Krčki most - ponovo ?

tibor said:
podržavam apsolutno sve zakone RH koje je izglasao hrvatski Sabor i koje hrvatska policija kao dio izvršne vlasti provodi

to što je tebi neshvatljivo da policijski službenik vlastitim zapažanjem može uočiti da si u prekršaju, a oglušenje na izravnu zapovijed službene osobe jest prekršaj kažnjiv po zoscp nije problem niti ovog foruma niti službenih osoba koje su kaznu za isti izdale prema zakonskim ovlastima koje imaju

šteta je jedina u tome što su policiji danas poprilično vezane ruke pa i prolaze ovakve rišpekt idiotarije i još gore ovakva javna kuknjava

narod od pamtivjeka ima vlast kakvu zaslužuje

stoga svakom po zaslugama

prijatno

pametnom dosta  (y)
 
Imam odličnu ideju za moto-protest MOTO-PROTO, možemo se naći u Puli spaliti gume i turirati ispred Uljanika i ZAKRČITI RIVU i onda polako (ispod ograničenja heheheh) vozit do Labina, do Raše, tamo možemo parkirat U CENTRU GRADA i tražit od vlasti da otvore rudnik ko nekad i daju ljudima posao, onda nastavimo do naravno PLOMINKE© na okrijepu i REJS pun gas do Opatije, tamo stanemo na Preluci NA SRED CESTE hhehehe i zatražimo za ponovo uvođenje Velike Nagrade Jadrana, i onda odemo u koloni BRZINOM 25 km/h hehehehehe do Trećeg Maja gdje PARKIRAMO NA SRED CESTE i tako pokažemo da treba otvoriti treći maj i ljudima dati posao, i onda možemo malom brzinom po propisu 50 km/h proć CIJELU ZAOBILAZNICU dok je NAJVEĆA GUŽVA hehehehehe napravit PROMETNI KOLAPS i doć polako do Krčkog mosta gdje zadajemo finalni udarac! Plaćamo mostarinu ČEKOVIMA GRAĐANA!

(y) Boomer Rebels Moto Tour 2019  (y)
 
Riker said:
Imam odličnu ideju za moto-protest MOTO-PROTO, možemo se naći u Puli spaliti gume i turirati ispred Uljanika i ZAKRČITI RIVU i onda polako (ispod ograničenja heheheh) vozit do Labina, do Raše, tamo možemo parkirat U CENTRU GRADA i tražit od vlasti da otvore rudnik ko nekad i daju ljudima posao, onda nastavimo do naravno PLOMINKE© na okrijepu i REJS pun gas do Opatije, tamo stanemo na Preluci NA SRED CESTE hhehehe i zatražimo za ponovo uvođenje Velike Nagrade Jadrana, i onda odemo u koloni BRZINOM 25 km/h hehehehehe do Trećeg Maja gdje PARKIRAMO NA SRED CESTE i tako pokažemo da treba otvoriti treći maj i ljudima dati posao, i onda možemo malom brzinom po propisu 50 km/h proć CIJELU ZAOBILAZNICU dok je NAJVEĆA GUŽVA hehehehehe napravit PROMETNI KOLAPS i doć polako do Krčkog mosta gdje zadajemo finalni udarac! Plaćamo mostarinu ČEKOVIMA GRAĐANA!

(y) Boomer Rebels Moto Tour 2019  (y)

a gdje se jede? šta bi treba protestirat na prazan stomak, ko životinja?
 
U ovoj zemlji se nikad ništa prosvjedima nije postiglo, niti će, pogotovo na državnoj razini. Prosvjed može pomoći, ali bez političkog lobiranja nema ništa od toga. Poznaje li netko Butkovića ili nekog njemu bliskog? Pa, što mislite da je liberalizacija taxi prijevoza prošla bez lobiranja? Znate li tko je direktor Uber Hrvatska? Koliki nered imamo sada u tom dijelu prijevoza, pa nikog nije briga? Moraš doć na vlast da bi nešto mijenjao, a to je bez HDZ mafije nemoguća misija. Svaka država ima mafiju, jedino u Hrvatskoj mafija ima državu. Njima ne mostarina čista lova i neće je se odreć bez borbe. Ako treba, pomest će "stoku" na svim razinama, a kazne su tek prva. Zgazit će oni i svoje ako im stvaraju probleme, a kamoli ne tuđe, jer mi smo za njih tuđi.
Da se razumimo, nije ovo upućeno državi, nego onima koji je vode. Njima jeben mater uzduž i popriko. Nisu to političari, nego kriminalci sa vojskom i policijom. Sa njima se tako triba odnisit, a ne percem po guzi. Sranje je šta je mreža velika i snažna, a uhljeba i plaćenika ima svugdi, pa tako i ovde. Javit će se, bez brige. Već jesu između redaka, ali neka, niti jedna sila nije za vijeka.
 
Anticitizen419 said:
a gdje se jede? šta bi treba protestirat na prazan stomak, ko životinja?

cevapi-2-1.5.png


Već sam uz Prosvjednu Rutu organizirao bajkerski popust na nekoliko mjesta, gazde vole bajkere platićemo porciju 8 kuna manje hehehe
 
stkaos said:
U ovoj zemlji se nikad ništa prosvjedima nije postiglo....... Javit će se, bez brige. Već jesu između redaka, ali neka, niti jedna sila nije za vijeka.

Sve će proći. Sve!  (y)
 
https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/hrvatska/3551153/htio-sam-platiti-mostarinu-u-lipama-a-blagajnik-hac-a-me-krenuo-udariti-sakom-u-glavu/
 
čini mi se da je u ovom slučaju,,korisnik,, malo previše tražio dlaku u jajetu, treba ga je blagajnik odvaliti po gubici,koji racku ,,korisnik,, :mrgreen: mlati okolo s mobitelom,snima itd
 
Dosta često pičim preko mosta i treba mi sigurno pet minuta da dođem do novčanika i platim mostarinu(skidam rukavice,skidam kacigu,tražim zbunjeno di mi je novčanik itd,itd)i onda na sve to izvadim 200 kuna i još me pita blagajnik jel imam točan iznos,da imam dao bi al nemam.Očito je i njima tam pun kurac radit ali dok se most ne sruši sam od sebe naplata če postajat a i onda bu ju valjda stavili neki pontonski koji bu se isto plačal.
 
Eto i članka prije toga.

http://novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Pokusale-platiti-mostarinu-za-Krcki-most-u-lipama-blagajnik-im-kovanice-bacio-natrag
 
https://www.index.hr/vijesti/clanak/policija-tvrdi-da-ih-se-ne-smije-snimati-imamo-vaznu-odluku-koja-kaze-suprotno/2111398.aspx
 
otkud sad ovo  :shock:

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/cetiri-tisuce-motorista-sprema-se-blokirati-granicne-prijelaze-trajektne-luke-i-naplatne-postaje-jer-butkovic-nije-ispunio-obecano-20190827
 
Ja sam se rugao...a kad tamo...motoristi će odista spasiti Hrvatsku.  :cry:

Molim vas da mi ne zamjerite šta sam bio malo skeptičan. MK IZVINI, MK OPROSTI, MK SVAKA ČAST i MK SLAVA
 
zbog ovakvih debila 1. rujna će biti jedini dan u ovoj godini da ću parkirat motor.