KRIŽEVCI ?

Ceki said:
treninzi su od 8 ili 9, a trke pocinju u 14

125 = 9 vozaca
600 = 14 vozaca
1000 = 12 vozaca

Odlično za trku i za Križevce, a  bez veze za PH .... ovaj dobar odaziv samo je dokaz da svi vole lokalno pokazivanje što nije loše jer je to najveći gušt ali tu leže i navodni sponzori ali i susjedi i babe i stričevi koji će kapnut koju kunicu za gume recimo.
Od kuda sad 9 vozača u 125????....vožen je dva puta grobnik sa dva-tri naša takmičara a sada pohvalnih 7 vozača više....baby boom.... to je dokaz da ozbiljno takmičenje u PH interesira samo dvojicu vozača, ostali su rekreacija.
U 600 je intrees inače veći tako da je ta klasa manje više popunjena ljudima koji ozbiljnije shvaćaju takmičenje dok je i u 1000 pored dvoje troje ozbiljnih ostalo čista rekreacija ..... nadam se da griješim pa će se na stazu vratiti i Aldo i Močibob, morti i Gajs, pa Kec, ......sva sreća za klasu da se Dario sigurno vraća...

...svima želim samo puno sreće i da svi završe utrku živi i zdravi ...... rezultat uopće nije važan    
 
baxy said:
Od kuda sad 9 vozača u 125????....vožen je dva puta grobnik sa dva-tri naša takmičara a sada pohvalnih 7 vozača više....baby boom.... to je dokaz da ozbiljno takmičenje u PH interesira samo dvojicu vozača, ostali su rekreacija.

Ma, gle Baxy...ima u KŽ dosta 125-ica i mladih vozača, i ne samo u KŽ...naravno, ali na žalost, jednostavno ne mogu financijski obuhvatiti sve trke, a ne da nisu zainteresirani za ozbiljno takmičenje u PH.

U toj osmorici (Radman ni ne vozi) "novih" su Perkušić (Mislav) i Marko Višak, koji u PH voze 600, a i u KŽ će također, pa su ovdje iz čistog entuzijazma prema gradskoj trci, jer im bodovi u ovoj klasi ništa ne znače...pa onda Matej Srbanić, koji je još prošlu sezonu čitavu odvozio za TPT, zatim Renato Novosel, koji je 2007. godinu aktivnije bio prisutan u PH...i znam za još dvojicu "klinaca" iz grada...

Hvala bogu da voze, jer, obzirom da Radman gradsku trku ne vozi, klase, samo s Dominikom..ne bi ni bilo.
 
jelka said:
to  i mene zanima  :misli:
radoznalost ubila mačku... :jesus:

buš vidla u nedjelju  :wink:
 
Stvarno ne znam, tak su mi samo rekli iz autoskole
znam da bi trebal voziti tomislav hrg, andelo kossi, tomassini, vugra, medica, dampini, kec, aldo, kezic, mocibob, mozda babic i ne znam stvarno vise..
nisam siguran za kezica, za ostale 90%


u 125 bi trebali voziti
braca perkusic, grdic, kukic, nervo, visak, srbanic, prozek, novosel

600
perkusic, nervo, prozek, erceg, visak, arnautovic, ivanov, jug, bozic, nikica, mozda braca barukcic, katalenic

to bi tak moglo okvirno izgledati
 
Ceki said:
Stvarno ne znam, tak su mi samo rekli iz autoskole
znam da bi trebal voziti tomislav hrg, andelo kossi, tomassini, vugra, medica, dampini, kec, aldo, kezic, mocibob, mozda babic i ne znam stvarno vise..
nisam siguran za kezica, za ostale 90%


u 125 bi trebali voziti
braca perkusic, grdic, kukic, nervo, visak, srbanic, prozek, novosel

600
perkusic, nervo, prozek, erceg, visak, arnautovic, ivanov, jug, bozic, nikica, mozda braca barukcic, katalenic

to bi tak moglo okvirno izgledati

Veli Mislav da mu brat ne vozi. A Ivanov je isto to rekao, jedino ako je došlo do promjene plana... :misli:
 
ne znam
bumo vidli u subotu i nedjelju kak bude i kaj bude
samo da nebu kise  :misli: :misli:
 
A što Picek ne bude Vozio u 125 ,ne znam kako mu to cura podnosi ili mu pak cura više voli gledat ove prave Asove.
 
burnout said:
Wild Card vozaci moraju imati licencu za PH ili?

nema tu wild card kod nas, tak se veli u narodu :D
da, moras imati, a mozes izvaditi i jednodnevnu koja kosta 80 kn
 
Ceki said:
Stvarno ne znam, tak su mi samo rekli iz autoskole
znam da bi trebal voziti tomislav hrg, andelo kossi, tomassini, vugra, medica, dampini, kec, aldo, kezic, mocibob, mozda babic i ne znam stvarno vise..
nisam siguran za kezica, za ostale 90%


u 125 bi trebali voziti
braca perkusic, grdic, kukic, nervo, visak, srbanic, prozek, novosel

600
perkusic, nervo, prozek, erceg, visak, arnautovic, ivanov, jug, bozic, nikica, mozda braca barukcic, katalenic

to bi tak moglo okvirno izgledati
Ceki said:
nema tu wild card kod nas, tak se veli u narodu :D
da, moras imati, a mozes izvaditi i jednodnevnu koja kosta 80 kn
jel te mogu dobiti i penzioneri  :misli:

:lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
jelka said:
samo ti kuri  :mrgreen:
ne kurim još...jer nezam da li će moja dva vozača vozit hiljadarku ili neće....  8)