krpanje rezervara ili nešto tako

DaRRth Vader said:
ima samo jedan problem koji nisam neveo, a očito sam trebao...jer lako je zavariti nepropusno kad smiješ šmirglati oi grijati i šta ja znam šta sve ne...
MOTOR JE ORIGINALNOM STANJU I LAKIRANJE NAKON KRPANJA NE DOLAZI U OBZIR...  VEĆ SU LEMILI I TVRDO I MEKO I TAKO TO....  NO BRZO PUKNE JER JE TO NA UŠICAMA KOJE DRŽE REZERVAR ZA RAMU... :?

e jeb..ajliga. ako je na ušicama onda nema do zavarivanja. lemilica tu neće pomoći jer naprosto nema snage, a i kostitar je mekan. možeš krparit dok benzin ne uđe pod lak, pa onda će ionako trebat prelakirat. :mrgreen:
 
Ništa bez varenja ,sve ostalo nema garanciju.Zbog ušica.!
 
koki_3 said:
a tekući metal?
Na starom motoru (81.g.) sam pokrpao tekućim metalom(neki Loctite dvokomponentni u sivoj tubi). Curio je na spoju s nosačem i na jednom spoju bočne i donje stranice.

Osušio rezervoar, raširio odvijačem ta mjesta gdje je curilo, pošmirglao(koliko se dalo), spalio, nagnječio unutra tekućeg metala i ponovo s čekićem zatukao kak je i bilo prije. Prešpricao onim sprejem za farbati grane i namontirao rezervoar natrag. Vozi motor 3 godine i prodao ga tako....dok je kod mene bio, nije nikad ni zaslinilo na tim mjestima.
 
Kingman said:
Na starom motoru (81.g.) sam pokrpao tekućim metalom(neki Loctite dvokomponentni u sivoj tubi). Curio je na spoju s nosačem i na jednom spoju bočne i donje stranice.

Osušio rezervoar, raširio odvijačem ta mjesta gdje je curilo, pošmirglao(koliko se dalo), spalio, nagnječio unutra tekućeg metala i ponovo s čekićem zatukao kak je i bilo prije. Prešpricao onim sprejem za farbati grane i namontirao rezervoar natrag. Vozi motor 3 godine i prodao ga tako....dok je kod mene bio, nije nikad ni zaslinilo na tim mjestima.
Svakakva čuda su moguća sa tekućim metalom i još kad radiš sam sa provjerenim prijateljem  :mrgreen: i još kad dobro očistiš mjesto krpanja  (y)
ma i mašina koja je u vibracijama ga ne lomi - isprobano prije dvije godine i još drži ulje gdje je najveći pritisak :wink:
 
imaš cijelu temu o tim štangicama na forumu ...  (y) (y)

prodaje ih član foruma sarinjo ...  :wink: