarine, jer kad ukinu naplatne kućice za koju godinu, nećemo moć ništa.  :LOL:
 
Srki said:
interesantno....


u Merkellandu nema cestarine. fakat su glupi ti nemci. čak ni kod registracije auta i motora niko ne spominje cestarinu. koji glupani neobrazovani :LOL:



Srki

Očito ne pratiš baš najbolje.
 
mali_bandit said:
.... a i lijepo se vidi vađenje ključa liku koji je uredno stao

Da li je to policajcu zakonom dopušteno napraviti?
 
Ne gledam TV ali ne vjerujem da je obrazloženje za kaznu bilo plaćanje u lipama;još uvijek su platežno sredstvo u ovom Hstanu.
 
Robert Mugabe said:
Ne gledam TV ali ne vjerujem da je obrazloženje za kaznu bilo plaćanje u lipama;još uvijek su platežno sredstvo u ovom Hstanu.

nitko nije ni rekao da je za plaćanje kazna nego za nepoštivanje znakova usmjeravanja čega već službene osobe a na snimci se vidi kako je to bilo kaotično, ja se pitam kako je većina mogla vidjeti te znakove policije i zašto kazne nisu uručene na licu mjesta, nitko nije bježao, i kako je ovaj lik kojem su uzeli ključeve dobio kaznu na temelju čega?
kako je na zadnjoj takvoj akciji moguče da lik u kućici ne želi primiti lipe, dolazi policajac i tjera vozača sa naplatne u stranu podržavajući ne plačanje pa i lipama koje je zakonski sredstvo plaćanja

Ima tu dečki kaj rade taj posao pa bi bilo možda zgodno da objasne nama koji neznamo
 
http://poduckun.net/foto-video-bikeri-blokirali-krcki-most-mostarinu-placali-lipama-u-znak-prosvjeda-protiv-naplate/

Na nekim od ovih fotografija se vidi navodno reguliranje prometa, odnosno preusmjeravanja motorista na jednu naplatnu kucicu.

Policija prvi prosvijed nije popratila kako je trebalo i sada svoju grasku naplacuju motoristima.

Vidi se da je u drugom prosvijedu policija izregulirala promet i prosvjednike puno bolje i nije bilo potrebe za nikakvim kaznama.
 
u potpunosti podržavam postupanje hrvatske policije

zakon je isti za sve bez obzira na sredstvo plaćanja

to što je nekima taj koncept neshvatljiv

jbg
 
Srki said:
interesantno....


u Merkellandu nema cestarine. fakat su glupi ti nemci. čak ni kod registracije auta i motora niko ne spominje cestarinu. koji glupani neobrazovani :LOL:



Srki

Da, njemackoj finacira rusija ceste...
 
tibor said:
u potpunosti podržavam postupanje hrvatske policije

zakon je isti za sve bez obzira na sredstvo plaćanja

to što je nekima taj koncept neshvatljiv

jbg

koji to postupak i zakon podržavaš a ovdje je kao prekršen?

meni je neshvatljivo
da dođem do naplatne kućice bez da me je itko pokušao zaustaviti preusmjeriti, platim i onda doma dobim čestitku,
zašto nije došlo do postupanja policije na licu mjesta osim prema nekima koji su bili neispravni no o njima ionako nitko ni ne govori sami su krivi
 
mali_bandit said:
koji to postupak i zakon podržavaš a ovdje je kao prekršen?

meni je neshvatljivo
da dođem do naplatne kućice bez da me je itko pokušao zaustaviti preusmjeriti, platim i onda doma dobim čestitku,
zašto nije došlo do postupanja policije na licu mjesta osim prema nekima koji su bili neispravni no o njima ionako nitko ni ne govori sami su krivi

podržavam apsolutno sve zakone RH koje je izglasao hrvatski Sabor i koje hrvatska policija kao dio izvršne vlasti provodi

to što je tebi neshvatljivo da policijski službenik vlastitim zapažanjem može uočiti da si u prekršaju, a oglušenje na izravnu zapovijed službene osobe jest prekršaj kažnjiv po zoscp nije problem niti ovog foruma niti službenih osoba koje su kaznu za isti izdale prema zakonskim ovlastima koje imaju

šteta je jedina u tome što su policiji danas poprilično vezane ruke pa i prolaze ovakve rišpekt idiotarije i još gore ovakva javna kuknjava

narod od pamtivjeka ima vlast kakvu zaslužuje

stoga svakom po zaslugama

prijatno
 
tibor said:
podržavam apsolutno sve zakone RH koje je izglasao hrvatski Sabor i koje hrvatska policija kao dio izvršne vlasti provodi

to što je tebi neshvatljivo da policijski službenik vlastitim zapažanjem može uočiti da si u prekršaju, a oglušenje na izravnu zapovijed službene osobe jest prekršaj kažnjiv po zoscp nije problem niti ovog foruma niti službenih osoba koje su kaznu za isti izdale prema zakonskim ovlastima koje imaju

šteta je jedina u tome što su policiji danas poprilično vezane ruke pa i prolaze ovakve rišpekt idiotarije i još gore ovakva javna kuknjava

narod od pamtivjeka ima vlast kakvu zaslužuje

stoga svakom po zaslugama

prijatno



I onda meni spocitavas kaj sam atestirao spuh, a samo sam se drzao propisa  :mrgreen: :jesus:
 
Evo tebe prvog na parangalu. 😂