Krizevci PH 20.06.2021.

Poklon bon me zbunio .... usput di je taj calipso ? :unsure::unsure:
 

Attachments

  • 20210622_092536.jpg
    20210622_092536.jpg
    1.1 MB · Views: 0
Last edited:
Hebo sliku svoju...
Ne pratim scenu, ali ovo je onaj decko koji je skoro ostao bez noge na grobniku?
U svakom slucaju, hebo sliku svoju.
 
Gajs je najjači ....... joj sječam se kad smo ga 1.put gledali u Križevcima..tada još na suzi K generacije... ma strašno...u zavoj ko sa supermoto..kližeči ...bum u rubnik i ispucavanje ravno..ludnica
 
Jos sam se zacudio di je ... inace je bio stalan u Krizevcima i bRRz 😀

morat ce suzukija zamjenit za kakvu noviju Kawu
 
pravila su ista za sve i ne brane samo njemu nego svima pa ako se drugi mogu zaduživat i trgat da nabave motor godišta koji je po pravilniku onda može i on... prošle sezone mu se ionako progledalo kroz prste iako nije trebalo
 
koje je to godište po pravilniku??...da sad ne tražim
 
Baxy nitko točno nezna ... pa daj ti to nađi , ide godina motora , modela ....
 
Močibob je godinama vozio neke već zaboravljene modele i uredno peglao sve sto na sat ,..... to je sad nešto novo :(

Usput ovo novo ime klase pod nazivom "veterani" djeluje malo jadno...no dobro nemože se pobjeći od toga osim promjene rodnog lista , al djeluje destruktivno (n)

Ono "big boysi" je bila veća fora, malo seljački al nema veze.......kao veliki dečki..znalci…ovi mlađi odma pomisle "vauuu".... uostalom i ženama bolje zvuči ,...………... a ne kad joj kažeš "koka ja sam najbrži među veteranima..." :giggle::giggle::giggle: …. ako si najbrži među big boysima , e jbg to već drugačije zvuči .. ;)
 
Pravilnik PH CMU je vezan za AA pravilnik članak AACR 0.6 koji je pak vezan za FIM pravilnik, a u čijem članku RR 029T.1 stoji :

"Once a motorcycle has obtained a homologation, it may be used for racing in the corresponding class for a maximum period of 8 years (see Homologation Art. 1.4.4), or until such time that the homologated motorcycle is disqualified by new rules or changes in the Technical Regulations for the corresponding class."

al tema je utrka u Križevcima i nebi je trebalo kvariti idiotarijama.
 
Tibore bez uvrede.
Ne zelim kvariti temu.
Ali meni je idiotarija da se covjeku brani nastupanje sa nesto starijim motorom.
Ne vidim logican razlog zasto je to tako, osim ciste birokracije, jer eto tako negdje pise.
Uostalom, sa starijim motorom moze samo biti slabija konkurencija ostalima, ili ipak.....
 
  • Like
Reactions: sharky969
Slazem se da nema nikakve logike.

Isto je sa serijskim/produkcijakim dijelovima motor u GPu. Ako netko sa necim manjim uspije pobjedit nesto kace, zasto ne?

Ali, pravila su takva 😳