škripanje kočnica

RSbikerica said:
Je je, hvala svima, ali sad mi manje skripe. Netko mi je rekao da ce to otici s vremenom. Se malo zajebo ili je to stvarno tako? :wink:
ima i tu istine(bar je tako frendu na bajku bilo, a i staroj na r4)...
 
Ja sam reko da će prestat, ma tak je i meni škripalo pa je i prestalo, nemoj se na to obazirat, nema smisla ni potrebe da lupaš lovu samo zato što škripa glavno da koči a za ostalo ti se jebe! 8)
 
:twisted: :twisted:
meni su EBC ploćice uvjek škripale - smeće
stavi uvjek originalne ploćice makar su skuplje

:shock:

dobro ih je i namazat sa suzama od papige koja psuje
 
matej said:
:twisted: :twisted:
meni su EBC ploćice uvjek škripale - smeće
stavi uvjek originalne ploćice makar su skuplje


smeće EBC a? :roll:

a vidi šta ja radim sa EBC-om :roll: i to sa 190 mm diskom i 13'' kotačima..a ti tolko nemreš na motoru :mrgreen:

http://www.aprilialand.com/nuke/html/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=80


EBC ZAKON pogotovo još one zlatne 8)
 
svaka čast šta radiš ali meni su izstrugale diskove na cbr-ki 900 pa sam morao kupit nove diskove i to baš nije bilo jeftinjara

ipak su to dva Nissin diska od 300 mm a ne tanjurič za kavu od 190 mm 8)
vidjet čes kako su skupi djelovi kad si kupiš veći motor
 
matej said:
svaka čast šta radiš ali meni su izstrugale diskove na cbr-ki 900 pa sam morao kupit nove diskove i to baš nije bilo jeftinjara

ipak su to dva Nissin diska od 300 mm a ne tanjurič za kavu od 190 mm 8)
vidjet čes kako su skupi djelovi kad si kupiš veći motor

moj baš motor ima dva brembo diska od 320 mm 8) a scooter sada ima plutajuči TJT od 250 mm thank u 4 asking :mrgreen:
 
o pa ima se para kolega - nije loše - nadam se da bi se mogli nač na nekom susretu pa da vidimo tko šta može i zna na kotača 2
 
Sta ima interesantno da se radi na dva kotaca osim da koljenima grebemo asfalt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
koja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Paaaaaaaa... hm.... mislim da dobro znas o cemu se radi, necemo sad biti nepristojni... :twisted: :twisted: :twisted:
 
Pa aj mi reci da ne razmisljam puno :mrgreen: :wink: :mrgreen:
 
RSbikerica said:
Paaaaaaaa... hm.... mislim da dobro znas o cemu se radi, necemo sad biti nepristojni... :twisted: :twisted: :twisted:

pa to nije nepristojno... to je lijepo....
 
RSbikerica said:
Paaaaaaaa... hm.... mislim da dobro znas o cemu se radi, necemo sad biti nepristojni... :twisted: :twisted: :twisted:
ajdeee govori, :chainsaw: :mrgreen: mi imamo visok prag tolerancije :mrgreen: :mrgreen:
 
40!!
naravnooooo :klopa: :klopa:
p.s. mogli smo i rivija zvat,on je ionako uvik gladan :mrgreen: :mrgreen: