KRIŽEVCI ?

125
Kossi
Rončević
Prožek

600
Nervo
Perkušić
Prožek

1000
Gajs
Mocibob
Hrg
 
jelka said:
ti nemaš pravo glasa  :jesus:   fala kaj si došel  :jesus:
:misli: ja sam još uvijek gladan  :misli:  :jesus:
 
jelka said:
ups ... ja nemam tvoj broj  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
dobar izgovor zlata vrijedi  :misli:


sve u svemu... 125 obilježilo nekoliko padova-izletavanja... šteta što je Dominik imao tehničkih problema jer je bio uvjerljiv...

600 prave borbe... super trka... čestitke spavačima na startu...Luka završio prvi uz skakanje preko bankine  :shock: :shock: :shock: sva sreća što je ponosna majka stajalo nešto više pa to nije morala gledati  :LOL: Mato isto odvezao dobru trku nakon spavanja na startu ulaska kao 10-ti u prvi krug....završio na 4. mjestu (y)

1000 TV zvijezda iz dnevinka...dostavljao cvijeće na motru pa je trubio ovima ispred sebe po stazi....:naklon: vožnja u njegovom stilu kako samo on zna :naklon:
 
Svaka čast Gajsu, stvarno je dečko luud, jednostavno je pre jak za njih. Vozio je u 1. cijelo vrijeme i sramotio druge...Bravooo
 
Gajs caRR :naklon: and no comment  8)  (y)

(kaj, pa na kondiciju ih je dobil  :LOL: )
 
A da, penzioneRRa sam zaboravil.... :naklon: rutinski odvezeno.. ako se ne varam završio je na 4. mjestu... (y) (y) (y)  2 kruga je stiskao Medicu i čekao pogrešku...koju je dočekao  :mrgreen:
 
A kaj je sa onom spikom, kak gajs nemre dobit licencu??!!??  :( U svakom slućaju sve čestitke...
 
Mr. Noo said:
A kaj je sa onom spikom, kak gajs nemre dobit licencu??!!??  :( U svakom slućaju sve čestitke...

Čestitke G. Mihaljeviću na vrlo hrabrom potezu za izdavanje jednodnevne licence Gajiću, isto kao i čestitke lječniku koji mu je dao odobrenje. Gajsu su motori sve na ovome svijetu i vrlo velikodušno od tih ljudi da su mu omogućili jednu utrku ove godine. Znam koliko to Gajiću znaći. O nekim rizicima kojima su se svi oni izlagali ispisujući mu tu licencu, o tome ćemo kada dođe vrijeme za to, za sada bitno da su jednom čovjeku priuštili njegov dan.

Što se tiće vožnje, ako nas je prijašnjih godina po gradu Gajić sve mazao jednom rukom (drugom je mahao), zašto sad ne bi mogao jednom nogom.

E sad koliko je pametno to što je vozio i što bi bilo da se nešto desilo i o rizicima kojima se Gajić izlaže, to neka razmišljaju njegovi roditelji. Gajsa očito boli kurac za sve i očito će vječno ostati takav kakav je.

Što se tiće ostalih, žao mi je što nisam bio u Križevcima ovog vikenda, vjerujem da je bilo dobrih borbi.
 
maRRko-vtc said:
Svaka čast Gajsu, stvarno je dečko luud, jednostavno je pre jak za njih. Vozio je u 1. cijelo vrijeme i sramotio druge...Bravooo
Nemoj tako, uvjeren sam da nikog ko je izašao odvoziti Križevce nije bilo sram. Bez obzira na plasman